Barcelona Sweat - Profesorka

28. května 2011 v 20:10 |  Profily

Jméno: Barcelona (Barciee) Sweat
Rok narození: 17. 5. 2001
Věk: 27 let
Původní bydliště: San Diego nyní Oklaholma
Popis a životopis: Pravým jménem je Barcelona, ale protože jí příjde hrozné jméno Barcelona říká si Barciee. Barciee se narodila v jiné dimenzi. Ansvalie-ve světě kde je jenom sláva a mír. Ve svých 2 letech v Ansvalii zavládlo i zlo, matku a otce Barciee uvěznili v končinách tohoto světa. Poskoci odnesli Barciee do našeho světa, kde na sebe vzali lidskou podobu a zaujali úlohu Barciiných rodičů. Její dětství bylo plné radosti. Barciee si užívala každý den. Problém ale nastal v jejích 13 letech, když se přestěhovali do Oklaholmy, kde to Barciee nesnášela. Několikrát se i pokusila utéct z domova, ale nikdy se jí to nepovedlo. Ve 14 letech se rozhodla, že pojede na školu, která je hodně daleko od Oklaholmy. Kvůli tomu, že má Barciee šestý smysl jí rodiče vybrali školu, která je zaměřená na nadpřirozené bytosti, a dá se i říct že je také v jiné dimenzi. Postupně se Barciee začala měnit. Dříve byla veselá holka s blonďatými vlasy a zářícím oblečením. Nyní měla černé husté vlasy s ofinou. Také začala používat jemný make-up, který podtrhovaly její výrazné rysy v obličeji. Oči má zelené, ale ráda také nosí barevné čočky. Barciee používá lehké malování, ale když má chuť dokáže si udělat velmi výrazný make-up. Oblečení si navrhuje sama, proto se dohodla se svou učitelkou, která jí dováží látky na oblečení. Také se pyšní svým piercingem, který si nechala udělat v den, kdy jela do své nové školy. Když kolem vás projde, ucítíte jemnou vůni lesního ovoce, které Barciee zbožňuje.

Ve svých 19 letech kdy ukončila, školu, se rozhodla, že když se tolik zajímala o upíry a vlkodlaky, že půjde někde učit na nauku o vlkodlacích. Měla i takovou možnost, že si mohla splnt celoživotní sen: stát se upírkou. V 21 letech vyděla na vlastní oči jak vlkodlaci zabíjejí upíry- Šla s tetou do města nakoupit věci do její nové školy. Domluvily se, že se sejdou za hodinu v parku. Barciee si nakoupila potřeby do školy, ale měla ještě čas, tak si zašla koupit oblečení. Když usedla v parku na lavičku, uviděla tetu, jak jde k ní. Když byla kus od Barciee vrhnul se na ni vlkodlak. Ona použila všechny upírské zbraně, které mohla, ale vůbec jí to nepomohlo, protože její zbraně byly ještě zatím dost slabé. Vlkodlak jí utrhnul kus lítka, a tak už nemohla bojovat, protože ji to hodně bolelo. Barciee se jen schovala za keř a pozorovala co se děje. Na konci boje si vlkodlak odtáhl část tety těla neznámo kam. Právě proto se Barciee začala velmy zabívat vlkodlaky a doufá, že se jí někdo podaří sdělit své vědomosti i někomu jinému.
Zájmy:Mezi její zájmy patří vše nadpřirozené. Nejvíc se zajímá o upíry a vlkodlaky, velmi ráda má ale také koně, se kterými trávila svůj volný čas. Brandiee hodně baví si navrhovat své vlastní věci, proto byl její pokoj vždy originální. I její oblečení vždy zářilo originalitou, a to jí hodně holek závidělo. Brandiee má ale také velmi velký problém se sporty. Žádný sport ji nebaví, ale i přesto si udržuje krásnou postavu. I když jí někdy vádí to, že má nohy do X, ale každý má nějakou chybu, takže se s tím postupně vyrovnává.
Povaha: Je velmi kreativní, také je tichá a to asi protože nemá moc kamarádů. Když od ní někdo něco potřebuje (nebo spíš chce) je možné že klidně i odsekne ostrou poznámkou, na které je zaměřená. Brandiee má vždy na všechno tu nejpestřejší odpověď.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama