Scott Burns - Mládě

1. května 2011 v 17:42 |  Profily

Jméno: Scott Burns
Datum narození: 13. 7. 2014
Věk: 16
Původní bydliště: Děcký domov byl ve velkoměstě jménem New York, tam se i Scott narodil. Po svěření do péče jeho pěstounů žil v Bostnu.
Popis: Má černé vlasy a bledě modré oči. Když se na něj podíváte je to celkem pohledný kluk, ale když ho poznáte líp, je to kluk s černým srdcem. Jeho vysněný styl byl vždy EMO a tak se na něj dal. Jeho nejoblíbenější barva je podle jeho nálady, takže většinou černá. Obléká si jen to co se mu líbí, ať je jeho vzhled moc přeplácaný, nebo je to jen triko a džíny. Má dva piercingy pod pusou a ty střídá každý den. Jeho postava je štíhlá, ale jeho nohy jsou strašně dlouhé.

Zájmy: Zájmů Scott moc nemá. V sedmi letech hrál fotbal, to ho ale omrzelo velmi brzy. V osmi letech zkusil tenis a hokej, ani jedno ho nezaujalo. V devíti letech se učil karate, opět žádný úspěch. A těch pár let než se stal Emařem, vyzkoušel mnoho sportů. Teď ale žádné zájmy nemá. Jen chodit venku s pohledem do země. Jeho kámoši, taky EMO ho hnali do sebepoškozovaní, že je to skvělý koníček. Ale to Scott odmítl, tak zle na tom nebyl.
Povaha: Povaha je taková, že Scott myslí pořád jen na sebe. To začalo od jeho 13ti let. Nikomu nepomůže, ani jen tak z radosti se neusměje, ani si nezazpívá. Jen si pořád něco sám pro sebe mumlá.
Životopis: Jako malý kluk skončil Scott v děckém domově. Jeho příjmení bylo Marley. V děcáku byl do svých čtyř let. Když oslavil 4. narozky byl svěřen do péče Burnsových. Ti ho nadevše milovali a dali by mu první i poslední. Ale Scottovi se to nelíbilo. Byl jedináčkem a tak všechna láska patřila jen jemu, ale Scott nechtěl lásku, chtěl zůstat v děcáku a tak ve svých deseti letech utekl z domova. Ale po dvou dnech se zase vrátil. Jeho pěstounská matka si myslela že mu dávají málo a tak mu dávali ještě víc. Ve svých 13ti letech se dal na EMO style. Jeho pěstouni ho měli přesto rádi a to Scotta poněkud zmátlo. Myslel si ,že když se dá na tento styl ,budou se ho chtít zbavit. Ale ikdyž se tomu nestalo, Scott ve stylu pokračoval. Ve svých 16ti letech se z něho stalo mládě a on dostal nabídku dokončit proměnu na Škole noci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leslie Leslie | 27. května 2011 v 19:36 | Reagovat

Úžasné!!! Moc mě to zaujalo!!! Nedáš mi tvůj mail????

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama