Misty Enns - Mládě

10. dubna 2011 v 10:22 |  Profily
Jméno: Misty Enns
Datum narození: 7.8.2017
Věk: 16 let
Bydliště: Los Angeles poté v Saltlake city
Popis: Misty si také ráda říká Miss, a nebo Missy. Jako dítě žila Missy se svou matkou, ta ale v jejích 13 letech zemřela. Než zemřela, pověřila její nejlepší kamarádku tím, aby se o Missy postarala. Missy ji ale neměla vůbec ráda, proto její dětství bylo spíše utrpení. Také její výška jí dělala potíže. Byla poměrně hodně vysoká, což šlo hned vidět, když si stoupla vedle své kamarádky Annsy. Nebyla nijak zvlášť oblíbená a až do střední školy se nesnažila nijak vyniknout. Ale když odjela z LA do Saltlake city bylo jí jasné, že musí změnit svůj životní styl. Proměnila na sobě vše - od svého oblečení, až po chování. Její vlasy byly husté obarvené na blond a ofina na bok obarvená z části na fialovo, to ji vystihovalo ráda si měnila barvy ofiny, takže skoro každý týden přišla s jinou barvou, ale nejraději měla fialovou. Používala výrazné líčení, které podtrhoval její jemný make-up. Časem si Miss nechala udělat i čtyři piercingy- dva pod jejím vypnutým spodním rtem, jeden nad horním rtem a poslední do nosu. Její postava byla dokonalá, i když si ji musela vybojovat, v dětství totiž byla hodně hubená, protože nechtěla skoro vůbec jíst. Když se jí podíváte do očí uvidíte že jsou unikátní. Barva jejich očí se vine přes fialovou až po černou. Misty miluje Scene styl, který se snaží i dodržovat. Obléká se jedině podle sebe a nenechá si na své oblečení nic říct- nesnáší kritiku. Když kolem vás Misty projde, ucítíte jemnou vůni borůvek.

Zájmy: Misty je velmi nadaná pro hudbu. Baví ji vymýšlet nové texty písní, poslouchat a hodnotit hudbu. Nejvíc ji ale baví zpěv. Na žádnou školu zpěvu nechodí, proto si zpívá jenom tak doma, ale ona sama ví, že je v tom moc dobrá. Také ji baví jízda na koni. Jezdit chodí jen s příbuznými, ale chtěla by se koním věnovat víc.
Povaha: Je hodně kreativní, vymýšlí si pro sebe různé oblečení, které pak s pomocí kamarádky ušije. Kdysi šila i zakázky, ale bylo jich na ni moc, proto s tím skončila. Místy je také velmi tichá, proto asi do Saltlake city nezapadá.
Životopis: Místy se narodila do velmi početné rodiny. Její otec Rian pracoval jako architekt, po rozvedení s její matkou Ellis se vydal po cestě právníka. Matka Ellis je velmi šikovná designéra, proto netráví moc času doma a Místy si připadá trochu osamělá. Její tři bratři- Elens, Denny a Ias bydlí s jejím otcem. Její sestra Mansy odjela na rok do Francie.
Místy do školky nechodila, její matka byla po celou její dobu "kdy měla být ve školce" doma, protože se musela starat o Mistiinu druhou sestru Amisty, která ale po dlouhé a těžké nemoci zemřela.
V 6 letech začala chodit do té nejlepší školy v LA. Opravdu se jí tam vedlo skěle. Měla mnoho kamarádů, kteří ji měli opravdu rádi. Zbožňovali ji ale i učitelé. Byla normální bez jakéhokoliv stylu ale i tak perfektně vynikala.
V jejích 10 letech se mamka s otcem rozvedli. A za rok v jejích 11letech odjeli do Saltlake city. Tak se začala Misty měnit.
Změnila se hodně- vlasy,styl oblékání i povahově. Věřila, že bude mít novou šanci. A zatím se jí tak vede.


Zvířata:Jméno: Decibe
Plemeno: Shirský kůň
Pohlaví: Hřebec
Box: č.7
Popis: Decibe má krásnou, dlouhou černou hřívu, stejný ocas, oba jsou krásně hebké. Jeho nohy jsou silné, kdyby vám šlápnul na nohu, nejspíš by to bylo opravdu zlé, protože v kopytech má velmi velkou sílu. Výrazné jsou také jeho bílé podkolenky, které mám na něm nejraději. Je celý bílý, ale někdy dostane i odstín světle hnědé. Na břiše má vytetovanou hvězdu, protože je to kůň určený k větším věcem.
Oblíbená strava: Jednoznačně zelená kyselá jablka
Chování: (celkové): Chování se nedá úplně určit. Někdo se mu líbí víc někdo míň, ke každému se chová jinak. Když si vás neoblíbí, neměl by, jste se k němu moc přibližovat.
Chování: (ke mně): Znám ho už od jeho narození, kdy jsem byla první člověk, kterého spatřil a který se o něj staral. Má mě velmi rád a život beze mě by asi neunesl. Jsem jako jeho matka.
Jméno: Lifa
Druh zvířete: Ďábel medvědovitý neboli tasmánský čert
Ubytování: U mě v pokoji
Popis: Je celý černý, nad zadečkem má velkou bílou skvrnu. Má delší ocásek s chlupatou třásničkou na konci. Jeho drápky nejsou moc ostré, zato jeho zuby ostré jsou.
Oblíbená strava: Borůvky. Na zvíře co jí většinou maso je tohle nezvyklé, ale nejspíš to pochytil ode mě. (Moje slabost- borůvky)
Chování (celkové): Hrozně rád se povaluje. Nemá rád lidi, které nezná, proto k němu musíte být zezačátku opatrní aby vám něco neudělal. Nesmíte mu nic brát, jinak se nedá udržet.
Chování (ke mně): Velmi si rozumíme. Jsme jako jedno tělo. Když nejsem doma, chová se vzorně, i když někdy sem tam něco rozbije. Kousnul mě zatím jen jednou a to když sem mu chtěla vzít jeho fialový polštářek.
Odkud ho mám: Dostala jsem ho k 13 narozeninám. Byl to ten nejlepší dárek. (tasmánský čert je velmi netypický na odchov)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ta Malá...♥ Ta Malá...♥ | Web | 11. dubna 2011 v 19:41 | Reagovat

dokonaléé :))

2 Elia Black- ředitelka Elia Black- ředitelka | Web | 22. června 2011 v 20:56 | Reagovat

misty enns:ahojky přidáš mi sem teda ty zviřata? mam ti ten email poslat znova? :D

3 Elia Black- ředitelka Elia Black- ředitelka | Web | 22. června 2011 v 20:57 | Reagovat

[2]: protože ty tu maš jen obrazek jednoho zviřete

4 Aellai Aellai | 22. června 2011 v 21:25 | Reagovat

Ráda bych a omlouvám se, ale nějakým zvláštním způsobem mi to píše, že článek nesmí překročit 40000 znaků. Takže to zkusím znovu s zítra a kdyžtak to vyřeším novým článkem.

5 Ta Malá...♥ Ta Malá...♥ | Web | 25. června 2011 v 19:53 | Reagovat

[4]: ok :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama