Patch T. Vienders - Mládě

3. srpna 2011 v 12:50 |  Profily
Jméno: Patch T. Vienders
Věk: 17
Pochází z: Anglie, Londýn

Popis:
Patch je vysoký asi 190cm. Má vypracovanější postavu, neboť rád sportuje. Na první pohled působí možná trochu zachmuřele. To způsobují převážně jeho havranově černé delší vlasy po matce. Často mu padají do očí a když si je prohrábne tak mu směšně trčí nahoru. Oči nabírají barev od zornice světle zelené až k okraji tmavě zelené. Narůžovělé rty často a rád zkřivý do úšklebku či šibalského uculnutí. Ostré křivky lícních kostí se objeví při jakémkoliv dalším úsměvu či úšklebku. Na krku neustále nosí kulatý, dalo by se říct medailon se znakem připomínající trojúhelníky, je pověšený na stříbrné šňůrce. Jeho šatník obsahuje pouze tmavé barvy, okrem červené. Má rád červenou a černou, nepohrdne ale ani šedé, modré, ale i bílé barvě. Rád nosí džíny a košili, pod kterou má ještě tílko.


Povaha, zájmy:
Rád sportuje at už je to jakýkoli sport. Nejraději ale má běhání a míčové hry. Dříve si s jeho partou založily skupinu a ona hrál na kytaru. Nehrály ale v žádných barech či podnikách. Bylo to spíše jen zábava v nějaké garáži, která se občas protáhla i na více dní. Miluje muziku to převážně rock a pomezí metalu. Od šesti let se začal zajímat o hvězdy, o kterých mu často vyprávěl strýc. Taky se na to dalo dobře balit holky.
Není nijak zvlášť lenoch, ale když nemá co dělat a nudí, prostě si zaleze do postele a prospí klidně i dva dny. Naopak má i dny kdy by nejraději nešel spát vůbec. Nerad o sobě mluví a už vůbec o své rodině či jiných soukromích otázkách. Prostě má rád svoje soukromí, do kterého nikomu nic není! Rád ale naslouchá ostatním, i přesto že ho to někdy vůbec nezajímá. Občas se najdou chvilky, kdy by byl nejraději sám a nikým nerušen. Ano je trochu víc náladový a to dává najevo ve svém chování, vůči ostatním. Přátel si zbytečně moc nedělá a stačí mu to co prozatím má….

Životopis:
Narodil se v Londýně, kde trávil svoje dětství. Matku nikdy nepoznal, neboť zemřela, když mu byli dva roky. Vyrůstal jen s otcem, který mu nechával volnost. Ale i přesto ho naučil vše co otec syna muže naučit. Rád sportuje. Miluje běhání, často se svými přáteli chodili do partu. Samozřejmě že běhat! Nebo se jen tak poflakovat se svoji klisnou Cassie, za kterou dojížděl ke strýci na venkov. Ve čtrnácti zkusil i rockovou kapelu, kde hrál na kytaru. Do budoucna měl jediný plán: Cestovat!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama