Květen 2011

Tena Tajemná - Mládě

28. května 2011 v 20:12 Profily
1. Jméno - Tena Tajemná
2. Datum narození - 6.9 2014
3. Věk - 16

4. Původní bydliště - Londýn

5. Popis - Má tmavě hnědé vlasy krátkého střihu,její oči mají také tmavě hnědou barvu. Měří 166 cm a váží 56 kg. Většinou nosí klučičí oblečení ,šaty nebo sukni si vezme na sebe jen když musí,nejčastěji nosí maskáče,odrbané džíny,flanelové košile,tílka,vytahané mikiny a ošoupané tenisky nebo canady. Také často nosí různé kšiltovky a šátky. Všude s ní chodí její mourovatý kocour Fous.
6. Zájmy - Ráda zpívá a hraje na elektrickou kytaru, na klavír, na saxofon a bicí ,také ráda kreslí a čte komixy a ráda si hraje s Rubikovou kostkou.

7. Povaha -Občas se uzavírá do sebe a je tajnůsnářská ale jinak je velice milá ,přátelská ,chytrá a vtipná .Barcelona Sweat - Profesorka

28. května 2011 v 20:10 Profily

Jméno: Barcelona (Barciee) Sweat
Rok narození: 17. 5. 2001
Věk: 27 let
Původní bydliště: San Diego nyní Oklaholma
Popis a životopis: Pravým jménem je Barcelona, ale protože jí příjde hrozné jméno Barcelona říká si Barciee. Barciee se narodila v jiné dimenzi. Ansvalie-ve světě kde je jenom sláva a mír. Ve svých 2 letech v Ansvalii zavládlo i zlo, matku a otce Barciee uvěznili v končinách tohoto světa. Poskoci odnesli Barciee do našeho světa, kde na sebe vzali lidskou podobu a zaujali úlohu Barciiných rodičů. Její dětství bylo plné radosti. Barciee si užívala každý den. Problém ale nastal v jejích 13 letech, když se přestěhovali do Oklaholmy, kde to Barciee nesnášela. Několikrát se i pokusila utéct z domova, ale nikdy se jí to nepovedlo. Ve 14 letech se rozhodla, že pojede na školu, která je hodně daleko od Oklaholmy. Kvůli tomu, že má Barciee šestý smysl jí rodiče vybrali školu, která je zaměřená na nadpřirozené bytosti, a dá se i říct že je také v jiné dimenzi. Postupně se Barciee začala měnit. Dříve byla veselá holka s blonďatými vlasy a zářícím oblečením. Nyní měla černé husté vlasy s ofinou. Také začala používat jemný make-up, který podtrhovaly její výrazné rysy v obličeji. Oči má zelené, ale ráda také nosí barevné čočky. Barciee používá lehké malování, ale když má chuť dokáže si udělat velmi výrazný make-up. Oblečení si navrhuje sama, proto se dohodla se svou učitelkou, která jí dováží látky na oblečení. Také se pyšní svým piercingem, který si nechala udělat v den, kdy jela do své nové školy. Když kolem vás projde, ucítíte jemnou vůni lesního ovoce, které Barciee zbožňuje.

Jessica Black - Mládě

26. května 2011 v 17:27 Profily


Meno: Jessica Black
Dátum narodenia: 4. 8. 2014
Vek: 16
Pôvodné bydlisko: Forks, Washington

Popis: Jess alebo Jessie ako ju zvyknú volať je čiernovláska štíhlej vysokej postavy. Pár pramienkov jej dlhých rovných havraních vlasov zdobí červený melír. Spadajú jej do čela a tým zakrývajú jej tmavé, skoro uhlovo čierne oči. Pod nimi sa nachádza malý nos a plné pery slabo ružovej farby. Na pravej strane líca, tesne pod vlasmi má malú jazvu zo svojej prvej jazdy na motorke. Má pomerne bledú a guľatú tvár. Vzadu na krku má vytetované malé ohnivé srdce ktoré však iba ťažko vidieť keďže ho zakrývajú vlasy.

Obrovská omluva

21. května 2011 v 21:22
Asi jste si všimli, že večírek se nekonal, protože nastaly menší potíže.
Pár hracích knih se mi bohužel smazalo a já vážně nemůžu přijít na to proč. Chci se tímto všem velmi omluvit za způsobené potíže.
Problém s knihami se už řeší, bohužel ale marně, nemůžu se dostat do svého účtu na blueboardu, takže to možná nějakou chvíli bude trvat.
Každopádně jakmile bude problém vyřešen, byla bych ráda, kdybychom se domluvili na novém termínu, rptoože bych vás o připravenou akci opravdu jen velmi nerada připravila. Sama jsem z ní nadšená, takže mě velmi mrzí, že to dopadlo tak, jak to dopadlo.
Rozhodně si myslím, že příští týden už bude vše upraveno, takže rozešlu informační e-maily o novém termínu, aby o tom věděli opravdu všichni.
A ještě jednou se moc omlouvám...

Večírek

21. května 2011 v 10:05
Už když se probudíte, ucítíte tu zvláštní atmosféru. Dnes se stane něco zvláštního. Vstanete a když na dveřích vaší skříně spatří vak, ve kterém jsou vaše nejcennější šaty, jen se usmějete...

Dnešní večer je ve znamení večírku, nových přítelstvích...

Až večer vejdete do místnosti, poprosím vás, abyste nepsali vaším jménem. Proto máte na tváři masku. Vymyslete si přezdívku, pod kterou budete vystupovat. Nikomu své jméno neprozrazujte dřív, než to bude nutné, i na to večer dojde, takže buďte bez obav.


Přivítací večírek

18. května 2011 v 19:31

Nastal čas, abychom se tu všichni pořádně zabydleli, abychom se vzájemně seznámili a aby spadly všechny bariéry, které mezi sebou máme. Proto přicházím s pozváním, které není dobré odmítnout.
V sobotu 21. 5. v 18:30 NON RPG času se všichni sejdeme v tělocvičně, abychom poznali taje a záhady naší Školy noci.
Večírek to bude vskutku formální, proto, dámy, nezapomeňte dlouhou či kratší, nicméně rozhodně společenskou róbu, páni nechť oblečí smoking či žaket a nikdo z přítomných nezapomene na masku halící vaši tvář.
Užijte si zábavu!


Seznamovací večírek po druhé

14. května 2011 v 10:26 Novinky
Jsem tu znovu se stejným tématem.
Jelikož je jasné, že dnes ani zítra nebude možné večírek uspořádat, protože by o tom spousta lidí nevěděla, i kdybych jim rozeslala e-mail, tak jsem se rozhodla ještě pro jedno hlasování. Je to i z důvodu, že spousta lidí byla pro pátek 20.
Mám nabídku, že buď to bude v ten pátek 20. nebo se to přesune na ten později. Původně jsem myslela, že tady nebudu, ale opak je pravdou, takže by nebyl ani problém ho uspořádat v sobotu 21. 5.
Teď už je to opravdu jen na vás, jak rozhodnete. Chápu, že se všichni neshodneme na jednom datu, ale tak to bohužel bude vždy...

Irime Gowan - Profesorka

13. května 2011 v 19:26 Profily
Jméno: Irime Gowan

Datum narození: 9.11.1946

Věk: 84 let a vypadá na něco okolo 20ti
Původní bydliště: Irsko mestečko Killimor

Povaha: Irime je nespoutaná, ale jako profesorka krotí svoji drzost i vzpurnou povahu. Jo dost sarkastická a miluje smích. U studentů si dokáže získat autoritu tím, že umí okamžitě přejít z přátelského hlasu na ten který jak se říká zabíjí.

Zájmy: Její největší zájem je kreslení, malování a nebo jiná forma přenesení pocitů na papír. Dokáže celé hodin sedět se skicákem a jen tak si čárat. Potá miluje společnost, smích, zábavu a komunikaci. Mezi její zájem patří i hra na klavír, ale tu moc nepraktikuje.

Vzhled: Irime má porcelánově hladkou a bílou pleť. Není nějak moc vysoká něco pod 17 cm. Její postava je pevná a svůdně zaoblená takže nejednoho svádí k dotyku. Vlasy jsou rudé barvy, rovné a dlouhé zhruba do půlky zad. Obličej je protáhlí s nosem do špičky a výraznými lícními kostmi. Má velké nazenalé oči a tenké rty za kterými skrývá krásný úsměv.

Nelly Leroy - Mládě

9. května 2011 v 19:31 Profily
Jméno: Nelly Leroy
Datum narození: 1. 5. 2014
Věk: 16 let
Bydliště: Narozena v Paříži (Francie), poté v New Yorku

Popis: Nelly si nechává říkat Nell nebo Nells, ale oslovení Nelly jí nevadí. Je na ní vidět, že má francouzské kořeny. Je to dívka hubenější postavy, ale nechybějí jí ženské rysy. Výškově je nadprůměrná, protože má dlouhé nohy, jako modelka. Ovšem první, co vás na ní upoutá, jsou její dlouhé hnědé vlasy, které se jí vlní po zádech. Má je velmi často rozpuštěné, stahuje si je jen tehdy, když je to nutné. Bledý obličej, skýtá dvě velká modrá kukadla, na která je nemálo pyšná. Aby oči opravdu vynikly, zvýrazňuje si řasy řasenkou. Nijak jinak více se nemaluje, protože to není moc zapotřebí. Ale o to víc, že se namaluje, tak pečuje o své nehty. Nechává si je delší a vždy si je nalakuje barvou, která se právě hodí k jejímu oblečení. Nad očima se klene upravované obočí, které má trochu světlejší barvu než vlasy. Na čele se nachází safírový obrys půlměsíce, který má každé mládě. Z obočí vybíhá malý nevýrazný nosík, který se táhne až k růžovým rtům, na kterých se nemálo vyskytuje milý, přívětivý a kamarádský úsměv. Celkově má obličej spíše oválný se zakulacenou bradou. I když okolo vás jen projde, nemůžete necítit její krásnou a jemnou vanilkovou vůni.
Nosí ženské, moderní oblečení. Nejčastěji má nějaké šaty, které mohou být dlouhé až na zem nebo naopak kraťoučké. K šatům nosí svetříky či blejzry. Obouvá se nejčastěji do bot na podpatku, tenisky na ní moc často neuvidíte. Dále na ní můžete vidět jednobarevná tílka s černými džínami, ale to jen zřídkakdy. Jako doplňky nosí buď tématické řetízky, nebo pánské hodinky. Samozřejmě jí nechybí věci jako nějaká ta kabelka či sluneční brýle. Naopak nikdy na ní neuvidíte náušnice. Většinu oblečení, co nosí, navrhla její matka.

Zájmy: Dříve (v Paříži) velmi ráda sportovala, chodila na večírky nebo se jen tak procházela, ale to vždy jen s partou kamarádů. To vše přestala dělat, když se s rodinou přestěhovala do New Yorku. Zde moc zájmů neměla a všechny z nich raději pozapomněla, když ji označili. Nyní patří mezi její přednější zájmy tanec, čtení a móda. Na Škole noci ji jedna kamarádka přivedla k dalšímu koníčku - ke koňům.

Povaha: Na první pohled možná nafoukaná a povrchní, na ten druhý milá, přátelská, spolehlivá a ironická - ano to je Nelly. Jako správný býk má ráda přepych, nerada se pouští do složitostí, prostředek musí být vždy prostý a pravdivý, ale přes to, je hodně podnikavá. Také je houževnatá, loajální a především hodně společenská. Společnost má opravdu moc ráda a rozhodně není jedna z těch nenápadných a tichých.

Životopis: Nell se narodila na prvního máje roku 2014 do celkem bohaté rodiny ve hlavním městě Francie, v Paříži. Její otec je velmi bohatý z výdělků jeho firmy, matka je precizní módní návrhářka.
Vyrůstala v přepychu. Ve škole byla opravdu velmi oblíbená a nemálo kluků se za ní ohlídlo. Měla opravdu vše, o čem sní nemálo dívek - byla hezká, měla spoustu kamarádek, kluci se okolo ní točili, oblečení měla vždy vkusné a moderní a sem tam dostala nějakou zakázku jako modelka. Jen trochu postrádala lásku rodičů.
Později rodiče dostali lákavou nabídku na práci v New Yorku. Nečekali a během měsíce bydleli již někde jinde. V New Yorku začala kapku blbnout.
To co dělala, chtěla nechat, ale jen tak to nešlo. Proto bylo pro ni skoro osvobozením, když jí stopař označil. Doma vysvětlila rodičům, proč se tak chovala. Pochopili ji, pomohli ji sbalit věci a ona se s čistým svědomím vydala do školy noci v Tulse, co nejdál od minulosti.

Ava Richie Moore - Profesorka

9. května 2011 v 19:16 Profily
Jméno: Ava Richie Moore
Datum narození: 22. 6. 1988
Věk: 61 let (vypadá na 20)
Původní bydliště: Narozena v anglickém Londýně, brzy s rodinou přestěhována do Harrisburgu v Pensylvánii

Popis: Ava je malá štíhlá hnědovláska, kterou obdivuje ne jeden mladík. Má jemné křivky a světlou kůži, kterou nikdy nedokázala zkrotit do tmavší bronzové. Díky tomu vynikají její modré oči, které připomínají nezkrotnou vlčici. Může se pyšnit hustými hnědými vlasy, které se jí kroutí v lehkých loknách. Má ráda temné barvy a libuje si v černém oblečení, které tvoří tři čtvrtiny jejího šatníku. Nemá příliš v lásce školní uniformy, připadají ji nepohodlné, ale znak, jež nosí, nosí pyšně. Její tetování se těsně nad krk, kde se rozplývá do něčeho, co připomíná konečky vlasů. Její půlměsíc je menší a těsně pod ním je malá hvězdička. Ava má nadání pro čtyři živly, ale její pouto se vytvořilo hlavně k vodě. Dá se říct, že s vodou tiše komunikuje, dodává jí to vnitřní klid a sebepoznání. Jejím poznávacím znakem je malá jizva na pravém líčku, nikdy se nezmínila, kde k němu přišla.

Seznamovací večírek

6. května 2011 v 15:10 Novinky
Moji milí!
Nadešla chvíle, na kterou každý z nás netrpělivě čekal, každý ji očekával.
Mláďátek i pánů a paních profesorek tu několikero máme, proto by bylo myslím velmi vhodné, aby se uspořádalo něco jako malý, seznamovací večírek.
Pozvánku na něj obdrží každý e-mailem, předtím ale bych byla ráda, kdybyste mi dali vědět, který termín by vám nejvíce vyhovoval.Máme na výběr ze tří:
- pátek 13. 5.
- sobota 14. 5.
- pátek 20. 5.

Podle odpovědí, který z termínů vám nejvíce vyhovuje, se večírek bude konat. Celý bude obestřen tajemstvím, záhadou, takže nachystejte masky, dlouhé róby a vymyslete si přezdívku...

Alexandra Walver - Mládě

1. května 2011 v 17:46 Profily

Jméno: Alexandra Walver
Datum narození: 25. 6. 2014
Věk : 16
Původní bydliště: Blackpool, Velká Británie, posléze Cansas - Topeka
Popis : Alex, jak jí nazývají je asi 170 cm vysoká a má velmi tmavé hnědé vlasy do půlky zad. Co je na ní velmi viditelného je její bledost. Někdy vypadá i tak jako kdyby strávila hodiny v mrazáku. Okolo té bílé tváře vynikají její zářící zelené oči, které zdobí husté řasy. Vždy na ně byla velmi pyšná a to jí zůstalo. Má ráda černou barvu a jedinou, kterou si ještě nechá připustit k tělu je šedá a tmavě modrá. Nemá moc ráda sukně nebo šaty. Dává přednost uplým džínsům, botám na podpatku a blůzky. Má velmi ráda ozdobené prsty zářícími prsteny a uši dlouhými klinkacími náušnicemi. Nikdy nevychází nenalíčená! Černé linky ještě více zvýrazňují její nádherné oči a make- up aspoň trochu zakryje její bledost.

Scott Burns - Mládě

1. května 2011 v 17:42 Profily

Jméno: Scott Burns
Datum narození: 13. 7. 2014
Věk: 16
Původní bydliště: Děcký domov byl ve velkoměstě jménem New York, tam se i Scott narodil. Po svěření do péče jeho pěstounů žil v Bostnu.
Popis: Má černé vlasy a bledě modré oči. Když se na něj podíváte je to celkem pohledný kluk, ale když ho poznáte líp, je to kluk s černým srdcem. Jeho vysněný styl byl vždy EMO a tak se na něj dal. Jeho nejoblíbenější barva je podle jeho nálady, takže většinou černá. Obléká si jen to co se mu líbí, ať je jeho vzhled moc přeplácaný, nebo je to jen triko a džíny. Má dva piercingy pod pusou a ty střídá každý den. Jeho postava je štíhlá, ale jeho nohy jsou strašně dlouhé.