Duben 2011

Drobné úpravy

28. dubna 2011 v 12:33 Novinky
Slíbila jsem, že o úpravách všech pravidel vám dám vědět, takže vám to oznamuji.
Bylo by víc než dobré, kdybyste zabrousili do rubrik které můžete vidět v horní části stránky. Jsou tam dva odkazy, která se nazývají Pravidla a RPG. Rozklikněte si je, jeden po druhém a pečlivě si vše, co se tam nachází, pročtěte.
Pamatujte, že vše, co tam je napsané, zejména v RPG, byste měli dodržovat. Mé pozorné oko je všude a při porušování pravidel vás nemusím nachytat zrovna tehdy, když budete hrát. Trest vás může stihnout i tehdy, když už hrát nebudete!

A snad jen... Neznalost neomlouvá!

Frederico Corona - Profesor, Erebův syn

27. dubna 2011 v 17:59 Profily

Jméno: Frederico Corona
Datum narození: 13. 7. 1945
Věk: 85, vypadá asi na 32
Původní bydliště: Narozený v Římě, v Itálii, valnou část života žijící v Los Angeles
Popis: Když se na Frederica podíváte poprvé, nejspíš vás ohromí či ve vás vzbudí velký respekt. Jeho postava je vysoká, štíhlá, ale je vidět, že pod oblečením skrývá svaly. Pokožku má lehce snědší. Má široká ramena a celkově vypadá méně mohutně, než by se mohlo zdát.
Jeho obličej je protáhlý a úzký s docela ostrými rysy. Má vyšší čelo, pod nímž jsou oči. Menší, neupoutají na první pohled a to nejen svou barvou - zvláště šedou smíchanou s hnědou. Nad nimi se klene hustší obočí. Nos má větší, ale žádnou bambulku či pršák, obyčejný nos. Plné rty jsou sice menší, ale rozhodně smyslné a člověk se může jen domýšlet, co všechno dokáží. Jsou lehce narůžovělé a nijak moc se neusmívají. Na jeho tváři je vždy dokonale upravené, delší strniště, na němž si Frederico nejspíš velmi zakládá. Co vás možná upoutá, je jizva, která se táhne po celé lícní kosti na pravé tváři. Není na ni nijak pyšný, ale nijak ji nezakrývá.
Jeho vlasy jsou krátké, tmavě hnědé a vždy pečlivě učesané.
Oblékaný chodí do jednoduchých tmavých džínsů, většinou černé barvy a různých svetrů, triček, košilí. Není to nijak zvláštní. V létě přes to všechno obléká ještě ale dlouhý, tmavý kabát, který je trochu neobyčejný.
Nenosí žádné šperky, jen na levém prsteníčku jednoduchý zlatý snubní prstýnek, který nikdy nesundává. Pozornější pozorovatelé si mohou všimnout vyrytého jména - Desireé.
Fredericovo znamení jasně značí jeho poslání, které dostala od bohyně, možná spíš od jejího druha. Od vybarveného půlměsíce se táhnou linky, které velmi nápadně připomínají vždy dva zkřížené meče na jeho tvářích.

Leslie Wanhood - Profesorka

27. dubna 2011 v 17:19 Profily
Leslie Wanhood
Rok narození: 14.3. 2000
Věk: 31 let
Původní bydliště: Kanada
Popis: Středně vysoká žena s dlouhými, většinou vlnícími se vlasy tmavé barvy, které rámují její světlý obličej, na kterém není jediná piha.Její oči jsou tmavé, stejně jako vlasy a někdy je rámují hranaté brýle, které ale Leslie nenosí příliš často.Její plné rty většinou ničím nezvýrazňuje, jen málokdy se na nich objeví rtěnka, která má ale pokaždé sytě rudou barvu.Štíhlá postava, která je očividně v dobré kondici, plynně přechází v nohy, jejichž vzhled kazí pár narudlých jizev táhnoucích se od kotníku až po lýtko.Leslie nikdy neřekla od čeho je má.Mezi její nejoblíbenější kousky v šatníku patří černé oblečení, zvlášť si potrpí na korzety a pevné boty.Nenosí žádné šperky, až na zlatý řetízek kolem krku, na kterém se houpá znak koně.
Od jejího půlměsíce, který má barvu safíru, se táhnou tři nerovné linky barvy krve, které vytváří obrys koňského těla.Tetování se táhne od půlměsíce kolem pravého oka a po straně tváře.Končí jí na úrovni brady.Toto znamení vyjadřuje, jak zvláštní má cit pro koně.

Několik informací hráčům

25. dubna 2011 v 18:43 Novinky
Jelikož a protože se nám naše řady o několikero lidiček rozšířily, za což jsem nesmírně vděčná a vážím si toho, že se vůbec někdo registruje, mám tady pro vás několik informací, žádostí, proseb, no, nazvěme to několika názvy...
1) Byla bych velmi vděčná, aby mi registrovaní uživatelé zaslali životopisy. Tedy míním tím ty, co to již neudělali. Důrazně o to žádám především profesory, od kterých se to sice žádalo už v žádosti o přijetí, ale ne všichni poslali životopis celý.
2) U vás, kteří jste se registrovali, bych byla ráda, kdybyste naši stránku šířili dál, vždyť je to i ve vašem zájmu, aby stránka prosperovala.
S tím souvisí to, že naše RPG je uvedeno i zde .
3) Ráda bych uvedla vše na pravou míru, proto vám chci oznámit, že výuka jako taková začne až spolu se zářím. Neděste se proto, že zde ještě žádné hodiny nejsou, nechci aby panovala nějaká nerovnováha s tím, jak to v RPG chodí s časem. Tudíž, že ubíhá dvakrát rychleji a pokud by školní rok začínal teď, trval by do října/září, což je špatně, protože by probíhal přes prázdniny, kdy je zde málo lidí, takže je to vskutku k ničemu. Proto vás žádám zatím o jediné. A to je trpělivost. Nikdo vám nebrání v tom, abyste si zahráli, vrhněte se do toho směle a bez zábran.
4) Počítejte s tím, že nejpozději na konci května všem bez výjimky přijde e-mail, který vás bude informovat nejen o dění, ale o všem, co je důležité. Také někdy tou dobou se bude konat první úplňkový rituál, takže se těště a pilujte své RPG i znalosti o tom, co se na úplňkovém rituálu děje (Nemějte obavy, ti kdož nečetli žádný z dílů Školy noci. Vše bude vysvětleno časem. Znovu i tady žádám o trpělivost.).
5) A konečně nakonec. V nejbližší době budou upravena pravidla RPG i jiná pravidla. Počítejte s tím, že budou zpřísněna, proto doporučuji si to hlídat, abyste byli, jak se říká, v obraze (A nebojte se ani teď, jeden ze článků vás o tom bude jistě informovat.).

Katherine Bennet - Mládě

25. dubna 2011 v 18:27 Profily

Jméno: Katherine Bennet
Datum narození: 29.8. 2015
Věk: 15
Původní bydliště: Londýn, Anglie - poté v Tulse
Popis: Katherine má čistě blonďaté a husté vlasy s ofinkou. Má bledě modré oči s hustými řasami. Má strašně bledou pleť. Používá jemný lesk na rty a řasenku. Oblíká se do vyzývavého oblečení.
Zájmy: Katherine se hodně zajímá o literaturu ať už je to naučná
literatura, nebo umělecká. Taky jí hodně baví beletrie. Hodně ráda
chodí na dlouhé procházky po přírodě a nebrání se ani ježdění na
koni. Taky hraje na dva hudební nástroje, klavír a housle. Klavíru se věnuje už od svých šestli let, houslím ale teprve tři roky.

Mariangela Lopéz - Mládě

10. dubna 2011 v 19:22 Profily

Jméno: Mariangela Lopéz
Datum narození: 8.7.2015
Věk: 15
Původní bydliště: Oviedo, Španělsko, pak Dallas v USA
Popis: Mariangela, nebo spíš častěji Ang, je dívka asi metr a půl vysoká. Obléká se spíš sportovně a v její skříni najdete maximálně dvoje šaty a tři sukně. O botách na jehlách ani nemluvím. Nejraději proto chodí v džínsech, volném triku a converskách. Díky své výšce (a nejspíš i díky genetice) má docela výrazné křivky-širší boky a větší poprsí, ale je štíhlá díky sportu.
Má dlouhé tmavé vlasy a její šedivé oči upoutají při první pohledu na ní pozornost. Má hranatý obličej a plné rty.
Obočí si nějak zvláštně neupravuje. Na oči si ráda nanáší více barev stínů, ale spokojí se i se světlými barvami a na horní víčko používá tekuté linky a na rty má nejradši jahodový lesk. Miluje různé náušnice, které klidně střídá i několikrát denně. Nehty mám upravené, ale nenalakované,

Misty Enns - Mládě

10. dubna 2011 v 10:22 Profily
Jméno: Misty Enns
Datum narození: 7.8.2017
Věk: 16 let
Bydliště: Los Angeles poté v Saltlake city
Popis: Misty si také ráda říká Miss, a nebo Missy. Jako dítě žila Missy se svou matkou, ta ale v jejích 13 letech zemřela. Než zemřela, pověřila její nejlepší kamarádku tím, aby se o Missy postarala. Missy ji ale neměla vůbec ráda, proto její dětství bylo spíše utrpení. Také její výška jí dělala potíže. Byla poměrně hodně vysoká, což šlo hned vidět, když si stoupla vedle své kamarádky Annsy. Nebyla nijak zvlášť oblíbená a až do střední školy se nesnažila nijak vyniknout. Ale když odjela z LA do Saltlake city bylo jí jasné, že musí změnit svůj životní styl. Proměnila na sobě vše - od svého oblečení, až po chování. Její vlasy byly husté obarvené na blond a ofina na bok obarvená z části na fialovo, to ji vystihovalo ráda si měnila barvy ofiny, takže skoro každý týden přišla s jinou barvou, ale nejraději měla fialovou. Používala výrazné líčení, které podtrhoval její jemný make-up. Časem si Miss nechala udělat i čtyři piercingy- dva pod jejím vypnutým spodním rtem, jeden nad horním rtem a poslední do nosu. Její postava byla dokonalá, i když si ji musela vybojovat, v dětství totiž byla hodně hubená, protože nechtěla skoro vůbec jíst. Když se jí podíváte do očí uvidíte že jsou unikátní. Barva jejich očí se vine přes fialovou až po černou. Misty miluje Scene styl, který se snaží i dodržovat. Obléká se jedině podle sebe a nenechá si na své oblečení nic říct- nesnáší kritiku. Když kolem vás Misty projde, ucítíte jemnou vůni borůvek.