Iolanthe Peos - Mládě

21. srpna 2011 v 12:40 |  Profily

Jméno: Iolanthe Peos
Datum narození: 16. 5. 2013
Věk: 17
Původní bydliště: Athény, Řecko
Popis: Iola nebo také Lanthe, jak se nechává raději oslovovat, je dívka, o které byste nikdy neřekli, že jí je tolik, kolik jí doopravdy je. Je malá, nemůže měřit víc, než 160 centimetrů. K tomu je štíhlá, takže v nemálo lidech vzbuzuje ochranitelský pocit. Její křivky jsou ale pěkné, ženské. Širší boky a větší prsa, stejně jako útlý, vosí pas, ráda zvýrazňuje svým oblečením. Její pokožka je trochu tmavší, než většiny obyvatel Ameriky.
Iolanthin obličej je trochu baculatější, ale to ničemu nevadí. Oči má pěkné, zvláštního tvaru. Spíš užší a protáhlejší. Jejich barva je zvláštně hnědo-šedá. Lemují je delší husté řasy a nad nimi se klene pěkné obočí. Nosík má spíš menší a rty oproti tomu pěkně vytvarované, červenější a plné. Iola je nijak výrazně nelíčí, spíš jen výjimečně a to řasenkou a leskem na rty. Ona sama je se sebou spokojená.
Její vlasy jsou většinou dlouhé a jemně se vlní. Když se špatně vyspí, tak jsou podivně krepaté a nejde s nimi nic udělat. Jsou velmi tmavě hnědé, téměř černé. Její exotičtější vzhled odkazuje kořeny jejího původu do některé z jižnějších zemí.
Iola se obléká spíše pohodlně, než moderně. Na módu příliš nedá, ale jako každá dívka se ráda občas oblékne pěkně. V jejím špatníku najdete především džíny, volné, široké kalhoty nejrůznějších barev a kraťasy, sukně a šaty má dohromady všeho všudy asi patery. Nosí nejraději tílka, jednobarevná. Těch má opravdu hodně. K nim různé mikiny. Občas obuje boty na podpatku, častěji ale balerínky či botasky.
Nenosí žádné šperky kromě jednoduchých stříbrných náušnic se zeleným kamínkem. Na čele se ji skví safírový, nevybarvený, půlměsíc.
Lanthe je dívka, která se nijak nesnaží vybočit z řady, chce spíš zapadnout a nebýt příliš středem pozornosti, ačkoli s jejím vzhledem to občas jde jen velmi těžko, zvlášť když se nachází poblíž lidí s velmi světlou pokožkou.
Zájmy: Nejvíce času Lanthe tráví venku. Ráda sportuje, už jako malá se věnovala gymnastice a józe. Její postava tomu také odpovídá. Pokud je venku ošklivé počasí, nejspíš ji najdete s blokem a tužkou v ruce schoulenou v posteli, jak něco sepisuje. Lanthe je totiž vášnivá spisovatelka. Nejraději píše poezii, protože, jak sama říkává, tou se toho dá vyjádřit nejvíce. Ráda také maluje, ale myslí si, že jí to nejde. Proto nikomu své obrázky neukazuje. Má ráda zvířata, především kočkovité šelmy, ale ani jiným druhům se nebrání.

Povaha: Iola je spíše tichá a nenápadná dívka. Ráda se přátelí, ale i když má přátelé, kterým může věřit, je stejně stále zamlklá. Iola je dívka velmi slušná, ke starším a především dospělým lidem má úctu a také se podle toho chová. Je velmi tolerantní, dokáže snést víc věcí, než by občas bylo dobré. Je přizpůsobivá, ale neústupná.

Životopis: Iolanthe se narodila do vcelku bohaté rodiny v hlavním městě Řecka. Měla už starší sestru a jejich rodiče nikdy nedávali přednost té či té. Vždy byly obě. Díky tomu Iola poznala, jak hezky se k sobě mohou dva chovat.
Iola vyrůstala jako obyčejné malé dítě. Chodila do školky, kde poznala mnoho svých přátel a pomalu ale jistě z ní vyrůstala chytrá a krásná slečna. Už na základní škole se kolem ní ochomýtala spousta lidí opačného pohlaví a Lanthe si jejich pozornost užívala. V té době byla velmi veselá a přátelská.
Když přestoupila na střední školu, trochu se uzavřela do sebe. Nikdo nevěděl, co se jí stalo nebo proč je taková. Přestala se zapojovat do dění, všude stála stranou a moc se nevyjadřovala.
Stalo se to na školním plese na konci prvního ročníku. Iola odcházela domů dřív, než bylo zvykem u jiných. Když u svého auta uviděla stát velkého a statného člověka, okamžitě jí bylo jasné, co se stane.
Hned když dojela domů, sbalila si své věci a rodiče jí odvezli do školy noci. V řecké škole noci byla oblíbená. Každý si ji oblíbil a ona si oblíbila každého. Z čista jasna měla spoustu přátel.
Jenže po roce se začalo ukazovat, že právě tahle škola pro ni není ta nejlepší. Zhoršovala se. Jak v učení, tak v chování a její rodiče si nepřáli, aby Lanthe dál navštěvovala athénskou Školy noci. Proto se tamější velekněžka domluvila s velekněžkou v Tulse a Iola tak mohla v klidu a bez větších obtíží přestoupit, ačkoli po kamarádech se jí bude velmi stýskat.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama