Zara Lehrnan - Mládě

17. srpna 2011 v 20:06 |  Profily

Jméno: Zara Lehrnan

Datum narození: 3.5.2014

Věk: 16

Původní bydliště: Hlavní město Andorry, Andorra la Vella. Teď Tulsa

Popis: O Zare by se dalo říct, že je to velmi přitažlivá mladá dívka. Půvabnou tvářičku lemují vlnité, zrzavé vlasy, které měla dříve světlé. Teď si je, ale pravidelně barví. Ty svou délkou dosahující pod lopatky, většinou je však nosí sepnuté do drdolu. Její podmanivé karamelové oči zdobí bohatý vějíř hustých a dlouhých řas. Pod menším nosem, svým tvarem připomínající roztomilou bambulku, se vyjímají hezky tvarované, plné rty barvy lesních jahod. Postavou je přirozeně štíhlá a středně vysoká.
Ráda nosí všelijaké náramky, řetízky, náušnice a prstýnky. Nejraději však nosí náhrdelník, který dostala od Darra


Zájmy: Vždycky když kluci hrály v dětském domově fotbal přidala se a to se taky stalo její velkou zálibou. Potom co jí adoptovali začala hrát na housle a kytaru což jí baví ještě víc než fotbal. V deseti začala hrát závodně házenou a basketbal. Taky ráda čte fantasy nebo horory. Velice ráda poslouchá písničky.

Povaha: Zaryina výchova se soustřeďovala hlavně na to, aby dělala vše pro svou rodinu a blízké. Je obětavá a pracovitá, zvyknout si dokáže na cokoli a zřídka si stěžuje. Nerada dává najevo své pocity a její citlivá duše těžko snáší urážky a lži. Na takových lidí pak zanevře a je těžké opět si získat její náklonnost.

Životopis: Své rodiče nikdy nepoznala. Do svých osmi bydlela v dětském domově kde jí vychovávali tak, aby dělala vše pro svou budoucí rodinu a své blízké. To jí ovšem nebránilo v tom, aby dováděla s kluky, hrála s nimi fotbal a tak. Tam se taky seznámila s klukem jménem Darren s kterým je veliká kamarádka. Když ho adoptovali byla smutná, ale aspoň' se sním setkávala ve škole. Za rok adoptovali i jí a tak se setkávali i mimo školu. Svou novou rodinu velice miluje. Asi půl roku potom co jí adoptovali poprosila mamkou jestli by jí nezaplatila lekce houslí a kytary. Když jí to máma dovolila začala pravidelně hrát hodiny houslí a kytary. V deseti začala chodit na házenou a basket. I tyto dva sporty jí šli. Když označili Darrena byla smutná a myslela si že ho už neuvidí, ale potom co odešel do Tulsy jí také označili a tak se vydala do Tulsy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama