Simonne Summer - Mládě

15. června 2011 v 17:36 |  Profily


Jméno: Simonne Summer
Datum narození: 4. 4. 2014
Věk: 16 let
Původní bydliště: Tulsa

Popis: Simonne je vysoká dívka štíhlé postavy. První co vás na ní upoutá jsou její delší hnědé kudrnaté vlasy, pod kterými se skrývá bledý oválný obličej. Nejvýraznější na obličeji jsou hnědo-zelené oči, které si někdy trochu zvýrazní, ale i bez jakékoli kosmetiky jsou její oči výrazné. Nad očima se táhne dokonale upravené obočí hnědé barvy. Z obočí vybíhá malinký nosík, který je skoro neviditelný. Pod nosíkem má světlounce růžová ústa, která se většinou usmívají. Simonne se většinou obléká do tmavších barev, protože její pleť je bledá a ona má ráda kontrasty. Nejčastěji má na sobě jednobarevné tričko s véčkovým výstřihem a kožené kalhoty s různými ozdobami. Obouvá si pouze pravé conversky, někdy i žabky. Na doplňky si moc nepotrpí... tak maximálně kožené řemínky okolo zápěstí a někdy nějaký velký prsten.

Zájmy: Simonne je velmi sportovně založená dívka. Má ráda skoro každý sport a také skoro každý sport již zkusila. Vždy byl sport ten nejdůležitější koníček. Většinu svého volného času trávila s partou kluků, kteří stále jenom sportovali. Proto nemá ani tolik holčičích návyků. Věci jako moda, kosmetika a takové věci nebyli pro ni. Ovšem neznamená to, že se chová jako kluk. S holkami se nikdy moc nekamarádila z toho důvodu, že jí vždy záviděli přízeň, kterou o ni kluci projevovali. Mezi její další koníčky patří například čtení, umění a zpěv.


Povaha: Simonne je milá a přívětivá dívka. Každému ráda pomůže, ke každému je vždy upřímná. Dále je nebojácná a sebevědomá. Její vlastnosti můžete lépe poznat jenom tehdy, když ji sami poznáte.

Životopis: Narodila se 4. dubna roku 2014 jako jedináček v americkém městě Tulse. Její rodina je celkem bohatá, i když matka je nezaměstnaná. Otec totiž dělá velmi důležitého podnikatele, takže rodina má hodně peněz, proto dostala na co si vzpomněla. Žila normální život, který začal nástupem do školky až po ukončení povinné školní docházky. Mezitím se přátelila s partou kluků se kterou trávila veškerý čas. Rok po ukončení povinné školní docházky, tedy v jejích šestnácti letech, byla označena a nastoupila na školu noci.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jenny Jenny | 3. ledna 2013 v 15:40 | Reagovat

Ahoj neznáš té holky pravé jméno? ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama