Březen 2011

Rositsa Bonev - Mládě

11. března 2011 v 20:03 Profily


Jméno: Rositsa Bonev
Datum narození: 4. 10. 2014
Věk: 16 let
Původní bydliště: Narozena v Burgasu v Bulharsku, poté žila v Denveru, v Coloradu
Popis: Rosa, jak si Rositsa nechává směle říkat, je nadprůměrně vysoká dívka. Když si stoupne vedle své vrstevnice, určitě bude o dobrých deset či patnáct centimetrů vyšší. Není na to nijak pyšná, proto jsou podpatky v jejím šatníku spíš méně viditelné. Je opravdu hodně hubená, už se to nedá označit ani za štíhlost. Proto by se mohla směle vrhnout na dráhu modelingu. Ale díky tomu, jak štíhlá je, nejsou její ženské křivky nijak velké. Boky sice širší má, zato v oblasti hrudníku toho moc nenabrala. Zato se může pyšnit krásným, útlým pasem.
Když se zadíváte na záplavu jejích vlasů, spatříte zlaté lokny točící se někam do polovičky zad. Rosa je na ně snad i právem pyšná, kdo by takové vlasy nechtěl.
Její obličej má pěkné rysy, má výraznější lícní kosti a špičatější bradu, což jí na kráse neubírá, spíš naopak. Na tváři dominují určitě velké oči, průzračně modré barvy, které obtahuje silnější vrstvou černé tužky a už tak vcelku dlouhé řasy přetírá řasenkou. Nad nimi se klene pečlivě upravené světlé obočí, takřka neviditelné. Nosík má malý, stejně jako rty, ty jsou ale i plné a vždy přetřené leskem na rty, občas, ve výjimečných situacích rtěnkou, ale ne nijak výrazně červenou. Na líce nanáší tvářenku.
Oblečenou ji vždy potkáte V dokonale upraveném oblečení. Většinou upnuté džíny šedé či světle modré barvy doplňuje o balerínky, v zimním a podzimním období pak o vysoké kozačky. Její trička jsou každý den jiná, vždy jedno barevná či pruhovaná, ale vždy s krátkým rukávem. Zásadně nenosí tmavé brvy, už vůbec ne černou. Proto jen s odporem překonávala nošení svetříku se znakem ročníku na Škole noci.
V jejích uších nikdy nechybí náušnice, většinou větší či menší perly, stejně jako na krku se pohupuje stříbrný náhrdelník s přívěškem hvězdy s rudými kameny, nejspíše rubíny.
Když kolem vás tahle dívka projde, ucítíte jemnou, příjemnou vůni květin. Snad růže, lilie a slunečnice. Když promluví, uslyšíte v její angličtině slabý přízvuk. Ačkoli je skoro neslyšitelný a jen rodilý Američan ho pozná, je tam.

Aellai Karydi - Velekněžka

11. března 2011 v 19:57 Profily

Jméno: Aellai Karydi
Datum narození: 3. 9. 1963
Věk: 67, vypadající ale sotva na 25
Původní bydliště: Narozena v Koryntu v Řecku, poté žijící v Tulse, Oklahoma
Popis: Aellai si raději nechává říkat Lai, ačkoli při formálním oslovování dává přednost právě Aellai. V jejím vzhledu se velmi odráží řecký původ. Lai je drobná a štíhlá s pěknými ženskými křivkami. Její prsa jsou větší, pas útlý a boky širší, ač ne nijak moc široké, zkrátka akorát. Pokožka je lehce snědší. Obličej má oválný tvar, brada je špičatější. Oči jsou to, co vás připoutá na její tváři jako první, pokud to nebudou růžové rty roztažené do skoro věčného, hravého úsměvu, díky němuž Lai vypadá mnohem mladší. Na oči je pyšná, neboť jsou velké, často rozzářené a tmavé stejně, jako její vlasy. Čokoládově hnědé. Lemují je dlouhé řasy a klene se nad nimi dokonalé obočí. Líčí se jen, aby se neřeklo. Tužka na oči, řasenka a lesk na rty. Při zvláštních příležitostech zdobí její obličej jemný make-up, tvářenka, silnější linky a kouřové oční stíny, ale nejvýraznější je rtěnka, sic nijak rudá, ale červenější a výrazná. Její vlasy jsou vždy pečlivě ostříhané. Jsou tmavě hnědé a divně se vlní. Lai je nechává rozpuštěné, ale upravuje je tak, aby vynikly vlny, tedy si je natáčí.
Oblékaná chodí většinou v jednoduchých šatech a svetříkách. Často to jsou ale šaty barevné, rozevláté a buď na tenká ramínka, nebo naopak se tříčtvrtečním rukávem a hlubokým, kulatým výstřihem. Svetříky, na nichž nikdy nechybí znak bohyně, nezapomíná nikdy. Pokud ho na sobě nemá, je jasné, že znak má vyšitý někde jinde. To aby ukázala, že bohyni je věrná. Boty nosí střevíčky, lodičky s otevřenou špičkou, vždy ale na vysokém podpatku, to aby vyrovnala svoji výšku.
Když ji uvidíte poprvé, nejspíš vás napadne, že je spíš student, dokud nespatříte rozlehlé tetování. Od safírového půlměsíce se táhnou linky, které připomínají stromy, jež vyrůstají z trávy. Tetování sahá až na krk a značí, že kněžka je spjata se zemí. Má ale i skrytý talent. Je nadaná nejen pro zemi, ale i pro ducha a její zvláštní schopností je to, že dokáže vycítit zlobu, lež, přetvářku, ale i tajemství a nebezpečí.
Sotva kolem vás projde, pronikavá, leč nevtíravá vůně něčeho, co voní jako vanilka a růže vás uhodí do nosu, stejně jako do uší ostrý klapot jejích podpatků.

Registrace

6. března 2011 v 17:54
- Tímto prohlašujete, že jste seznámený/á s pravidly stránky a víte, o co jde a jak se RPG hraje.
REGISTRACE
REÁLNÝ SVĚT
1. Tvůj věk
2. Tvůj e-mail (nebude nijak zneužitý, slouží pro zasílání informací apod.)
3. Zkušenosti s RPG

RPG
1. Jméno a příjmení tvé RPG postavy (Může se skládat pouze ze jména, ale může být i jméno a příjmení. Snažte se být prosím originální. Doufám, že tu nebude žádný Harry Potter, Edward Cullen, Bella Swanová, Rose Hathaweyová, Zoey Redbirdová, Blair Waldorfová, Miley Cyrus, Selena Gomez nebo Joe Jonas (apod. samozřejmě). V takovém případě si budete muset vybrat jiné jméno!)
2. Věk postavy (ideálně 16, může být ale i 15 či 17, ne víc, ne míň!)
3. Pokuste se alespoň o stručný popis. Pokud k němu přidáte i obrázek, budu naprosto spokojená.
4. Krátký životopis. (pokud nechcete zatím vyplňovat, nevylňujte)

Poslední dvě otázky jsou jen pro krátkou orientaci. Později by bylo vhodné, kdybyste zastalali váš plný životopis.
Pokud jste vyplnili registraci, vrhněte se směle do hraní!

- Jesliže se vám komentář vyhodnostil jako spam, nebojte se, vaše registrace je platná. Prosím, nepiště zbytečně komentáře typu "Spam" a podobně, vašeho komentáře si určitě všimnu!

Hledáme profesory

6. března 2011 v 17:51
Vyhlašujeme výběrové řízení na post dospělých upírů - profesorů.

Upíří sociologie - Obsazeno!
Nauka o vlkodlacích - Obsazeno!
Literatura - Obsazeno!
Hudební výchova - Obsazeno!
Dramatická výchova - Obsazeno!
Poezie - Obsazeno!
Šerm - Obsazeno!
Nauka o koních - Obsazeno!

Bojové umění
Výtvarná výchova

Pokud máte zájem učit, ale výše uvedená nabídka vám nevyhovuje, pošlete mi na e-mail všechny potřebné informace spolu s předmětem, který byste chtěl/a učit. Pokud bude zajímavý, zcela jistě vás přijmu. Přednost ale mají předměty, které jsou zde uvedené.

Ve vaší žádosti by neměl chybět:
- plný životopis
- předmět, o který máte zájem
- informace o reálném životě (věk, e-mail, zkušenosti s RPG)
- případný další kontakt (kdyby to šlo, tak skype, facebook)
- ukázková plnohodnoutná hodina (tudíž ne úvodní hodina, ale výuka, se zadaným úkolem)

Pokud si to takhle vše sepíšete, odešlete na skola-noci@seznam.cz a já se vám ozvu s kladným či záporným vyřízením žádosti.