Persefone Cronides - Mládě

30. června 2011 v 13:04 |  Profily


Jméno - Persefone Cronides
Datum narození - 3.8.20
Věk - 16
Původní bydliště - Londýn, Velká Británie
Popis - Persefone je dívka menší, ale štíhlé postavy s velmi ostrými, avšak pěknými dívčími rysy. Má docela dlouhé zrzavé vlasy, které se jí přirozeně kroutí na zádech a velké modré oči s dlouhými hustými řasy, které zdobí úzká linka vyt rhaného obočí, které ale většinou nejde vidět, protože je schované pod hustou ofinou. Většinou se líčí jen decentně, ale občas si dopeřeje dávku extravagance a namaluje se velmi výrazně, ale vždy tak, aby líčení ladilo k oblečení, ke kterému má také velmi osobitý přístup. Ráda kombinuje všelijaké modely a nebojí se vyčnívat z davu. Její nejoblíbenější kus ve skříňi jsou květované šaty a pak několik párů bot converse nejrůznějších barev.
Zájmy - Má ráda všelijaké aktivity, ale zevšeho nejraději si sedne a šije si své vlastní modely, nebo plete různé náramky a řetízky. Má ráda ruční práce, na které je velmi schopná, ale ráda si zasportuje, nic jí není cizí. Miluje tanec a hudbu, které ji už odmalička doprovází na každém kroku. Ale vyhýbá se zvířatům, protože s nimi zatím prožívala samé krušné chvíle.


Povaha - Je velmi přátelská a milá dívka, která může působit jako tiché dítě, ale Safy je také neobyčejně ambiciózní a vytrvalá, když jde za svým c& iacute;lem. Každému ráda podá pomocnou ruku, ale dokáže být také pořádně drzá se svou prořízlou pusou. Velmi jí záleží na spravedlnosti a nedá pokoj, dokud se jí nedočká. Také je velmi zvídavá a někdy až vlezlá, ale většinou ná svou hranici. Nebojí se ničeho, přijme jakoukoliv výzvu.
Životopis - Safy, jak jí říká většina jejích přátel, se narodila do bohaté, vysoce postavené rodiny jako jediné dítě Dallas a Theodora Cronides. Oba jsou původem řekové a odt ud také pochází její jméno i příjmení. Persefone měla od útlého dětství všechno, na co si ukázala kromě lásky svých rodičů, kteří ji vídali minimálně. Proto se již brzy, ve svých třinácti letech, začala vídat s partou starších teenagerů, kteří ji stáhli na cestu alkoholu, drog, výtržnictví a Persefone občas spadla do velkých průšvihů, ze kterých ji ovšem rodiče snadno vytáhli. Brzy poté, co si uvědomila své chyby ji označili a ona se ráda vydala do Tulsy, aby začala nový život.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama