Irime Gowan - Profesorka

13. května 2011 v 19:26 |  Profily
Jméno: Irime Gowan

Datum narození: 9.11.1946

Věk: 84 let a vypadá na něco okolo 20ti
Původní bydliště: Irsko mestečko Killimor

Povaha: Irime je nespoutaná, ale jako profesorka krotí svoji drzost i vzpurnou povahu. Jo dost sarkastická a miluje smích. U studentů si dokáže získat autoritu tím, že umí okamžitě přejít z přátelského hlasu na ten který jak se říká zabíjí.

Zájmy: Její největší zájem je kreslení, malování a nebo jiná forma přenesení pocitů na papír. Dokáže celé hodin sedět se skicákem a jen tak si čárat. Potá miluje společnost, smích, zábavu a komunikaci. Mezi její zájem patří i hra na klavír, ale tu moc nepraktikuje.

Vzhled: Irime má porcelánově hladkou a bílou pleť. Není nějak moc vysoká něco pod 17 cm. Její postava je pevná a svůdně zaoblená takže nejednoho svádí k dotyku. Vlasy jsou rudé barvy, rovné a dlouhé zhruba do půlky zad. Obličej je protáhlí s nosem do špičky a výraznými lícními kostmi. Má velké nazenalé oči a tenké rty za kterými skrývá krásný úsměv.


Životopis: Irime se narodila v polovině 20. století v Irsku(1946). Její otec byl bohatý politik a po válce(1948) emigroval i s rodinou do Ameriky. V Americe bydleli v malém městečku v Phoenixu. Dětství měla spokojené a šťastné, celé dny sedávala v okně se skicákem a kreslila co zrovna viděla buď na ulici nebo ve své mysli. V pubertě byla Irime nespoutaná a dělala si co chtěla no a upřímě i s kým chtěla. Kvůli aktivitám, které ve volném čase prováděla se v jejích 14-ti letech stěhovali do New Yorku(1960). Než se pořádně stihla zabydlet tak začala procházet poroměnou a nastoupila na Nrw Yorskou školu noci. Ve škole Irime měla jen jednu kamarádku, protože se občas stalo, že nějaká dívka našla své ;ho přítele s Irime. S jedinou kamarádkou a partou kamarádů proplula školou a začala na té samé škole učit(výtvarnou výchovu). Naštěstí znala své meze a studenty nechávala napokoji. Byla jednou z nejoblíbenějších prof
esorek, ale stejně bla nucena odejít-přebrat přítele velekněžce se nevyplácí. Až do roku 2000 jezdila po světě a procházele galerie a různá historická místa. Po té se přestěhovala do Tulsy a čekala na příležitost zase učit.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama