Thibault Nathaniel Dequecker - Mládě

12. června 2011 v 12:40 |  Profily


Jméno -Thibault Nathaniel Dequecker
Datum narození - 27.7.2013
Věk - 17
Původní bydliště - San Francisco
Popis - Thibault má tmavé delší vlasy, hnědé a krásný úsměv. Je poměrně vysoký a má vypracovanou svalnatou postavu, kterou rád dává na obdiv. Kolem krku nosí stříbrný řetízek a na něm přívěsek ve tvaru Jingu. Nejčastěji má na sobě džíny a nějaké staré otrhan&eacu te; triko, vlasy á la vrabčí hnízdo a ruce neustále v kapsách


Zájmy - Má rád jakékoliv sporty, nejvíce však surfování, skateboarding a snowboarding. Je skvělý v šermu a už od malička rád jezdí na koních. Ovšem nesnáší zpěv a tanec, které mu ni jedno nejde.
Povaha - Zvenku se jeví jako arogantní, společenský, sebevědomý a cílevědomý mladý muž. Když ho ale poznáte víc, objevít jeho něžnou, milou a chyrou povahu, kterou však on sám nerad ukazuje.
Životopis - Thibaut se narodil na východě Francie a vyrůstal pouze s matkou Beatrice. Ta však před několika lety zemřela a on se musel přestěhovat za příb uznými do Ameriky. Otce nikdy nepoznal a tak krátkou chvíli žil se svým strýcem Abelem , který ho ale nesnášel, tudíž brzy utekl z domova a zabydlel se u kamaráda, který ho ale po jeho označení prohlásil za zrůdu a vyhodil ho.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jaja Jaja | Web | 12. června 2011 v 13:00 | Reagovat

Wow, super životopis =)
A pekná fotka =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama