Sophie Raven - Mládě

21. srpna 2011 v 12:50 |  Profily
Jméno: Sophie Raven

Datum narození: 6.12.2013

Věk: 16

Původní bydliště: Sophie měla tu čest se narodit v malebné vesničce Lenora, která leží v Kansasu ( zeměpisná šířka 39°36'34.97"S, zeměpisná délka 99°59'40.95"Z ), zde její rodina vlastní statek kde bydlí a společně se starají o dobytek a zemědělství. Od Tulsy je to přibližně 438mil tedy 7 hodin cesty.

Popis: Sophie patří mezi středně vysoké dívky sportovní postavy. Hlavu jí zdobí často neposedné zrzavé vlnité vlasy, které sahají téměř po pas. Ráda jim dopřeje volnost a nechává je rozpuštěné, aby se mohly předvést v celé své kráse, jako doplněk volí kovbojský klobouk, který dostala od svého táty, nebo obrovská sluchátka od jejího walkmanu. Z oválného obličeje koukají dvě smaragdově zelené kukadla ve kterých se odrážejí jiskřičky neposednosti a lemují je krátké, ale husté řasy. Na první pohled vždy upoutají rošťácké pihy, které se rýsují na malém nosíku a smetanové pleti ošlehané větrem. Její obličej také zdobí velké úzké rty, které často vytvářejí hluboký a kouzelný úsměv, který je zodpovědný za uličnické a roztomilé ďolíčky ve tváři. Sophie se nerada maluje, spoléhá na přírodní krásu proto její líčící taštička obsahuje pouze malinový lesk na rty a řasenku pro případ nějaké zvláštní události. Nejraději nosí džíny, kostkované košile, kecky a nejlépe ve všech možných odstínech, protože miluje veselé a pestré barvy. Krk ji zdobí stříbrný přívěšek ve tvaru listu od maminky, který dostala když se narodila. A v uších má malé stříbrné slzičky od prarodičů. Na rukou můžeme spatři různorodé náramky z kůže a bavlnek.

Sophie od malička vyrůstala na farmě obklopená magickou silou venkova není tedy divu, že k srdci jí právě přirostla příroda a vše co je s ní spojené. Zbožňuje když se jen tak bez cíle může potulovat lesem, loukou, pastvinami a nejraději se courá krajinou se svojí milovanou Ascalonou - je to Švédský teplokrevník, kterého rodiče koupili od Lenorského zvěrolékaře. Také se ráda procházela s bandou kluků s Lenory a společně se honili za dobrodružstvím. Hráli airsoft, lezli po skalách nebo se potápěli v jezeře. Dále nedá dopustit na svůj walkman, no jasně v době mp3 a mp4 přehrávačů, ipodů a podobných vymožeností se to zdá být neskutečné, ale Sophiin walkman je prostě Sophiin walkman a nedá si do toho mluvit!!!

Povaha: Sophie je velice pracovitá, proto si jde vždy za svými cíly a nečeká až jí je někdo naservíruje pod nos. Je kamarádská a dokáže naslouchat lidem a pro ty o kterých si myslí, že za to stojí se i ráda obětuje. Rozhoduje se zásadně podle svých pocitů a instinktů, někdo by mohl mít pocit, že je tvrdohlavá pač když si Sophie něco usmyslí tak si za tím stojí a nehne ani o píď. Také je hodně zvědavá a proto každé podezřelé šustnutí jde okamžitě prozkoumat...hotovej COLOMBO. A hlavně je neposedná jako hrom. Šijí s ní snad všichni čerti světa, chvilku nevydrží na místě pořád by něco dělal neposedí a neposedí. No a nesmíme zapomenout na Sophiiny sluníčkové dny, někdy se dokáže smát celý den všem a všemu a nic jí nezastaví, některé tak dokáže naladit na stejnou vlnu, ale zbytku nejspíš leze pěkně na nervy...no a co... to je jejich smolík :-)

Životopis: Dne 6.12.2013 se v Lenoře vyklubala na svět maličká Sophie...už ten den jí z očí vyskakovali malí čertíci a všem bylo jasné, že tohle děvčátko bude pěkné kvítko. Na farmě bydlela s mámou, která se starala aby z její holčičky vyrostla chytrá a moudrá dáma, s babičkou, která jí rozmazlovala přesně tak, jak to babičky dělávají, s dědečkem, který vždy věděl jak malou nezbedu upoutat, vždy měl přichystaný nějaký napínavý příběh, záhadnou povídku nebo vtipnou historku a ještě s tátou, který s ní dělal vylomeniny a byl pro každou špatnost, byl to sice táta, ale taky nejlepší přítel, vždyť právě s ním v 5 letech vylezla na ten nejvyšší strom široko daleko a když lezli dolů odřela si koleno sice to bolelo, ale bylo to dobrodrůžo. Na farmě se také naučila starat o všechna zvířata, které vlastnili, především koně, dobytek, kozy, slepice a čuníky. V 6 letech nastoupila do základní školy, na prvním stupni to bylo prima, poznala spoustu kamarádů se kterými si stihla roztrhat pár kusů oblečení a odřít několik částí těla. Na druhém stupni to už taková sranda nebyla, musela stihnout nacpat moudra do hlavy a na dobrodružství už tolik času nezbylo. Ale ani se nenadála a základka byla fuč. A pak to přišlo, nastoupila na zemědělskou střední školu nedaleko Lenory, ještě neskončil první semestr a její čelo krášlil nádherný safírový obrys půlměsíce. Sophie se prala s pocitem strachu z toho jak na to bude okolí reagovat, ale naštěstí nežijeme v době kamenné a skutečnost nebyla taková jak si jí líčila. Ti co Sophii neznali si ukazovali, kámoši se zvědavě vyptávali, ale nikdo z ní nedělal nestvůru nebo tak něco a rodina se jí snažila podpořit...Líp to ani dopadnout nemohlo. No a poté nadešel čas přemístit Sophii do 438mil vzdálené Tulsy.Jméno koně: Ascalona
Popis: Ascalona patří mezi Švédské teplokrevníky. Měří 168cm a řadí se mezi atletické koně. Hlava má široké čelo, na něž jsou nasazené krátké uši. Oči zobrazují inteligenci, krk je dobře nasazený. Postava je celkově souměrná. Má mohutné plece i záď a kvalitní kopyta. Nohy mají kratší délku, ale nepostrádají sílu. Lehkost a přímost charakterizují výborný chod.

Sophie poprvé spatřila Ascalonu ve svých devíti letech a tehdy se do ní zamilovala na první pohled. Mluvila a básnila o ní tak dlouho dokud se její rodiče nerozhodli, že by si Sophie zasloužila vlastního koně a Ascalonu ji koupili i když cena za kterou jí vykoupili trhala srdce, tak radost a vděčnost jejich dcery byla k nezaplacení. Proto když označili Sophii a nebylo vyhnutí cestě do Tulsy, taktéž nebyl pochyb o tom, že Ascalona jede s ní.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama