Ceallagh van Oopher - Profesor

21. srpna 2011 v 12:42 |  Profily

Jméno: Ceallagh van Oopher
Datum narození: 15. 12. 1944
Věk: 88, vypadající asi na 35
Původní bydliště: Edmond, Oklahoma
Popis: Ceall je muž vysoké a statné postavy, na níž je vidět, že nejspíš většinu svého času tráví sportem. Pokožku má světlejší, ale ne nijak bílou.
Když se zadíváte do jeho tváře, spatříte opravdu ostré rysy, na něž je Ceall pyšný. Nemá vysoké čelo, zato oči snad nikdy nikdo neviděl jinak, než přimhouřené, takže vypadají menší, než jsou. Barvou připomínají mléčnou čokoládu. Nad nimi se klene vcelku nenápadné obočí. Nos má úzký stejně jako červenější rty. Na tváři má vždy několik dní staré strniště. Usmívá se jen zřídka, ale vždy se mu přitom tvář rozzáří a vytvoří se mu jemné vrásky kolem rtů.
Vlasy má tmavé, téměř černé, a dlouhé na ramena či kousek pod ně. Sice tomu není nijak často, ale občas je svazuje černou stužkou do ohonu.
Ceall je pyšný na své tělo, takže to dává i patřičně vidět. Nosí spíš volnější kalhoty a málokdy se stane, že jsou džínové. Jsou spíš tmavší barvy, stejně jako košile, které nosí. Ty mají vždy alespoň dva knoflíčky rozepnuté. Na levé straně má vždy pečlivě vyšitý znak profesora na Škole noci. Boty nosí neutrální, spíš botasky. Málokdy obleče oblek, jen při výjimečných příležitostech.
Na krku se mu vždy houpe křížek na delším řetízku a v létě, když nosí krátké kalhoty, je vidět, že přes celé pravé lýtko má vytetovaného lva.Zájmy: Ceall je velmi sportovně založený, takže i většinu svého času sportuje. Rád plave, bojuje, jezdí na koni, boxuje i běhá. Pokud tomu ale takto není, najdete ho nejspíše zalezlého někde v rohu knihovny, kde čte nějakou válečnou knihu.
Povaha: Ceall je spíše uzavřený, tichý muž, který se nebaví jen tak s někým. Pokud někdo má neutichající touhu se seznámit, baví se s ním do té doby, dokud nepozná, že onen člověk je schopný vést smysluplnou konverzaci, která někam vede. Pokud tomu tak je, rád si i společnost člověka vyhledá.
Životopis: Když se jednoho prosincového večera domem v Oklahomském městě Edmont rozezněl dětský pláč, bylo jasné, že do bohaté rodiny se narodil hoch.
Celým jménem Victor Ceallagh Jeffrey van Oopher se narodil do šlechtické rodiny původem z Německa. Už dlouhou dobu ale celá rodina bydlela v Americe, ačkoli nějaké povinnosti vůči své rodině měli.
Tehdy ještě malému Victorovi bylo dopřáváno těch nejlepších učitelů, nejlepší péče, vlastně mu bylo dopřáváno vše, co si jen přál.
Přestože ho rodiče rozmazlovali a dopřávali mu jen to nejlepší, v jeho šesti letech musel odejít do internátní školy. Do chlapecké školy. V té se seznamoval, co to šlo, proto měl mnoho přátel. Když ale začal dospívat, došlo mu, že být pořád jen s chlapci je k ničemu. Proto ze školy utekl. Toulal se po světě, když ho v jeho sedmnácti letech našel upír. Byl označený.
Proto odešel do nejbližší školy noci. Bez věcí, bez peněz, beze všeho. Tam si z něj každý dělal jen legraci a pro Cealla bylo utrpení tam být. Když se z něj poté stal dospělý upír, odešel si vydělávat. Chvíli pracoval v jednom nočním baru jako barman. A v té době to s ním začalo jít ještě víc z kopce. Ženy, bez nichž byl nucen vyrůstat, ho přitahovaly a on v sobě objevil skrytý šarm. Přitahoval je.
Když ho přestal život muže, který má každou noc jinou ženu a peníze mu stačí jen tak tak, bavit, rozhodl se cvičit se. Ceall je velmi cílevědomý, proto mu učení se bojových umění šlo snadno. Když už byl v jakési ucházející formě, odešel do kalifornské Školy noci, aby tam mohl vyučovat. Nenechali si ho tam dlouho. Když se Ceall dozvěděl, že tulská Škola noci je opět v provozu, odešel tam.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama