Viollet Kiley Straight - Mládě

21. července 2011 v 14:52 |  Profily

Jméno: Viollet Kiley Straight
Datum narození: 18. září 2014
Věk: 16 let
Původní bydliště: Miami
Popis: Viollet má barvu očí podle počasí a nálady. Někdy šedé jako zatažená obloha, někdy zelené jako tráva na jaře a někdy modré jako studánka. Má blond vlnité vlasy po lopatky, ale žehlí si je. Má dlouhé řasy, dolíčky ve tvářích a malý pihatý nos. Nejraději má neděli, když si může obléci šaty, vzít si kloubouk a jen se procházet městem. Miluje klid a pohled na otevřené moře. Když se na ní pořádně zadíváte ve slunečním svitu uvidíte, že má jedno oko modřejší než druhé. Většinou má semknuté rty a za ušima má malé jizvičky, když jí plasticky přišívali uši, protože je měla klapaté. Má ráda fialovou barvu a lilie. Nejradši nosí šortky a košile. Poznáte ji podle sluchátek v uších a občas si zazpívá nějaké to slovo písničky.

Zájmy: Nejraději poslouchá klasiku jako Chopina, Mozarta nebo Beethovena ale poslechne si i nějaké modernější autory. Ráda maluje obrazy a pak je ráda, když má obličej a ruce od barev. Její nejoblíbenější kniha je Dorian Gray. Ráda tančí, ale nikdo se na ní nesmí dívat. Jako malá chodila na balet a zůstalo jí to až do doby, kdy ji označili. Vždy chtěla hrát na klavír, ale rodiče jí to nikdy nedovolili, tak aspoň poslouchá klavírní kompozice. Ráda jezdila v zimě lyžovat k babičce, protože jediné lyžování, které můžete provozovat na Floridě je to vodní, a to ji nebaví. Od malička si ráda psala deník, a chtěla být spisovatelkou.
Povaha: Milá dívka, trochu zakřiknutá a tichá. Kvůli svému traumatu z dětství má stále noční můry o svém bratrovy. Má ráda klid a je trochu cholerička. Ovšem když něčeho chce dosáhnout, jde tvrdě za svým. Je příšerně tvrdohlavá, ale za přátele (kterých moc nemá) by dala ruku do ohně. Vždy když je nervózní, tak si natáčí na prst pramínek vlasů. Někdy je až příliš nedochvilná a tak nejednou musela jít pěšky. Je vytrvalá a je stále v pohybu.
Životopis: Narodila se v Miami do rodiny automechanika a právničky. Měla mladšího bratra, který se - když jí bylo 5 - utopil v moři. Od té doby jí její rodiče hlídali jako oko v hlavě. Později, v 9 letech, zjistila, že se její rodiče stále hádají a nevěděla proč. Pak přišla na to, že její otec propadl alkoholu, jeho firma zkrachovala a matka už neměla sílu na to je živit. A tak se matka s otcem rozvedla a odstěhovali se do bytu. Matka tvrdě pracovala den co den a tak si Viollet mohla začít dělat co chce. Zvala si domů kamarádky a kamarády. Většina večírků se zvrhla a tak Viollet , stejně jako její matka, střídala každý víkend jiného přítele. Jednou, když už to skoro nevydržela, chtěla utéct někam pryč, nejspíš za otcem, ale když šla v noci parkem, potkala upíra. A tehdy ji označili.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama