Akira Kurisu - Mládě

17. srpna 2011 v 20:01 |  Profily
Jméno - Akira Kurisu

Datum narození - 15. 3. 2015

Věk - 15 let

Původní bydliště - Městečko Broken Hills, Anglie

Popis - Hubená holka, asi 173 cm vysoká s černými vlasy a smaragdově zelenýma očima. Po těžké autonehodě viditelně kulhá a má jizvu přes levé oko. Nejčastěji nosí nějakou košili, přes to koženou vestu, černé kalhoty, vysoké vojenské boty a černou čelenku, která jí zakrývá tetování. U pasu stále nosí ostrou dýku a na rukou má kožené rukavice. Moc se nelíčí, ale když už tak tmavé kruhy pod očima a krvavě červenou rtěnku.

Zájmy - Zajímají jí všechny novinky týkající se celosvětových globálních problémů, vražd, občanských válek a zpráv ze zahraničí obecně. Ve volném čase trénuje boj s nožem nebo lukostřelbu, při práci a vyučování (pokud to zrovna není něco co jí opravdu zajímá) si většinou čte nebo kreslí podivné fantasy obrázky kterým nikdo (většinou ani ona sama) nerozumí. Jako malá chodila na karate, ale po dvou letech toho nechala, neboť za ostatními začala zaostávat.

Povaha - Vyhlíží dojmem tiché, stydlivé dívky, ale ve skutečnosti se nebojí říct svůj názor a umí být pěkně ostrá. Většinou se sice drží v ústraní, ale když hrozí problémy, neváhá a jde pomoct přátelům. Nerada mluví o své rodině, hlavně pro to, že si vůbec nepamatuje jak se dostala na Školu noci. Má zvláštní nadání umět naslouchat lidem, což je ovšem většinou spíš na škodu. Snadno odpustí i svému úhlavnímu nepříteli, což z ní dělá snadný cíl pro zneužívání.

Životopis - Akira se narodila v malém městečku Broken Hills na jihu Anglie. S rodiči a mladším bráškou Sammem bydlela v malém rodinném domku na okraji města, chodila na průměrnou základní školu, měla běžné zájmy - prostě normální průměrná dívka. Žila poměrně normální život, bez významných událostí. V pěti letech dostala malé černé kotě, o rok později přibyl křeček. Okouzlena akčními hrdiny ze seriálů se v osmi letech přihlásila na lekce karate, ale po dvou letech s tím skončila, protože se nedokázala vyrovnat ostatním dětem. Mamku skoro nevídala, byla to kariéristka co pořád cestovala, ale s tátou si žili opravdu spokojeně. Vyprávěl jí pohádky o elfech, skřítcích a mimo jiné i o upírech. Když jí bylo 12, řekl jí, že upíři skutečně existují a částečně popsal i jejich školy. Akira mu nevěřila, ale nebyla si tím tak úplně jistá. Když jí bylo 14, přišli rodiče s nápadem vykašlat se chvíli na práci a udělat si pořádnou dovolenou. Měli v plánu sednout do auta, dojet na letiště v Irsku a odletět do Thajska. Bohužel, plán jim nikdy nevyšel. Kousek před irskými hranicemi je uprostřed noci srazil opilý řidič v několikatunovém náklaďáku. Celý jejich vůz se zřítil z kolmého svahu o několik kilometrů níž do údolí. V okamžiku pádu Akira omdlela a probrala se až ve Škole noci. Neví co se stalo s její rodinou, ani kdo jí do školy odnesl. Uvědomuje si pouze, že ležela nějaký čas v kómatu - od autonehody uběhl skoro rok - Akiře je už 15.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama