Tavarielle Alyohte Linkkny - Mládě

6. července 2011 v 11:10 |  Profily
Jméno: Tavarielle Alyohte Linkkny-někdy se představuje pod jménem Tavarielle, někdy pod Alyohte a někdy pod obouma

Datum narození: 28.1.2015

Věk:15

Původní bydliště: Dříve Tav bydlela v Rusku, přesně ji v hlavním městě Ruska v Moskvě. Teď Tulsa.

Popis: Tavarielle nebo svím druhým jménem Alyohte je dívka vysoké, štíhlé postavy. Má světle hnědé vlasy, které jí sahají zhruba k pasu. Nejraději je nosí v drdolu nebo v několika copáncích svázaných potom v jeden. Její obličeji dominují zelenomodré oči. Nosík má malý, rty úzké, většinou v menším úsměvu.
Ráda nosí šaty jaké koliv barvy, ale nepohrdne ani trykem a nějakými kalhotami. Aby jí kalhoty nepadali nosí černý pásek. Boty kožené, vysoké.
Na krku nosí řetízek s přívěskem stromu, na ruce má několik kožených náramků. Krom toho má pravém rameni vytetované ho jakého si motýlka. Na levé noze má malou jizvu od toho když venku vyváděla.Zájmy: Tav ráda hraje florbal-je v tom velice dobrá. Taky ráda čte-doma měla hodně knížek, když se, ale rozhodla odstěhovat vzala si jen pár. Taky ráda hraje na housle a flétnu, nebo se učí jazyky, aby se dorozuměla v jiných zemích naučila se anglicky a francouzky. Má hodně ráda zvířata takže se už od mala učila jezdit na koni.

Povaha: Tav je velmi ostýchavá. Bojí se mluvit s cizími a trvá jí velmi dlouho, než začne jinému tvoru věřit. Pokud si však k někomu takový vztah vybuduje, pak oné bytosti důvěřuje bezmezně. Nedá se o ní říci, že by byla vyloženě málomluvná, protože když se rozmluví, stává se až příliš upovídanou, ale obvykle je raději, když může z povzdálí pozorovat dění okolo sebe. S ostatními se snaží vycházet bez hádek, ale pokud se nějaké nemůže vyhnout, dokáže být velmi ostrá.
ako každý, i ona je občas příliš hrdá až egoistická, ale to se nestává často a většinou se po nějakém poněkud egoističtějším výstupu snaží vše napravit, nebo se na chvíli stáhne do sebe. Je také silně melancholická, takže ji často lze najít, jak někde sama sedí v zamyšlení či téměř v polospánku, ve kterém se jí přemýšlí velmi příjemně.
Je to také velmi citově založená osoba. Pokud někdo ví, jak jí ublížit, dokáže to velmi snadno.

Životopis: Tavarielle se narodila do bohaté rodiny. Mohla si přát co chtěla, ale to co nejvíce chtěla nikdy nemohla dostat. Protože byla bohatá nikdo se sní nebavil a každý jí odsuzuval jako bohaté ho spratka. Tav z toho byla nešťastná a nakoec si našla velikou zálibu ve florbale-tam jí nikdo neodsuzoval, protože jí nikdo neznal. Po nějaké době si našla zálibu i ve čtení takže se její pokoj zaplnil všemožnými knihami a dále si zalíbila i koně a otec jí hned tři koupil. Její matka chytila nějakou nemoc a po nějaké době zemřela. Otec i Tav se z toho zhourila, jenže Tavariellin otec se z toho dostal o hodně dříve než ona. Našel si nějakou ženu se stejně starou holkou. Tav z toho bylo ještě hůř než před tím, ale musela to zvládat. Začala pracovat v malém podniku takže si brzo za rok vidělala dost penez na to, aby utekla. Jenže než mohla označili jí. Nevlastní matka, sestra a otec se jí začali bát. Tav toho využila a vzala si od otce jedno z jeho aut, několik svích knížek(hodně knížek) všechno svoje oblečení, mobil a jednoho ze svích koní, které ho měla nejraději a tak se vydala do Tulsy. Cesta byla dlouhá, ale nakonec se tam dostala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KulZecy KulZecy | E-mail | Web | 31. července 2018 v 22:50 | Reagovat

Pokrasnenie armpit brings discomfort, aches. to Carry visit doctor should not. Seal under the muscle cavity may turn out to be dangerous illness. However most often it is result frequent use antiperspirants with aluminum, non-compliance conditions personal hygiene, excessive sweating. Redness triggers narrow blouse, alien razor-affiliation, the infection.
<a href=http://armpit.info/what-does-a-small-hard-lump-under-armpit-mean>small lump under armpit</a>  
Compaction under the arm, redness, lump becoming hot? This is the ulcer that should operated on, after that take antibiotics. initial stage treat solutions, anti-inflammatory drugs. When the ailment switched to second stage, the required surgery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama