Mariangela Lopéz - Mládě

10. dubna 2011 v 19:22 |  Profily

Jméno: Mariangela Lopéz
Datum narození: 8.7.2015
Věk: 15
Původní bydliště: Oviedo, Španělsko, pak Dallas v USA
Popis: Mariangela, nebo spíš častěji Ang, je dívka asi metr a půl vysoká. Obléká se spíš sportovně a v její skříni najdete maximálně dvoje šaty a tři sukně. O botách na jehlách ani nemluvím. Nejraději proto chodí v džínsech, volném triku a converskách. Díky své výšce (a nejspíš i díky genetice) má docela výrazné křivky-širší boky a větší poprsí, ale je štíhlá díky sportu.
Má dlouhé tmavé vlasy a její šedivé oči upoutají při první pohledu na ní pozornost. Má hranatý obličej a plné rty.
Obočí si nějak zvláštně neupravuje. Na oči si ráda nanáší více barev stínů, ale spokojí se i se světlými barvami a na horní víčko používá tekuté linky a na rty má nejradši jahodový lesk. Miluje různé náušnice, které klidně střídá i několikrát denně. Nehty mám upravené, ale nenalakované,

Zájmy: Ang miluje zvířata všeho druhé-ať už se jedná o pavouky, hady, myši, kočky, psi nebo koně. A kdyby to bylo možné tak by klidně doma měla nějakou divokou šelmu. Ráda si zpívá, ale vůbec to neumí. Tancovat umí skvěle. Před označením dělala kaskadérku a dablérku. A její pokoj je doslova zelený-miluje kromě zvířat i květiny.
Povaha:Je ráda středem pozornosti, takže jí nedělá problém se na hodinách ve škole bez vyzvání ozývat. Ráda řídí ostatní. Ale v soukromí je to tichá voda a ráda pomáhá rodičům. Je ochotná pomáhá komukoli a s každým je hned nejlepší kamarádka. Její nejvíce záporné vlastnosti jsou výbušnost a agresivita.
Životopis: Ang se narodila do sedmičlenné rodiny ve Španělském městě Oviedo. Její rodiče jí nikdy moc v lásce neměli, protože byla nechtěná. Když jí bylo sedm a nastoupila do školy, rodiče jí začali mlátit, jelikož jí učení i v první třídě nešlo. Až o dva roky později sebrala Ang všechnu odvahu a řekla to sousedce, která ihned zavolala policii. Ang měla a stále mám na zádech jizvy od pásku, se kterým ji otec mlátil. Ona a její sourozenci byli asi tři roky v domově. Pak se objevili Markovi a odvedli k sobě do Dallasu.
V Dallasu měla i nevlastní sestru Caroline. Na rozdíl od jejích předchozích sourozenců, kteří se k ní chovali hrubě, jí měla Car v oblibě. Půjčovali si oblečení, kosmetiku i boty, ale Car měla trochu jiný vkus. A vůbec když obou bylo kolem třinácti hodně se odcizili-Car byla typická Barbie, zajímala se o nejnovější trendy a nesnášela nebezpečí. Zatím co Ang nebezpečí vyhledávala a dokonce se dala najmout jako kaskadérka ve filmech. Její nevlastní rodiče z toho dvakrát nadšení nebyli, ale věděli, že je jiná tak se tím nezabývali.
Označení bylo pro Ang vysvobozením. Rozešel se s ní její kluk Michel, s Car se kdykoli a kdekoli hádala, ve škole skoro propadala plus dvojka z chování, když při chemii zapálila naschvál ze zlosti Car vlasy. Po označení pádila domu, kde si zabalila své neoblíbenější věci, napsala rodičům dopis a další dopis napsala pro Caroline, ale pak si řekla, že je to hloupost a že radši na všechny počká, i přes bolesti. První přišel otec a Ang mu to vysvětli. On na nic nečekal a naložil jí do auta a odvezli jí do školy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Trinn Teaser Trinn Teaser | E-mail | Web | 23. dubna 2011 v 19:02 | Reagovat

Konečně jsem potkala někoho kdo umí hrát rpg :)) Jsem z toho přeštastnělá :DD Proto sem dávám odkaz na rpg stránku - http://virtualni-skola-kouzel.blog.cz/ Kde jsem členem a mám to tam ráda.. A chci se zeptat jestli by jsi se tam nechtěl/a přihlásit a obohatit naše chaty o dalšího zkušeného člověka :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama