Darren Shan - Mládě

6. července 2011 v 11:15 |  Profily
Jméno: Darren Shan
Datum narození: 15. 4. 2013
Věk: 17
Původní bydliště: Andorra-přesněji hlavní město Andorra la Valla.

Popis: Jemně vytvarovaný obličej je rámován těsně pod ramena dlouhými hladkými černými vlasy, které nosí buď stažené do ohonu nebo jen tak volně rozpuštěné. Pohled mírně zešikmených temně modrých očí je pronikavý, poutavý a dokonale pohlcující, je až příliš snadné se v něm ztratit - nebo utopit. Na očima se ve dvou obloučcích klene husté černé obočí. Darrenovi ruce se podobají rukám klavíristy; štíhlé a pěstěné.


Zájmy: Darr má zájmu tak akorát. Od svích 7 let se učil hrát na klavír což ho velice baví. Od nějaký 9 let hraje fotbal. Rád čte a poslouchá různou muziku.

Povaha: Rád nachází nové přátele. Je přátelský a milý, bohužel někdy i moc důvěřivý a zvědavý. Působí sympaticky. Miluje legraci, rád se směje a má také smysl pro humor. Holduje dobré společnosti, ve které se cítí uvolněně a spokojeně. Naopak, tam kde se cítí nesvůj a je nervózní nikdy nesetrvá moc dlouho. Někdy si rád z kamarádů utahuje a provokuje je, ale vždy to myslí dobře. Odmala je někdy vznětlivý, na to co mu je proti srsti někdy reaguje příliš pobouřeně. Avšak nikdy se moc neurážel a všechno se snažil si radši nějak vyříkat nebo rychle vrátit na uvolněný průběh. Právě proto nemá rád urážlivé lidi, kteří nemají smysl pro humor a také lidi, kteří s ním jednají jako kdyby byli něco víc. To ale neplatí u tzv. autorit, které většinou respektuje.

Životopis: Narodil se ve městě Andorra la Valla. Jeho matka zemřela hned při porodu. Otec se ho vzdal a tak vyrůstal v děckém domově. Tam byl asi tak do svích 7 let. Potom ho adoptovala dorina Shan. Nebyl jedináček-ještě měli holku. Darr poprosil své adoptivní rodiče, aby ho nechali hrát na klavír-což ho velice baví. Shanovi mu to dovolili a tak se učil-teď je zněj velice dobrý klavírista. Později se rozhodl dělat i nějaký sport takže začal chodit na fotbal. Což ho také velice baví. V 15 ho označili. Adoptivní rodiče mu dali peníze na cestu do Tulsy.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Beezus Beezus | 6. července 2011 v 11:19 | Reagovat

Heh to je sága :D, mimochodem skvělá:)

2 Darren Darren | 7. července 2011 v 11:12 | Reagovat

no děkuju xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama