Frederico Corona - Profesor, Erebův syn

27. dubna 2011 v 17:59 |  Profily

Jméno: Frederico Corona
Datum narození: 13. 7. 1945
Věk: 85, vypadá asi na 32
Původní bydliště: Narozený v Římě, v Itálii, valnou část života žijící v Los Angeles
Popis: Když se na Frederica podíváte poprvé, nejspíš vás ohromí či ve vás vzbudí velký respekt. Jeho postava je vysoká, štíhlá, ale je vidět, že pod oblečením skrývá svaly. Pokožku má lehce snědší. Má široká ramena a celkově vypadá méně mohutně, než by se mohlo zdát.
Jeho obličej je protáhlý a úzký s docela ostrými rysy. Má vyšší čelo, pod nímž jsou oči. Menší, neupoutají na první pohled a to nejen svou barvou - zvláště šedou smíchanou s hnědou. Nad nimi se klene hustší obočí. Nos má větší, ale žádnou bambulku či pršák, obyčejný nos. Plné rty jsou sice menší, ale rozhodně smyslné a člověk se může jen domýšlet, co všechno dokáží. Jsou lehce narůžovělé a nijak moc se neusmívají. Na jeho tváři je vždy dokonale upravené, delší strniště, na němž si Frederico nejspíš velmi zakládá. Co vás možná upoutá, je jizva, která se táhne po celé lícní kosti na pravé tváři. Není na ni nijak pyšný, ale nijak ji nezakrývá.
Jeho vlasy jsou krátké, tmavě hnědé a vždy pečlivě učesané.
Oblékaný chodí do jednoduchých tmavých džínsů, většinou černé barvy a různých svetrů, triček, košilí. Není to nijak zvláštní. V létě přes to všechno obléká ještě ale dlouhý, tmavý kabát, který je trochu neobyčejný.
Nenosí žádné šperky, jen na levém prsteníčku jednoduchý zlatý snubní prstýnek, který nikdy nesundává. Pozornější pozorovatelé si mohou všimnout vyrytého jména - Desireé.
Fredericovo znamení jasně značí jeho poslání, které dostala od bohyně, možná spíš od jejího druha. Od vybarveného půlměsíce se táhnou linky, které velmi nápadně připomínají vždy dva zkřížené meče na jeho tvářích.


Zájmy: Frederico je velmi oddaný svému poslání, kterým je chránit a bránit. Proto i valnou část svého volného času věnuje boji. Pokud zrovna nebojuje, rád si sedne se skleničkou dobrého vína do křesla ke krbu, kam si s sebou vezme knihu. Tím dokáže zabít dlouhé večery. Pokud má společnost, dokáže ji zabavit tancem, přednesem ale i třeba hrou na klavír.
Povaha: Je velmi tichý, ale to nezabrání nikomu, aby ho poznal blíž. On sám se sice jen velmi nerad seznamuje, ale má rád milou společnost, se kterou dokáže vést hovor plný inteligence. Každý by ho nazval mužem, kterého by si přála každá žena. Je totiž věrný, plně oddaný a odhodlaný stát za čímkoliv a kýmkoliv, kdo si to zaslouží. Je něžný a romantický, dokáže být ale i vášnivý, nikoliv hrubý. Odsuzuje všechno zlo, každého, kdo někomu někdy ublížil. Je neustále v pozoru, to kvůli své práci. Pokud brání, dokáže se stát nelítostným bojovníkem, který dokáže i zabíjet.
Životopis: Frederico se narodil do ne moc klidně doby v Itálii. Druhá světová válka sotva skončila a on se vyklubal na svět. Do svých devatenácti let vyrůstal v Římě, ačkoli se nedá říct, že vždy s rodiči. Jeho rodina nebyla nijak bohatá, ale zase se nedá říct, že by měli nouzi. Vždy měli co jíst, co si obléci a dokonce měl Frederico i dobře nakročeno, aby vystudoval střední školu. Jenže co se nestalo. Bylo mu čerstvých sedmnáct, když ho označili. Musel tak do Školy noci v Římě.
V té době byl ještě velmi společenský, rád se bavil. Proto když přišel do Školy noci, každý si ho oblíbil a netrvalo tomu dlouho, že vstoupil do tak elitní skupinky jako jsou Dcery a synové noci. Už na konci jeho prvního ročníku bylo jisté, že bude mít jisté schopnosti.
Proto v devatenácti letech odjel do Los Angeleské Školy noci, aby tam mohli jeho schopnosti dále vyvíjet. Po dokončení přeměny se z něj stal Erebův syn.
Cestoval po světě a pomáhal, kde to bylo možné. Na nějaký čas učil v jedné z italských Škol noci, ale vždy se vracel do Los Angeles, aby tam vypomáhal.
Stalo se tomu tak, když přijel jednou zpět do Los Angeles, aby navštívil svou starou a oblíbenou Školu noci, že se zamiloval. Bylo to poprvé a snad i naposledy. Ona žena se jmenovala Desireé. Učila na oné Škole noci Literaturu a byla to žena půvabná. Vzali se a žili společně.
Přišla ale bitva, při níž musel Frederico chránit nejen svou ženu, ale především velekněžku. Z té bitvy si odnesl nejen jizvy na těle, ale především na srdci. Jeho milovaná žena totiž zemřela. Jen těžko se s tím smiřoval.
Odjel proto do Tulsy, aby mohl své umění předávat dál a alespoň něco naučit všechna mláďata. Stal se profesorem, ale Erebovým synem nepřestává být.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama