Alexander Trown - Mládě

21. srpna 2011 v 12:45 |  Profily


Jméno: Alexander Trown
Datum narození: 16.4. 2013
Původní bydliště: Oslo, Norsko
Popis: Jeho postava je štíhlá a vysoká asi 180cm. Za léta posilování, jeho tělo dostalo pěkný tvar, ale přesto se Alex neumí prát a rvačky mu nahánějí hrůzu. Blonďaté vlasy si vždy nageluje, a proto ho někteří lidé rádi nazývají šampónkém. V obličeji se mu lesknou tmavě hnědé oči. V 16 letech si nechal na ruku vytetovat malý plamínek. Symbolizuje vášeň a odvahu. Miluje košile, nejraději nosí ty s kostkatým vzorem.


Povaha: Alex je náruživý sportovec. Miluje plavání a fotbal. Rád si zajezdí i na koni. Jeho slabou stánkou je netrpělivost. Školu nemá rád a nijak zvlášť se netěší na dlouhé hodiny strávené ve škole. Raději by se válel venku a nebo byl s jeho tak oblíbenou dámskou společností. Vždy měl rád ženské pohlaví až moc a teď jen čeká, kdy ho nějaká dokáže změnit a on by přestal podvádět. Jediné co v životě opravdu miluje je kakao, všechno ostatní mu je takřka jedno.
Historie: Jako malý žil s rodiči. Když mu bylo 6, táta mu zemřel a tak zůstal jen s matkou. Ta ho podporovala ve hře na kytaru a ve slušném chování. Na to on však nikdy nedbal a dělal si co chtěl. V 10 letech začal závodně plavat, ale v 12 toho nechal. Nikdy nevydržel u ničeho moc dlouho. V 15 letech se dostal v Oslu do gangu a tam se naučil pít, krást a kouři. On ale cítil, že to není nic dobrého a tak s tím přestal, sbalil si svých pět švestek a odjel sem. Přestal kouřit a doufá ve svou nápravu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama