Alexander William Gaskarth - Profesor

8. června 2011 v 16:44 |  Profily
Jméno: Alexander William Gaskarth
Datum narození: 14.9.2006 (24 let)
Původní bydliště: Baltimore, USA
Popis: Alex má hnědé trošku delší vlasy a krásné uhrančivé modré oči pod hustým výrazným obočím. Je nadprůměrně vysoký a má velmi vypracované tělo a na jeho paži modré tetování podobné tomu, které má na obličeji. Často si nechává narůst malé strniště, které mu dodává sebedůvěry. Většinou nosí černé brýle na očích nebo čepici v pracně opečovávaných vlasech a na krku má přívěsek ve tvaru Erebových křídel.
Zájmy: Alex je velký sportovec, ale ze všeho nejraději má jízdu na koni, na kterou nedá dopustit. Samozřejmě miluje divadlo a poezii, protože to je také jeho životním posláním. Rád si zaleze někam do kouta s dobrou knihou a většinou se tak stává pro ostatní neviditelným. Často se jen tak někde poflakuje a přemýšlí, takže ho často můžete vidět sedět pod stromem se zavřenýma očima, jak sní.
Povaha: Je velmi společenský a usměvavý, ovšem svým žákům často nahání hrůzu, protože dokáže být odměřený a nelítostný, hlavně co se jeho předmětu týče. Někdy ovšem ale naprosto otočí a mile odpovídá na nejhloupější dotazy. Na své okolí působí tajuplně a mnoho dívek podléhá jeho přirozenému šarmu, on je však k jejich citům odtažitý a zůstává sám sebou.
Životopis: Alex se narodil v městečku Baltimore, kde vyrůstal v poměrně chudé rodině, avšak s milujícími rodiči a sourozenci. Všechny tři jeho sestry byly postupně označeny a on se jako nejmladší z nich vydal do Školy Noci v malé městečku poblíž domova. Bohužel postupně všechny sestry odmítly přeměny a zemřeli ve druhém ročníku. Alex čekal, že má stejný osud, ale přežil, dokončil školu a stal se dospělým upírem. Nějakou chvíli pracoval na své škole jako pomocník ve stájích, ale po menší šarvátce s velekněžkou se rozhodl odejít. Dva roky žil s jednou upírkou a navzájem se velmi milovali, bohužel ji lidé zavraždili a Alex se s bolestí v srdci odstěhoval a chce zač&i acute;t nový život daleko od domova.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama