Rositsa Bonev - Mládě

11. března 2011 v 20:03 |  Profily


Jméno: Rositsa Bonev
Datum narození: 4. 10. 2014
Věk: 16 let
Původní bydliště: Narozena v Burgasu v Bulharsku, poté žila v Denveru, v Coloradu
Popis: Rosa, jak si Rositsa nechává směle říkat, je nadprůměrně vysoká dívka. Když si stoupne vedle své vrstevnice, určitě bude o dobrých deset či patnáct centimetrů vyšší. Není na to nijak pyšná, proto jsou podpatky v jejím šatníku spíš méně viditelné. Je opravdu hodně hubená, už se to nedá označit ani za štíhlost. Proto by se mohla směle vrhnout na dráhu modelingu. Ale díky tomu, jak štíhlá je, nejsou její ženské křivky nijak velké. Boky sice širší má, zato v oblasti hrudníku toho moc nenabrala. Zato se může pyšnit krásným, útlým pasem.
Když se zadíváte na záplavu jejích vlasů, spatříte zlaté lokny točící se někam do polovičky zad. Rosa je na ně snad i právem pyšná, kdo by takové vlasy nechtěl.
Její obličej má pěkné rysy, má výraznější lícní kosti a špičatější bradu, což jí na kráse neubírá, spíš naopak. Na tváři dominují určitě velké oči, průzračně modré barvy, které obtahuje silnější vrstvou černé tužky a už tak vcelku dlouhé řasy přetírá řasenkou. Nad nimi se klene pečlivě upravené světlé obočí, takřka neviditelné. Nosík má malý, stejně jako rty, ty jsou ale i plné a vždy přetřené leskem na rty, občas, ve výjimečných situacích rtěnkou, ale ne nijak výrazně červenou. Na líce nanáší tvářenku.
Oblečenou ji vždy potkáte V dokonale upraveném oblečení. Většinou upnuté džíny šedé či světle modré barvy doplňuje o balerínky, v zimním a podzimním období pak o vysoké kozačky. Její trička jsou každý den jiná, vždy jedno barevná či pruhovaná, ale vždy s krátkým rukávem. Zásadně nenosí tmavé brvy, už vůbec ne černou. Proto jen s odporem překonávala nošení svetříku se znakem ročníku na Škole noci.
V jejích uších nikdy nechybí náušnice, většinou větší či menší perly, stejně jako na krku se pohupuje stříbrný náhrdelník s přívěškem hvězdy s rudými kameny, nejspíše rubíny.
Když kolem vás tahle dívka projde, ucítíte jemnou, příjemnou vůni květin. Snad růže, lilie a slunečnice. Když promluví, uslyšíte v její angličtině slabý přízvuk. Ačkoli je skoro neslyšitelný a jen rodilý Američan ho pozná, je tam.


Zájmy: Rosa je všestranně, asi ne nadaná, ale určitě aktivní. Co dělá ve volném čase nejraději je kresba, pro to má snad i to nadání. Ráda i zpívá, ale že by uměla hrát na nějaký nástroj, to ne, nejspíš nemá ani hudební sluch. Že by se její hlas ale špatně poslouchal, to se také říct nedá. Ráda píše básně, ale i čte a poslouchá hudbu. Dokud ji neoznačili, fotila fotky pro jeden z amerických módních časopisů. Tahle její dráha ale nejspíše skončila.
Povaha: Je tichá, zato je ale ráda středem pozornosti. Miluje kolem sebe společnost, proto vyhledává lidi a nové přátele. Nevadí jí nikdo. Děti, její vrstevníci ani dospělí. Má ráda všechny bez výjimky. Není stydlivá, ba dokonce nijak nesmělá, je spíš pravý opak. Je citlivá a velmi přátelská, tolerantní, ačkoli o tom by se dalo docela dost polemizovat, jelikož jsou věci, které nesnese. Je velmi ctižádostivá a romantická. Docela by se zdálo, že nemá špatnou vlastnost, ale je tam lehká lenost a především nosík nahoru - čili namyšlenost. Ačkoli je vcelku skromná, té namyšlenosti se občas nevyhne.
Životopis: Rosa se narodila v bulharském městě Burgas do velice bohaté a vlivné rodiny. Její otec - Yoan - je přední bulharský politik, tedy velmi bohatý a především žádaný muž, který opravdu ví, co chce a nebojí se využít svých vlivů. Možná právě tohle po něm Rosa zdědila. Její matka je momentálně doma s dítětem, ale když nebyla na mateřské, pracovala jako architektka domů pro slavné a bohaté. Byla velmi žádaná ve vysokých vrstvách a díky tomu vydělávala spoustu peněz.
Rosa už jako malé, sotva roční miminko, byla rozmazlovaná. Matka s ní doma nebyla, stejně jako otec, na to měli moc práce, proto Rosu hlídala chůva. Jenže ona byla osamělá, neměla sourozence, takže jí rodiče pořídili psa. Toho si zamilovala a nedala na něj dopustit. Když pak po několika letech zemře, byla velmi smutná, ale dalšího už nedostala.
Ve třech letech začala jako každé normální dítko chodit do školky. Už v té době ji rodiče připravovali na odjezd do Ameriky, proto se musela začít současně se spisovnou bulharštinou učit i angličtinu, kterou si zamilovala a díky tomu se jí učila snadno.
Když pak v pěti letech odjela s rodiči do Ameriky, mluvila na její dětské úrovni dobře anglicky i bulharsky.
V Americe do školky nechodila, stejně jako do školy. K nim domů chodil soukromý učitel, který ji naučil všemu, co potřebovala. Neměla tak sice možnost poznávat nové přátele, ale jelikož chodila do spousty kroužků, seznamovala se díky nim.
Už asi v jedenácti letech začala s modelingem, agentury o ní měly velký zájem. Už jako malá vypadala jako panenka.
Často také vystavovala svoje obrázky, ale jakmile byla starší, asi ve čtrnácti letech, se začala naplno věnovat modelingu a kreslení nechala. Teď maluje spíš pro zábavu, jen občas.
Před necelým rokem se Rose narodila sestra, a tak měla konečně někoho doma navíc.
Když ji označili, rodina z toho zprvu nebyla nijak extra nadšená, ale později se všichni, tedy rodiče, shodli, že to je vlastně skvělé, že bude mít Rosa tak šanci prorazit do světa.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama