Srpen 2011

Zápis předmětů

25. srpna 2011 v 0:50 Nástěnka
- Každý, kdo chce projít třetím ročníkem (prvním na Škole noci), si musí zapsat povinnou Upíří sociologii a minimálně další dva předměty. Podmínkou je splnění všech požadavků, které si profesor či profesorka daného předmětu určují sami.
- Pro pokračování do dalšího ročníku může student propadnout pouze z jednoho předmětu, který má navíc. Pokud nemá navíc žádný předmět, musí ve všech prospět.
- Pokud student nesplní výše uvedené požadavky a požadavky, které mu na první hodině sdělí profesor či profesorka, je povinnen zopakovat ročník.

Na předměty se přihlásíte tak, že do komentářů napíše vaše jméno a pod to předměty, které jste si vybrali pro studium.

- Zápis bude ukončen přibližně 11. září. Do té doby prosím profesory, aby mi zasílali své první, v lepším případě i druhé, hodiny.

Kimmy Ainns - Mládě

21. srpna 2011 v 12:51 Profily

Meno : Kimmy Ainns

Dátum narodenia : 19. január 2014

Vek : 16 rokov

Pôvodné bydlisko : Los Angeles

Popis : Kimmy je blondína s hnedými očami. Je štíhla a má dlhé
nohy, vďaka ktorým je vysoká. Rada nosí rifle a tričká na
ramienka. Na pravej ruke má vytetovaného draka, na chrbte má
vytetované srdce s nápisom LOVE a na ľavej nohe na prste má
obmotaného vytetovaného draka. Má rada červenú, zelenú a čierne
farbu. Miluje topánky na podpätkoch (je modelka). Vonia za kokosom.

Sophie Raven - Mládě

21. srpna 2011 v 12:50 Profily
Jméno: Sophie Raven

Datum narození: 6.12.2013

Věk: 16

Původní bydliště: Sophie měla tu čest se narodit v malebné vesničce Lenora, která leží v Kansasu ( zeměpisná šířka 39°36'34.97"S, zeměpisná délka 99°59'40.95"Z ), zde její rodina vlastní statek kde bydlí a společně se starají o dobytek a zemědělství. Od Tulsy je to přibližně 438mil tedy 7 hodin cesty.

Popis: Sophie patří mezi středně vysoké dívky sportovní postavy. Hlavu jí zdobí často neposedné zrzavé vlnité vlasy, které sahají téměř po pas. Ráda jim dopřeje volnost a nechává je rozpuštěné, aby se mohly předvést v celé své kráse, jako doplněk volí kovbojský klobouk, který dostala od svého táty, nebo obrovská sluchátka od jejího walkmanu. Z oválného obličeje koukají dvě smaragdově zelené kukadla ve kterých se odrážejí jiskřičky neposednosti a lemují je krátké, ale husté řasy. Na první pohled vždy upoutají rošťácké pihy, které se rýsují na malém nosíku a smetanové pleti ošlehané větrem. Její obličej také zdobí velké úzké rty, které často vytvářejí hluboký a kouzelný úsměv, který je zodpovědný za uličnické a roztomilé ďolíčky ve tváři. Sophie se nerada maluje, spoléhá na přírodní krásu proto její líčící taštička obsahuje pouze malinový lesk na rty a řasenku pro případ nějaké zvláštní události. Nejraději nosí džíny, kostkované košile, kecky a nejlépe ve všech možných odstínech, protože miluje veselé a pestré barvy. Krk ji zdobí stříbrný přívěšek ve tvaru listu od maminky, který dostala když se narodila. A v uších má malé stříbrné slzičky od prarodičů. Na rukou můžeme spatři různorodé náramky z kůže a bavlnek.

Alexander Trown - Mládě

21. srpna 2011 v 12:45 Profily


Jméno: Alexander Trown
Datum narození: 16.4. 2013
Původní bydliště: Oslo, Norsko
Popis: Jeho postava je štíhlá a vysoká asi 180cm. Za léta posilování, jeho tělo dostalo pěkný tvar, ale přesto se Alex neumí prát a rvačky mu nahánějí hrůzu. Blonďaté vlasy si vždy nageluje, a proto ho někteří lidé rádi nazývají šampónkém. V obličeji se mu lesknou tmavě hnědé oči. V 16 letech si nechal na ruku vytetovat malý plamínek. Symbolizuje vášeň a odvahu. Miluje košile, nejraději nosí ty s kostkatým vzorem.

Ceallagh van Oopher - Profesor

21. srpna 2011 v 12:42 Profily

Jméno: Ceallagh van Oopher
Datum narození: 15. 12. 1944
Věk: 88, vypadající asi na 35
Původní bydliště: Edmond, Oklahoma
Popis: Ceall je muž vysoké a statné postavy, na níž je vidět, že nejspíš většinu svého času tráví sportem. Pokožku má světlejší, ale ne nijak bílou.
Když se zadíváte do jeho tváře, spatříte opravdu ostré rysy, na něž je Ceall pyšný. Nemá vysoké čelo, zato oči snad nikdy nikdo neviděl jinak, než přimhouřené, takže vypadají menší, než jsou. Barvou připomínají mléčnou čokoládu. Nad nimi se klene vcelku nenápadné obočí. Nos má úzký stejně jako červenější rty. Na tváři má vždy několik dní staré strniště. Usmívá se jen zřídka, ale vždy se mu přitom tvář rozzáří a vytvoří se mu jemné vrásky kolem rtů.
Vlasy má tmavé, téměř černé, a dlouhé na ramena či kousek pod ně. Sice tomu není nijak často, ale občas je svazuje černou stužkou do ohonu.
Ceall je pyšný na své tělo, takže to dává i patřičně vidět. Nosí spíš volnější kalhoty a málokdy se stane, že jsou džínové. Jsou spíš tmavší barvy, stejně jako košile, které nosí. Ty mají vždy alespoň dva knoflíčky rozepnuté. Na levé straně má vždy pečlivě vyšitý znak profesora na Škole noci. Boty nosí neutrální, spíš botasky. Málokdy obleče oblek, jen při výjimečných příležitostech.
Na krku se mu vždy houpe křížek na delším řetízku a v létě, když nosí krátké kalhoty, je vidět, že přes celé pravé lýtko má vytetovaného lva.

Iolanthe Peos - Mládě

21. srpna 2011 v 12:40 Profily

Jméno: Iolanthe Peos
Datum narození: 16. 5. 2013
Věk: 17
Původní bydliště: Athény, Řecko
Popis: Iola nebo také Lanthe, jak se nechává raději oslovovat, je dívka, o které byste nikdy neřekli, že jí je tolik, kolik jí doopravdy je. Je malá, nemůže měřit víc, než 160 centimetrů. K tomu je štíhlá, takže v nemálo lidech vzbuzuje ochranitelský pocit. Její křivky jsou ale pěkné, ženské. Širší boky a větší prsa, stejně jako útlý, vosí pas, ráda zvýrazňuje svým oblečením. Její pokožka je trochu tmavší, než většiny obyvatel Ameriky.
Iolanthin obličej je trochu baculatější, ale to ničemu nevadí. Oči má pěkné, zvláštního tvaru. Spíš užší a protáhlejší. Jejich barva je zvláštně hnědo-šedá. Lemují je delší husté řasy a nad nimi se klene pěkné obočí. Nosík má spíš menší a rty oproti tomu pěkně vytvarované, červenější a plné. Iola je nijak výrazně nelíčí, spíš jen výjimečně a to řasenkou a leskem na rty. Ona sama je se sebou spokojená.
Její vlasy jsou většinou dlouhé a jemně se vlní. Když se špatně vyspí, tak jsou podivně krepaté a nejde s nimi nic udělat. Jsou velmi tmavě hnědé, téměř černé. Její exotičtější vzhled odkazuje kořeny jejího původu do některé z jižnějších zemí.
Iola se obléká spíše pohodlně, než moderně. Na módu příliš nedá, ale jako každá dívka se ráda občas oblékne pěkně. V jejím špatníku najdete především džíny, volné, široké kalhoty nejrůznějších barev a kraťasy, sukně a šaty má dohromady všeho všudy asi patery. Nosí nejraději tílka, jednobarevná. Těch má opravdu hodně. K nim různé mikiny. Občas obuje boty na podpatku, častěji ale balerínky či botasky.
Nenosí žádné šperky kromě jednoduchých stříbrných náušnic se zeleným kamínkem. Na čele se ji skví safírový, nevybarvený, půlměsíc.
Lanthe je dívka, která se nijak nesnaží vybočit z řady, chce spíš zapadnout a nebýt příliš středem pozornosti, ačkoli s jejím vzhledem to občas jde jen velmi těžko, zvlášť když se nachází poblíž lidí s velmi světlou pokožkou.


Informace pro následujících pár dní

17. srpna 2011 v 20:31 Nástěnka
Milí studenti, milí profesoři,

prázdniny se pomalu, ale velmi jistě, blíží ke svému zdárnému konci a vám všem pomalu končí období pohodlí a nicnedělání. S tím nastávají povinnosti. Pro někoho možná příjemné, pro jiného možná ne, každý to máme jinak. Jednou z mých povinností je vás obeznámit s tím, jak to vše bude probíhat.

1) Ještě jednou profesory, kteří stále nebyli schopní zaslat mi osnovy, prosím, aby si s tím pošpíšili. Osnovy se budou zveřejňovat zde, aby studenti měli alespoň trochu přehled, co se budou učit.
Ti z vás, kteří už byli tak šikovní a osnovy zaslali bych poprosila, zde by během příští týdne mohli začít se zasíláním hodin. Pokud byste měli strach, jak na to, pošlu vám ukázku hodiny.

2) Stejně tak by se zde někdy během příštího týdne měl ukázat zápis na předměty. Už teď se můžete rozhodnout, na který předmět se budete chtít zapsat. Mohu vám říct, že povinná pro každého je Upíří sociologie a další dva předměty dle vašeho vlastního výběru. Samozřejmě si pak budete moci vybrat ještě další předměty. Zápis bude probíhat asi do 13. září a ten, kdo si nezapíše žádný předmět, bude bez milosti vymazán.

3) Stále ještě hledáme profesory. Pokud by měl někdo zájem, stačí napsat na tam uvedený e-mail.

4) Studenty, kteří ještě nezaslali profil, bych ráda poprosila, aby si ho sepsali a zaslali na e-mail. Profil sepisujte dle tohoto vzoru. Jestliže jste někteří profil zaslali a není zde zveřejněný, poprosím vás o jeho opětované zaslání.

5) Vlastníte zvíře? Kočku? Koně? Dejte mi o tom vědět do komentářů. Můžete mi zaslat jeho/její fotku spolu s informacemi o něm/ní na e-mail.
Do komentářů to piště ve stylu:

- Vaše jméno
- Jméno zvířete
- Druh zvířete (kočka, kůň...)
- Přibližný věk zvěřete

Pokud by byl jakýkoliv problém s e-mailem, zasílejte vaše maily na veilonn@seznam.cz. V tom případě bych ale byla ráda, kdybyste se zmínili, že jde o tuhle stránku a jinak mi mail nezahlcovali zbytečnými e-maily. Děkuji mnohokrát...

Zara Lehrnan - Mládě

17. srpna 2011 v 20:06 Profily

Jméno: Zara Lehrnan

Datum narození: 3.5.2014

Věk: 16

Původní bydliště: Hlavní město Andorry, Andorra la Vella. Teď Tulsa

Popis: O Zare by se dalo říct, že je to velmi přitažlivá mladá dívka. Půvabnou tvářičku lemují vlnité, zrzavé vlasy, které měla dříve světlé. Teď si je, ale pravidelně barví. Ty svou délkou dosahující pod lopatky, většinou je však nosí sepnuté do drdolu. Její podmanivé karamelové oči zdobí bohatý vějíř hustých a dlouhých řas. Pod menším nosem, svým tvarem připomínající roztomilou bambulku, se vyjímají hezky tvarované, plné rty barvy lesních jahod. Postavou je přirozeně štíhlá a středně vysoká.
Ráda nosí všelijaké náramky, řetízky, náušnice a prstýnky. Nejraději však nosí náhrdelník, který dostala od Darra

Akira Kurisu - Mládě

17. srpna 2011 v 20:01 Profily
Jméno - Akira Kurisu

Datum narození - 15. 3. 2015

Věk - 15 let

Původní bydliště - Městečko Broken Hills, Anglie

Popis - Hubená holka, asi 173 cm vysoká s černými vlasy a smaragdově zelenýma očima. Po těžké autonehodě viditelně kulhá a má jizvu přes levé oko. Nejčastěji nosí nějakou košili, přes to koženou vestu, černé kalhoty, vysoké vojenské boty a černou čelenku, která jí zakrývá tetování. U pasu stále nosí ostrou dýku a na rukou má kožené rukavice. Moc se nelíčí, ale když už tak tmavé kruhy pod očima a krvavě červenou rtěnku.

Aiko Tanakawa - Mládě

17. srpna 2011 v 20:00 Profily

Jméno: Aiko Tanakawa

Datum Narození: 13.12.2014

Věk: 16 let

Původní bydliště: Japonsko, Osaka

Popis:Je hezká vysokým intelektem obdařená dívka ,asijského původu. Má černé vlasy a tmavé oči, bledou pleť a roztomilý úsměv.
Její nejoblíbenější barvy jsou černá a bílá. Je vysoká a štíhlá a má hezké jemné ženské tvary.
Na zádech má dvě velké jizvy a občas ji popadne záchvat zuřivosti. Ale jinak se často mírně usmívá.

Kimberly Morgan - Mládě

8. srpna 2011 v 16:12 Profily
Jméno - Kimberly Samantha Morgan
Datum narození - 13. 3. 2015
Věk - 15let
Původní bydliště - Kimi se narodila v hlavním městě slunné Itálie, v Římě. Ještě než začala navštěvovat základní školu, se její matka rozhodla, že se přestěhují. Jako vhodné místo jejich nového domova zvolila Spojené státy americké. Přesněji Oklahomu. Před několika měsíci se Kimberly stěhovala znovu ale jen o několik mil dál do Školy noci v městě Tulsa.

Popis - Kimberly je moc hezká holka. A ona to moc dobře ví a ví jak tuto její přirozenou krásu využít ve svůj prospěch. Vysoká, štíhlá tak akorát s těmi správnými ženskými tvary. Od malička hnědé vlasy má dlouhé do půli zad. Na to v jakých místech vždy žila je bledší než ostatní dívky, ale tak aspoň vynikají její čokoládové oči orámované hustými řasami, které si každé ráno jen tak přetáhne řasenkou. Nikdy neměla za potřebí se nějak výrazně líčit, řasenka a lesk na rty jí stačí. Oblečení si nevybírá podle nejnovějších trendů, ale podle toho co se jí líbí a v čem se cítí dobře. Hodně ráda má letní šaty. Ujíždí na botách a doplňcích, kterých má tolik, že ke každému outfitu může mít jinačí. A vždycky skvěle ladí. Ovšem má i nějaké ty vady na kráse, což jsou jizvy ? jediná vzpomínka na nešťastnou nehodu. Drobné jizvy má téměř po celém těle, nejvíce viditelné však jsou na jejich zápěstích, které si udělala sama?

Elena Leoness - Mládě

8. srpna 2011 v 16:10 Profily

Meno: Elena Leoness
Dátum narodenia: 6.6. 2014
Vek: 16
Pôvodné bydlisko: New York
Popis: Lesklé, rovné, čierne vlasy po pás nosí často zviazané do uzla a účes si zdobí rôznymi sponami a čelenkami. Má jasnozelené oči mandľového tvaru, bielu jemnú tvár, plné červené pery a pomerne veľké rovné zuby, ktoré ukazuje v okúzľujúcom úsmeve. Meria 165 centimetrov a je veľmi štíhla.

Cornelia Blackwood - Mládě

3. srpna 2011 v 12:51 Profily

Meno : Cornelia Blackwood
Dátum narodenia : 2.3.1996
Vek : 15 rokov
Pôvodné bydlisko : BlackRose (vymyslená dedina xD)

Popis : Cornelia je červenovlasé dievča so zeleno - hnedými očami.
Má vyšportované telo vďaká hádzanej, ktorú kedysi hrala.
Najčastejšie nosí potrhané úzke rifle a čierné, modré a fialové
tričká s motívmi drakov a hudobných skupín. Na pravej ruke má
podlhovastú jazvu, ktorú jej nechtiac urobila matka, keď jej spadol
nožík. Cornelia mala vtedy len päť rokov. Cornelia má rada čiernu
a modrú farbu. Miluje topánky značky Puma. Cornelia vonia po
čučoriedkach. Rada sa smeje, no často je zamyslená a žije vo
vlastnom svete.

Patch T. Vienders - Mládě

3. srpna 2011 v 12:50 Profily
Jméno: Patch T. Vienders
Věk: 17
Pochází z: Anglie, Londýn

Popis:
Patch je vysoký asi 190cm. Má vypracovanější postavu, neboť rád sportuje. Na první pohled působí možná trochu zachmuřele. To způsobují převážně jeho havranově černé delší vlasy po matce. Často mu padají do očí a když si je prohrábne tak mu směšně trčí nahoru. Oči nabírají barev od zornice světle zelené až k okraji tmavě zelené. Narůžovělé rty často a rád zkřivý do úšklebku či šibalského uculnutí. Ostré křivky lícních kostí se objeví při jakémkoliv dalším úsměvu či úšklebku. Na krku neustále nosí kulatý, dalo by se říct medailon se znakem připomínající trojúhelníky, je pověšený na stříbrné šňůrce. Jeho šatník obsahuje pouze tmavé barvy, okrem červené. Má rád červenou a černou, nepohrdne ale ani šedé, modré, ale i bílé barvě. Rád nosí džíny a košili, pod kterou má ještě tílko.