Aimee Grin - Mládě

15. června 2011 v 17:38 |  Profily


Jméno: Aimee Grin
Datum narození: 15.5. 2015 (15 let)
Původní bydliště: Benátky, Itálie
Popis:Aimee má krásné dlouhé skořicově hnědé vlasy, které má sestříhané do rovné patky zakrývající její čelo. Oči má světle hnědé až zlaté a vždy v nich září milé jiskřičky. Tváře má lehce pihovaté a zčervenají vždy, když jí někdo poděkuje nebo když se na ní usměje někdo, kdo se jí líbí. Pusu má malou a jemnou. Pleť má sněhově bílou a je velmi kontrastní s jejím znamením. Je hubená a má dlouhé nohy. Nejraději nosí šaty z prodyšnějších látek s volánky. Když nemá po ruce šaty, má alespoň sukni. Její nejoblíbenější barva je hnědá, oranžová a někdy i červená a žlutá. Je spíše přírodní typ. Miluje koně, přírodu a vodu. Nikdy nenašla pravou kamarádku a Škola noci jí poskytla nové možnosti.

Záliby: Když je možnost moc ráda si zaplave, ale plavání není její zas tak velkou vášní, aby si bazén či nějakou vodu sama vyhledávala. Mezi její největší zálibu patří psaní básní. Samozřejmě ve svém volném čase ráda jezdí na koni nebo si sedne pod svůj oblíbený strom na nádvoří a hraje na kytaru.
Povaha: Aimee je moc milá a většina lidí si jí proto hned oblíbí. Není výbušná ani se neuráží, ale je spravedlivá. Když je potřeba zastane se toho slabšího nebo mladšího. Před cizími lidmi tichá a trochu se jim stranní. Když už se ale s někým seznámí, dovede být naprosto bláznivá. Ráda by se spřátelila s lidmi, ale je příliš stydlivá, než aby za nimi přišla sama.
Životopis: Narodila se jedné šťastné rodince v Itálii. Její sestra Ariel se narodila o 5 let dříve než ona. Aimee vždy stála tak trochu ve stínu své sestry, která byla neobyčejně krásná. Ve škole se s nikým moc nebavila, ale nestěžovala si. Byla zvyklá, že se většina lidí točí kolem Ariel. Když přestoupila na víceleté gymnázium, její sestře přišlo nabídnutí o práci modelky. Sestra to s nadšením přijala a tak se odstěhovala do Ameriky. Jejich rodiče byla zdrceni tím, že jejich dcera tak rychle odešla, tak se začai točit více kolem Aimee. Zrovna když chtěla přestoupit na jinou školu, protože se chtěla stát spisovatelkou, označily ji. Její sestra o tom ještě neví, ale Aimee se s ní chce co nejdřív sejít. Rodiče zůstali sami a mrzí je, že zrovna jejich dcera musela být označena. Aimee doufá, že to se svými rodiči udobří a že vše bude přinejmenším jako dřív.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama