Ava Richie Moore - Profesorka

9. května 2011 v 19:16 |  Profily
Jméno: Ava Richie Moore
Datum narození: 22. 6. 1988
Věk: 61 let (vypadá na 20)
Původní bydliště: Narozena v anglickém Londýně, brzy s rodinou přestěhována do Harrisburgu v Pensylvánii

Popis: Ava je malá štíhlá hnědovláska, kterou obdivuje ne jeden mladík. Má jemné křivky a světlou kůži, kterou nikdy nedokázala zkrotit do tmavší bronzové. Díky tomu vynikají její modré oči, které připomínají nezkrotnou vlčici. Může se pyšnit hustými hnědými vlasy, které se jí kroutí v lehkých loknách. Má ráda temné barvy a libuje si v černém oblečení, které tvoří tři čtvrtiny jejího šatníku. Nemá příliš v lásce školní uniformy, připadají ji nepohodlné, ale znak, jež nosí, nosí pyšně. Její tetování se těsně nad krk, kde se rozplývá do něčeho, co připomíná konečky vlasů. Její půlměsíc je menší a těsně pod ním je malá hvězdička. Ava má nadání pro čtyři živly, ale její pouto se vytvořilo hlavně k vodě. Dá se říct, že s vodou tiše komunikuje, dodává jí to vnitřní klid a sebepoznání. Jejím poznávacím znakem je malá jizva na pravém líčku, nikdy se nezmínila, kde k němu přišla.


Zájmy: Ava vyučuje literaturu, takže jejím velkým koníčkem jsou pochopitelně knihy. Bez čeho ale nemůže žít, je hudba. Už od útlého věku si libuje v rocku a metalu, což ji odlišuje od ostatních z jejího blízkého okolí, kteří pro svůj citlivý sluch preferují spíš jemnější tóny. Ava umí skvěle hrát na elektrickou kytaru, kterou při nástupu na učitelské místo odložila, hlavně kvůli její reputaci. Najdou se ale chvilky, kdy si v soukromí zahraje. S jejím nadáním pro vodu nalezla zalíbení v józe, která ji stejně jako voda dodává klid.

Povaha: Ava je trpělivá, ale nemá ráda hlupáky a ignoranty. I přes to, že má pouhých 160 centimetrů je skvělá bojovnice a není radno si jí znepřátelit. Pravdou ale zůstává, že ji lidé mají rádi. Vidí v ní autoritu i kamarádku zároveň. Nerada přiznává, že je nepořádná, ale má to v žilách a neví co s tím. Je důvěřivá, ale rázná. Zradu jen těžko snáší.

Životopis: Ava získala své druhé jméno ve čtyřech letech, když se s rodinou přestěhovala do Ameriky. Neměla příliš přívětivý studentský život, proto si na Škole noci začala opět říkat Ava a vymazala tak ošklivé vzpomínky z života Richie. Když byla Ava označena, její rodina byla nejdříve velmi vyděšená, ale brzy se s tím vypořádala. Avě se prostě nedalo odolat. Byla bezbranná a to poslední, co její rodina chtěla, bylo, aby zůstala úplně sama. Brzy na to odešla do Školy noci. Zdálo se, že je konečně vše jak má být, ale pak začala Ava chřadnout. Její tělo nepřijímalo proměnu. Její blízký kamarád Adam ji vzal - i přes zákaz - ze Školy noci a ukázal jí jeden vodopád v Oklahomě. Díky tomu se Avě ulevilo a ona tak objevila své spojení s vodou. Když dokončila 6. ročník na škole, odjela zpět do Pensylvánie. Bohužel její tetování jí nedovolovalo zařadit se do běžné společnosti a ani neměla zájem bavit se s lidmi. Už k nim nenacházela žádný vztah. Vrátila se do Školy noci, kde začala učit literaturu. Právě v tu dobu si ji našla Tara, černé kotě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ta Malá...♥ Ta Malá...♥ | E-mail | Web | 10. května 2011 v 17:55 | Reagovat

hej taky už pošlu :D tu profesorku...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama