Alexandra Walver - Mládě

1. května 2011 v 17:46 |  Profily

Jméno: Alexandra Walver
Datum narození: 25. 6. 2014
Věk : 16
Původní bydliště: Blackpool, Velká Británie, posléze Cansas - Topeka
Popis : Alex, jak jí nazývají je asi 170 cm vysoká a má velmi tmavé hnědé vlasy do půlky zad. Co je na ní velmi viditelného je její bledost. Někdy vypadá i tak jako kdyby strávila hodiny v mrazáku. Okolo té bílé tváře vynikají její zářící zelené oči, které zdobí husté řasy. Vždy na ně byla velmi pyšná a to jí zůstalo. Má ráda černou barvu a jedinou, kterou si ještě nechá připustit k tělu je šedá a tmavě modrá. Nemá moc ráda sukně nebo šaty. Dává přednost uplým džínsům, botám na podpatku a blůzky. Má velmi ráda ozdobené prsty zářícími prsteny a uši dlouhými klinkacími náušnicemi. Nikdy nevychází nenalíčená! Černé linky ještě více zvýrazňují její nádherné oči a make- up aspoň trochu zakryje její bledost.

Zájmy: Na nejmilejší činnost, kterou dělá, vůbec nevypadá. Hrozně ráda čte. Ať už staré válečné knihy, nebo detektivky a romány. Baví jí cokoliv, hlavně že čte. Miluje déšť, který jí vždy stéká po celém těle a smáčí jí vlasy. Další koníček je poután s hvězdami. Doma má několik velkých dalekohledů a nikdy si nenechá ujít nějakou událost týkající se hvězd. V létě si dá v noci před dům deku a kouká se do zářících bodů. Taky velmi ráda hraje na kytaru. Třeba když je venku bouřka a ona nemá co dělat, tak si sedne k oknu a hraje náhodné akordy.
Povaha: Nikdy se nebavila s těmi, které považovala za podřadné. Někteří v tom viděli namyšlenost, ale ona zas tak moc namyšlená není, jelikož si vždy velmi dobře rozmyslí co udělá, než to opravdu udělá. Nemá ráda hádky a tak radši mlčí a do žádné se neplete. Ovšem když už není jiná možnost, nic si nedá líbit. Co je u ní někdy velké mínus je její upřímnost. Někdy nechápe jak může její rozvážnost a upřímnost tvořit povahu.
Životopis: Nemohla si ztěžovat. Velký dům, všude klid a vše co kdy potřebovala. Nikdy nemusela dupat nad panenkou, kterou jí nikdo nechtěl koupit. S postupem času si ale uvědomovala, že to její rodiče dělali jenom proto, aby se jí zbavili. Čím víc to chápala, tím víc je nenáviděla. Jejich vztah ještě více zhoršilo stěhování do Topeky. Byla tak šťastná že jí označili a když nebyl ani jeden z rodičů doma, zabalila si veškeré svoje věci a konečně od nich utekla. Nebudou jí postrádat. Nikdy jí nepostrádali …
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama