Kaytlin Stewart - Profesorka

22. června 2011 v 20:48 |  Profily


Jméno: Kaytlin Stewart
Datum narození: 17. 6. 1983
Věk: 47, vypadající sotva na 23
Původní bydliště: Schaan (Lichtenštejnsko)
Popis: Katlin je docela hodně vysoká. Na tváři má zářivě modré oči a dlouhé řasy. Používá jen lesk na rty, řasenku a tvářenku. Vlasy má kudrnaté, ne moc dlouhé. Postavu má hubenou a ráda se obléká do kožené bundičky, uplých kalhot a bláznivého topu. Na pravém rameni má znak profesorů.
Zájmy: Velkým koníčkem, už od děctví pro ni byla hudba. Proto hraje na opravdu velké množství hudebních nástrojů. Opravdu nejradši, ale má klavír. Dalším zájmem pro ni byli koně. Ráda se jen tak projížděla po lesích. Někdy dokonce i celý den.
Povaha: Kaytlin je milá, ale když je to nutné, tak dokáže být i velice přísná. U svých žáků nesnáší nepozornost a drzost. Když ji někdo naštve, dokáže se pěkně rozzuřit.Životopis: Když se Kaytlin narodila, její rodiče se o ni odmítli starat. Skončila tedy v rukou svých prarodičů, kteří se jí snažili dát lásku a veškerou péči. Bohužel už nebyli nejmladší. Její babička zemřela když Kaytlin byly 2 roky a její dědeček zemřel o rok později. Skončila tedy v dětském domově. Když tam byla sotva dva měsíce, adoptovali si ji. Kaytlin, ale nebyla šťastná. Chyběla ji její opravdová rodina. Když oslavila 4 roky, její nevlastní mamka se rozhodla uspořádat obrovskou oslavu, na kterou přišli lidé, které Kaytlin vůbec neznala. Začala volat na neznámé čísla, které si sama vymyslela. Bylo jí teprve pět a tak byla je&sc aron;tě dost hloupá. Zavolala neznámému muži, který ji nabídl, že u něho může bydlet. Toho dne, v noci Kaytlin odešla před dům s cestovní taškou a v ruce pevně držela svojeho medvěda. Ohlížela se kolem sebe a šla na nádraží, hned o ulici dál. Tam už na ni čekal neznámý muž. Pomohl ji do auta a odvezl ji z Lichtenštejnska až do Belgie. Tam se o ni muž staral a Kaytlin si ho velmi oblíbila a na všechno, co bylo před tím zapomněla. A tak v Belgii oslavila 6 let. Začala chodit do školy, kde měla samé úspěchy. Začala se učit hrát na klavír. A tak žila až ji bylo 10 let. Den po jejích narozeninách ji muž vzal k moři a tam ji řekl, že mu volala policie. Kaytlin se lekla a myslela si, že už ho nikdy neuvidí. Pak ji dopověděl, že její nevlastní, ale i vlastní rodiče ji se smutkem oplakávají a policie obvolává všechny čísla, na které Kaytlin volala. Kaytlin si oddechla a od té chvíle mu říkala ,,Tati". A tak uplynuly další dva roky. Tehdy o prázdninách jeli s ,,Tátou" do Nizozemska, kde měli v plánu zůstat dva týdny. Tyto dva týdny byly pro jejího ,,Tátu" osudnými. Poslední den jeli na výlet parníkem. Kaytlin si jízdu užívala a pořád se nakláněla ze stupínku velkého parníku. Její Táta o ni dostal strach a tak šel za ní. Ale uklouznul a spadl do moře. Kaytlin zkončila v dětském domově a tam byla až do jejích patnácti let. Pak ji označili. Zaměstnanci dětského domova se začli bát a tak ji poslali na Nizozemskou Školu Noci. Tam dokončila svou proměnu a moc si ji tam oblíbili. Tak tam začala i učit historii. Tento předmět ji, ale moc nebavil a tak přešla na Hudební výchovu. Bylo ji 21 let. Začínala se učit hrát na všechny známé hudební nástroje a hudební výchovu učila 25 let. Když ji bylo 26, vrátila se do Schaanu a pod falešným jménem začala uklízet v domě svých pěstounů. Ti měli nového syna, který měl 16 let. Dlouho tam nezůstala a pronajmula si byt ve Vaduzu. Když ji bylo 47, odešla na Školu Noci v Oklahomě.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama