Červen 2011

Persefone Cronides - Mládě

30. června 2011 v 13:04 Profily


Jméno - Persefone Cronides
Datum narození - 3.8.20
Věk - 16
Původní bydliště - Londýn, Velká Británie
Popis - Persefone je dívka menší, ale štíhlé postavy s velmi ostrými, avšak pěknými dívčími rysy. Má docela dlouhé zrzavé vlasy, které se jí přirozeně kroutí na zádech a velké modré oči s dlouhými hustými řasy, které zdobí úzká linka vyt rhaného obočí, které ale většinou nejde vidět, protože je schované pod hustou ofinou. Většinou se líčí jen decentně, ale občas si dopeřeje dávku extravagance a namaluje se velmi výrazně, ale vždy tak, aby líčení ladilo k oblečení, ke kterému má také velmi osobitý přístup. Ráda kombinuje všelijaké modely a nebojí se vyčnívat z davu. Její nejoblíbenější kus ve skříňi jsou květované šaty a pak několik párů bot converse nejrůznějších barev.
Zájmy - Má ráda všelijaké aktivity, ale zevšeho nejraději si sedne a šije si své vlastní modely, nebo plete různé náramky a řetízky. Má ráda ruční práce, na které je velmi schopná, ale ráda si zasportuje, nic jí není cizí. Miluje tanec a hudbu, které ji už odmalička doprovází na každém kroku. Ale vyhýbá se zvířatům, protože s nimi zatím prožívala samé krušné chvíle.

Kimberly Kay - Mládě

30. června 2011 v 12:59 Profily


Jméno - Kimberly Kay

Datum narození - 21.3. 2014

Věk - 16

Původní bydliště - Velká Británie, Londýn

Popis - Kimi je drobná dívka se štíhlou postavou, ladnými křivkami a velice světlou kůží. Má trojúhelníkový obličej orámovaný neustále jinak barevnými vlasy - většinou střídá černou, červenou a modrou, kterému vévodí dvě jasně modré oči které si vždy zvýrazní černými tekutými linkami a řasenkou. Pod očima se schovává středně velký nos a rty s horním rtem úzkým ale spodním rtem plným. Nalevo pod rty má malou avšak poměrně výraznou jizvičku kterou má po piercingu. Když jí bylo 15 na rebelii si nechala vytetovat malá andělská křídla na záda pod krk, která tam nečekaně stále jsou. Celkově je to opravdu hezká dívka s věčným lehce přidrzlým úsměvem.
Většinu času nosí spíše tmavé oblečení které na první pohled nějak zaujme. Upřednostňuje kratší pohodlnější oblečení které ale i přesto vypadá dobře. Nepohrdne jak šaty tak ani kalhoty. Na nohách většinou nosí conversky nebo žabky. S extra doplňky si hlavu moc neláme, nosí pouze hromadu přívěšků na krku a pár kožených náramků na ruce. Miluje karnevaly kdy ze sebe může udělat blázna a navlíknout se do nečeho šíleného.

Lassie Elenth - Mládě

25. června 2011 v 21:08 Profily
Jméno: Lassie Elenth

Datum narození: 13.3.2014

Věk: 16

Původní bydliště: Lassie se narodila v Stillwater je to kousek od Tulsy.

Popis: Lassie je vpodstatě velmi vyjímečná už odmala ale také má své chyby. Není dokonalá jak vydají upíři vzhledově. Lassie má dlouhé zlatavé blond vlasy sahající téměř ke kostrči. Vlasy nejblíže krku a hlavy jsou obarvené černou barvou jinak mají stále zachovanou zlatou barvu. Občas když zasvítí silné slunce má je až skoro bílé ale to málo kdy. Oči má safírově modré, průzračné jako dvě noční studánky, jsou jako vánoční tmavě modrá baňka v záři vánočních svíček. Prozrazují skoro celý svůj život ale jen jej v těchto očích musíte dokázat najít a není to vůbec j ednoduché. Její nos má lehké rovné křivky a není ani moc špičatý ale zaoblený, zakulacený. Ústa jsou níže posazená avšak růžová jako jarní růže. Při úsměvu jsou velmi široká a prozrazují bílé leskle křišťálové zuby stejnoměrně vedle sebe. Má ale jednu chybu ve špičácích, jsou později vytržené a proto vypadají jako z bájí o upírech. Uši jsou malé ale přes vlasy v podstatě nejdou vidět. Pěšinka ve vlasech je v levo, ne uprostřed. Ramena jsou hladká úzká ale silná. Paže jsou hubenější a prsty dlouhé. Hrudník vytvarovaný pravé dospívající ženy a totéž boky. Stehna silná a vypracovaná, kolen a trochu vadná. Lassie totiž trpí na kolena což mají v rodině. Lýtka jsou také sportovní a konec noh jsou stejné jako každého znás. Lassie má odmala na čele malou jizvu a to při jejím skotačení se svou starší sestrou. Jako malé hráli na honěnou a Lassie se v té chvíli otočila za otcovím hlasem a neviděla zeď. Roztrhla si trochu čelo ale rána nebyla na stehy. To poznamenalo Lassie na celý život ale jí to nevadí aspoň si pamatuje, že má dávat pozor. Má ráda všechno ale nesnáší houby, játra a některé vybrané druhy masa. Její nejoblíbenější zvíře je "Pes" a také se o ně tolik zajímá. Všude po jejím pokoji najdete obrázky se psy, plyšáky apod. Nenávidí kočky jen velké kočkovité šelmy jako jsou lvi, tygři, rysi, levhardi, pumi a mnoho další. Na Škole noci jsou kočky a Lassie se s tím bude muset bohužel vyrovnat. Miluje černou a fialovou barvu ale i jiné než jsou tyto. Ráda mění barvy vlasů a oblečení, nejraději má šaty a hlavně tenisky, podkolenky, trička s různými potisky a také úzké ryfle, kraťasy a sukně.


Kaytlin Stewart - Profesorka

22. června 2011 v 20:48 Profily


Jméno: Kaytlin Stewart
Datum narození: 17. 6. 1983
Věk: 47, vypadající sotva na 23
Původní bydliště: Schaan (Lichtenštejnsko)
Popis: Katlin je docela hodně vysoká. Na tváři má zářivě modré oči a dlouhé řasy. Používá jen lesk na rty, řasenku a tvářenku. Vlasy má kudrnaté, ne moc dlouhé. Postavu má hubenou a ráda se obléká do kožené bundičky, uplých kalhot a bláznivého topu. Na pravém rameni má znak profesorů.
Zájmy: Velkým koníčkem, už od děctví pro ni byla hudba. Proto hraje na opravdu velké množství hudebních nástrojů. Opravdu nejradši, ale má klavír. Dalším zájmem pro ni byli koně. Ráda se jen tak projížděla po lesích. Někdy dokonce i celý den.
Povaha: Kaytlin je milá, ale když je to nutné, tak dokáže být i velice přísná. U svých žáků nesnáší nepozornost a drzost. Když ji někdo naštve, dokáže se pěkně rozzuřit.


Detailní popisy míst

18. června 2011 v 18:00
Na pozemky Školy noci v Tulse se dostanete pomocí velké, těžké brány. Vypadá to, že je perfektně zabezpečená a pevná, to aby se tam nedostal nikdo nechtěný. Kov je místy trochu zrezlý, ale nijak to jeho odolnost nenarušuje. Nahoře, v asi dvou a půl metrové výšce - tak je brána vysoká, jsou špičaté, ozdobné hroty.
Kolem celého pozemku je obehnaná vysoká, kamenná zeď.
Když se dostanete za bránu, můžete spatřit několik budov. Tou první, která vás nejspíš upoutá je Nyktin chrám. Je největší a nejhonosnější. Po jeho pravé straně stojí tělocvična a vedle ní stáje, na které navazuje budova, jejíž dveře jsou pevně zamčené a vlastně nikdo kromě velekněžky netuší, co se za jejími dveřmi skrývá.
Po levé straně Nyktina chrámu stojí obrovitá, na první pohled stará budova. V ní se nachází samotná škola - učebny, jídelna, divadelní sál, sborovna. Malou chodbičkou se přes ni dostanete do druhé velké budovy. Tam se nachází dívčí a chlapecká kolej. Když se tam budete chtít dostat z venku, pro chlapce je levý vchod, pro dívky pravý. Mláďata společně obývají přízemí a první patro. V druhém patře se nachází profesorské pokoje, ve třetím poté byt velekněžky.

Oznámení no. 2

16. června 2011 v 16:19 Novinky
*lísteček o zákazu chození ven zmizel. Naopak ho nahradil jiný, už ne tak výrazné barvy. Je na něm napsáno jen pár řádků*

Ačkoli profesor a Erebův syn, Frederico Corona, se stále nenachází na pozemích Školy noci, zákaz o vycházení ven je nyní přerušen. Přesto všem doporučuji zdržovat se poblíž školy a nechodt do města. V takovémto případě platí, pod přísným trestem, pravidlo o zakrývání znaku i znamení!
Na zítřejší večer je plánovám příjezd Erebových synů. Proto od tohoto dne počítejte s neustálou kontrolou při odchodu ze školy.

*pod textem je úhledným, velice rozmáchlým písmem podepsána velekněžka*

Aimee Grin - Mládě

15. června 2011 v 17:38 Profily


Jméno: Aimee Grin
Datum narození: 15.5. 2015 (15 let)
Původní bydliště: Benátky, Itálie
Popis:Aimee má krásné dlouhé skořicově hnědé vlasy, které má sestříhané do rovné patky zakrývající její čelo. Oči má světle hnědé až zlaté a vždy v nich září milé jiskřičky. Tváře má lehce pihovaté a zčervenají vždy, když jí někdo poděkuje nebo když se na ní usměje někdo, kdo se jí líbí. Pusu má malou a jemnou. Pleť má sněhově bílou a je velmi kontrastní s jejím znamením. Je hubená a má dlouhé nohy. Nejraději nosí šaty z prodyšnějších látek s volánky. Když nemá po ruce šaty, má alespoň sukni. Její nejoblíbenější barva je hnědá, oranžová a někdy i červená a žlutá. Je spíše přírodní typ. Miluje koně, přírodu a vodu. Nikdy nenašla pravou kamarádku a Škola noci jí poskytla nové možnosti.

Simonne Summer - Mládě

15. června 2011 v 17:36 Profily


Jméno: Simonne Summer
Datum narození: 4. 4. 2014
Věk: 16 let
Původní bydliště: Tulsa

Popis: Simonne je vysoká dívka štíhlé postavy. První co vás na ní upoutá jsou její delší hnědé kudrnaté vlasy, pod kterými se skrývá bledý oválný obličej. Nejvýraznější na obličeji jsou hnědo-zelené oči, které si někdy trochu zvýrazní, ale i bez jakékoli kosmetiky jsou její oči výrazné. Nad očima se táhne dokonale upravené obočí hnědé barvy. Z obočí vybíhá malinký nosík, který je skoro neviditelný. Pod nosíkem má světlounce růžová ústa, která se většinou usmívají. Simonne se většinou obléká do tmavších barev, protože její pleť je bledá a ona má ráda kontrasty. Nejčastěji má na sobě jednobarevné tričko s véčkovým výstřihem a kožené kalhoty s různými ozdobami. Obouvá si pouze pravé conversky, někdy i žabky. Na doplňky si moc nepotrpí... tak maximálně kožené řemínky okolo zápěstí a někdy nějaký velký prsten.

Zájmy: Simonne je velmi sportovně založená dívka. Má ráda skoro každý sport a také skoro každý sport již zkusila. Vždy byl sport ten nejdůležitější koníček. Většinu svého volného času trávila s partou kluků, kteří stále jenom sportovali. Proto nemá ani tolik holčičích návyků. Věci jako moda, kosmetika a takové věci nebyli pro ni. Ovšem neznamená to, že se chová jako kluk. S holkami se nikdy moc nekamarádila z toho důvodu, že jí vždy záviděli přízeň, kterou o ni kluci projevovali. Mezi její další koníčky patří například čtení, umění a zpěv.

Thibault Nathaniel Dequecker - Mládě

12. června 2011 v 12:40 Profily


Jméno -Thibault Nathaniel Dequecker
Datum narození - 27.7.2013
Věk - 17
Původní bydliště - San Francisco
Popis - Thibault má tmavé delší vlasy, hnědé a krásný úsměv. Je poměrně vysoký a má vypracovanou svalnatou postavu, kterou rád dává na obdiv. Kolem krku nosí stříbrný řetízek a na něm přívěsek ve tvaru Jingu. Nejčastěji má na sobě džíny a nějaké staré otrhan&eacu te; triko, vlasy á la vrabčí hnízdo a ruce neustále v kapsách

Oznámení no. 1

11. června 2011 v 12:42 Novinky
*na nástěnce v dívčích, chlapeckých i profesorských pokojích se objeví červený papírek. Jeho barva láká každého, aby si přečetl to, co je na něm*

Ač je mi to velmi nepříjemné, jsem povinna vám oznámit jednu věc. Náš všemi milovaný profesor šermu, pan Corona, byl zajat, když se pokoušel dostat na pozemky Školy noci. Lidé se vzbouřili a nikdo z nás neví, co od nich můžeme očekávat.
V nejbližší době očekáváme příjezd Erebových synů, kteří nám pomohou zvládnout nastalou situaci. Do té doby ovšem všechny žádám a přísně zakazuji vycházení ven z budov. Toto pravidlo je pro dospělé upíry spíše doporučením, nežli zákazem, ovšem mláďata za to budou přísně potrestána!

*pod textem je úhledným, ačkoli rozmáchlým podpisem podpis: "Aellai Karydi, velekněžka"*

Informace pro nováčky

10. června 2011 v 16:07 Nástěnka
Jste tu poprvé a ještě se zde nevyznáte? Přijde vám to nepřehledné a nevíte, kam se podívat první? Máme tu pro vás návod, který vám snad trochu pomůže.

Přihlašte se

10. června 2011 v 15:52
Když občas jedním okem zahlédnu, kdo všechno hraje, tak mi přijde, že z toho, kolik je tady přihlášených lidí, jich hraje ani ne polovina.
Proto jsem se rozhodla pro jednu věc. Je to také z toho důvodu, abych měla přehled o všem, proto všechny přítomné i nepřítomné, kteří přítomni budou, prosím, aby mi zapsali do komentářů následující údaje:

Pro studenty:
Jméno:
e-mail:

Pro profesory:
Jméno:
e-mail:
Předmět, který vyučujete:

Edit: Jméno samozřejmě to, pod kterým vystupujete tady!
A ti, kdož se do měsíce nepřihlásí, budou bez lítosti smazáni!Alexander William Gaskarth - Profesor

8. června 2011 v 16:44 Profily
Jméno: Alexander William Gaskarth
Datum narození: 14.9.2006 (24 let)
Původní bydliště: Baltimore, USA
Popis: Alex má hnědé trošku delší vlasy a krásné uhrančivé modré oči pod hustým výrazným obočím. Je nadprůměrně vysoký a má velmi vypracované tělo a na jeho paži modré tetování podobné tomu, které má na obličeji. Často si nechává narůst malé strniště, které mu dodává sebedůvěry. Většinou nosí černé brýle na očích nebo čepici v pracně opečovávaných vlasech a na krku má přívěsek ve tvaru Erebových křídel.
Zájmy: Alex je velký sportovec, ale ze všeho nejraději má jízdu na koni, na kterou nedá dopustit. Samozřejmě miluje divadlo a poezii, protože to je také jeho životním posláním. Rád si zaleze někam do kouta s dobrou knihou a většinou se tak stává pro ostatní neviditelným. Často se jen tak někde poflakuje a přemýšlí, takže ho často můžete vidět sedět pod stromem se zavřenýma očima, jak sní.
Jessie Carton - Mládě

8. června 2011 v 16:39 Profily

Jméno: Jassie Carton
Datum narození: 25.9. 2014
Věk: 16
Původní bydliště: Narodil se v Norsku ve městě Hammerfest. Po té se přestěhovali do města Madrid (Španělsko).
Popis: Je to černovlasý kluk, má tmavě modré oči, štíhlou postavu a je celkem dost vysoký. Obléká se většinou do triček s postiskem a do úzkých kalhot, tak vyniknou jeho štíhlé nohy. Jako doplňky používá náramky, někdy jich má na ruce aspoň deset. Výrazně se brání čepicím, v jakémkoli ročním období.
William Deasn - Mládě

8. června 2011 v 16:38 Profily

Jméno: William Deasn
Datum narození : 1.7.
Věk: 16
Původní bydliště: Los Angeles
Popis: Bill je poměrně opálený, takže má snědší barvu pleti. Má protáhlejší, hubený obličej, kterému dominují modré oči v doprovodu nosu spíše do špičky. Má tenké rty za nimiž se skrývají rovné bílé zuby, které rád ukazuje v úsměvu. Vlasy má špinavé blond, věčně rozcuchané, ale kdo ví jsetli to tak má schválně, nebo ne. Většinou nosí jeany a tričko, nebo košili, která mu zvýrazňuje svaly.