Kimberly Morgan - Mládě

8. srpna 2011 v 16:12 |  Profily
Jméno - Kimberly Samantha Morgan
Datum narození - 13. 3. 2015
Věk - 15let
Původní bydliště - Kimi se narodila v hlavním městě slunné Itálie, v Římě. Ještě než začala navštěvovat základní školu, se její matka rozhodla, že se přestěhují. Jako vhodné místo jejich nového domova zvolila Spojené státy americké. Přesněji Oklahomu. Před několika měsíci se Kimberly stěhovala znovu ale jen o několik mil dál do Školy noci v městě Tulsa.

Popis - Kimberly je moc hezká holka. A ona to moc dobře ví a ví jak tuto její přirozenou krásu využít ve svůj prospěch. Vysoká, štíhlá tak akorát s těmi správnými ženskými tvary. Od malička hnědé vlasy má dlouhé do půli zad. Na to v jakých místech vždy žila je bledší než ostatní dívky, ale tak aspoň vynikají její čokoládové oči orámované hustými řasami, které si každé ráno jen tak přetáhne řasenkou. Nikdy neměla za potřebí se nějak výrazně líčit, řasenka a lesk na rty jí stačí. Oblečení si nevybírá podle nejnovějších trendů, ale podle toho co se jí líbí a v čem se cítí dobře. Hodně ráda má letní šaty. Ujíždí na botách a doplňcích, kterých má tolik, že ke každému outfitu může mít jinačí. A vždycky skvěle ladí. Ovšem má i nějaké ty vady na kráse, což jsou jizvy ? jediná vzpomínka na nešťastnou nehodu. Drobné jizvy má téměř po celém těle, nejvíce viditelné však jsou na jejich zápěstích, které si udělala sama?


Zájmy - Kimi má velmi dobře vyvinutý hudební sluch. Jak sama říká tohle musí být její dar. Odjakživa milovala hudbu a hlavně zpěv. V desíti letech začala díky matce hrát na klávesy. Šlo jí to, a i když hrála na klávesy ráda, cítila, že to není to pravé ořechové. Chtěla vyzkoušet nějaký jiný nástroj a její volba padla na kytaru. Okamžitě k ní zahořela láskou. Její vášeň den o de dne rostla. Ve 13 letech přesně věděla, čím se bude živit. Jenže teď když ji označili se jí její sen vzdálil, přesto nepřestává doufat? Když zrovna nezpívá, nehraje na kytaru ani na klávesy - kterých se nikdy nevzdala ? neskládá vlastní texty ani nedělá nic společného s muzikou, ráda se poflakuje a baví se, miluje večírky a flirtování s kluky?

Povaha - Je ráda středem pozornosti, ale nikomu se nevnucuje. Není vůbec stydlivá, spíše společenská a lidé se s ní nikdy nenudí, nejspíš proto se tak velmi rychle spřáteluje. Když si někoho pustí blíž k tělu (což někdy trvá docela dlouhou dobu) je otevřená a upřímná. Své přátelé je schopná ochránit za každou cenu. Nenávidí lži, nafoukance, žárlivost a přetvářku. Vlastně vůbec nemusí takové ty rozmazlené dětičky milionářů, které si myslí, že se svět točí jenom kolem nich? Ovšem má i takové povahy, které nedokáže kontrolovat, a dostávají ji jen do problémů. Třeba její drzost, hádavost, zvědavost nebo to že se pořádně nerozmyslí, než něco udělá nebo řekne?

Životopis - Bydlí jen s matkou. Její otec prý ani neví, že existuje. Ovšem na to si už dávno zvykla? V 9 letech viděla umírat svou nejlepší kamarádku Claire. Bylo to pro ni příšerné. Tím víc, že v onom autě seděla s ní a nic se jí nestalo. Tedy stalo, ale dostala se z toho a teď žije. Claire a její tehdy teprve sedmnáctiletý bratr zemřeli. Dlouhou dobu se obviňovala z jejich smrti. Potom matka přišla s tím návrhem, že začne hrát na klávesy. Doufala, že jí to pomůže a její modlitby byly vyslyšeny. Kimi se díky hudbě začala zázračně uzdravovat. Byl to její balzám na duši. Teď už je naštěstí stejná jako před tou nehodou, dokonce se naučila užívat každého dne, protože kdo ví, jestli to není váš poslední. Jediný den kdy zapochybovala, že bylo dobře, když nezemřela, byl ten, kdy ji označili. Bála se, co na to řeknou její kamarádi, ale hlavně měla strach z reakce své matky. Máma je pro ni vším. Nedokázala si představit, že by se s ní kvůli přeměně přestala bavit. Ale ona ji velmi překvapila a kamarádi taky. Ovšem každý jinak. Kámoši se na ni vykašlali, nechtějí s ní mít nic společného ? ano přesně teď poznala, že to nebyli její opravdoví přátelé ? ale matka ji nezavrhla a snaží se jí co nejvíce pomoct. A tak se Kimberly dostala na Školu noci, kde si hodlá najít nové kamarády, dokončit proměnu a třeba se jí potom splní její sen, že bude slavnou hudebnicí, kdo ví?
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama