Září 2011

Dodatečný zápis předmětů

27. září 2011 v 17:07
Pro ty z vás, kdo se registrovali v pozdější době či tu nebyli a nestihli se zapsat na předměty otevírám zápis ještě jednou. Ten, kdo už zapsaný je, se nemusí zapisovat znovu!
Ještě bych se ráda omluvila, ale Poezie jako předmět otevřená nebude, jelikož jednak nemáme profesora a druhak se přihlásil jen jediný člověk.
Pokud se u výpisu z předmětů nenajdete zapsaní, oznamte do komentářů. Je možná, že jsem se spletla.

* * *

- Každý, kdo chce projít třetím ročníkem (prvním na Škole noci), si musí zapsat povinnou Upíří sociologii a minimálně další dva předměty. Podmínkou je splnění všech požadavků, které si profesor či profesorka daného předmětu určují sami.
- Pro pokračování do dalšího ročníku může student propadnout pouze z jednoho předmětu, který má navíc. Pokud nemá navíc žádný předmět, musí ve všech prospět.
- Pokud student nesplní výše uvedené požadavky a požadavky, které mu na první hodině sdělí profesor či profesorka, je povinnen zopakovat ročník.
- Ten, kdo se nezapíše ani na jeden předmět, bude vymazán bez jakéhokoliv upozornění!
Na předměty se přihlásíte tak, že do komentářů napíše vaše jméno a pod to předměty, které jste si vybrali pro studium.
- Zápis bude ukončen v sobotu 1. října, ve 14:00. Profesoři, kteří nezaslali své hodiny nechť tak do této doby učiní, v neděli bude bez výjimky zahájena výuka.

Cassie Chase - Mládě

27. září 2011 v 17:00 Profily


Jméno: Cassie Chase
Datum narození: 11.9.
Věk: 16
Původní bydliště: Andorra
Popis: Cass je dívka s delšími hnědými vlasy které má asi tak po lopatky. Oči má kaštanově hnědé. Je velmi pohledná proto se kolem ní motá spousta chlapců. Její obličej je jemně vytvarovaný a lícní kosti jsou trochu výraznější. Její kůže není ani bledá ani černá, je to něco mezi tím. Nos má trochu menší ale rty má plné. Její pokožka je velmi jemná a velmi příjemná na dotyk.

Alexandra Elizabeth Mongad - Mládě

27. září 2011 v 16:59 Profily


JMÉNO - Alexandra Elizabeth Mongad

DATUM NAROZENÍ - 8.5.2015

VĚK - 15let

PŮVODNÍ BYDLIŠTĚ - Alex se narodila v Miami na Floridě ve Spojených státech amerických . Po nehodě svých rodičů se Alex stěhuje ke své tetě do New Jersey , kde stráví rok , dokud jí neoznačí .

ZÁJMY - Alex už odjakživa snívá o tom , že se stane herečkou . Dělá všechno proto aby se jí sen splnil . Alexis ve svém volném čase (kterého moc nemá) ráda čte , poslouchá hudbu , tancuje (na základní škole v Miami , když byla ještě ve třetí třídě chodila do týmu roztleskávaček ) nebo si zajde zaběhat . Alex je zkrátka strašně akční a všecno ji baví.

POVAHA - I když se zdá Alex na první pohled namyšlená , opak je pravdou . Je spíše samotářka uzavřená do sebe , ale když se s někým lépe pozná je přátelská , obětavá a otevřená .Od doby kdy ji zemřeli rodiče , nemá ráda když se jí někdo plete do života , poučuje ji , a přitom o ní nic neví . Nemá ráda lži , pomluvy a lidi co se bezdůvodně uráží. Ovšem sama je velice náladová a umí se dobře přetvařovat , takže na ní skoro nikdy nepoznáte její pravé emoce .Ráda si hraje a flirtuje s klukama , ale když dojde na hezkého , milého a chytrého kluka , který si jí líbí , dokáže být milá , upřímná a umí dát své city na jevo.

Teressa Magne - Mládě

17. září 2011 v 19:50 Profily


Teressa Magne

Datum narození: 15. 12. 2014

Věk: 16

Původní bydliště: Paříž, Francie

Popis: Středně vysoká dívka, štíhlá. Má dlouhé červené vlasy, které nosí buď ve volném copě nebo ojediněle rozpuštěné. Na první pohled zaujmou modré oči. Má rovný nos a drobné rty.

Na levém rameni má drobnou jizvu - spáleninu. Nosí volné oblečení, většinou tmavé barvy, boty z jemné kůže nebo sandály v létě.

Na krku nosí buď ručně vyplétané indiánské kolečko anebo řetízek s přívěškem netopýra. Má propíchlé uši a v nich polodlouhé naušnice zakončené černým onyxem.

Voní po louce po dešti a slunci.Jeanne Rose Raymond - Mládě

17. září 2011 v 19:48 Profily

Meno - Jeanne Rose Raymond

Dátum narodenia - 15. 6. 2014

Vek - 16 rokov

Pôvodné bydlisko - Londýn(od narodenia do 6-tich rokov) - Rodinný dom so záhradou s altánkom
Paríž(od 6-tich do 14-tich rokov) - Prenájom bytu s malým záhonom zeleniny
Paríž (od 14-tich do 16-tich rokov) Willa, ala Paris so záhradnými priestormi, bazénom a saunou.


Roxy Forest - Mládě

17. září 2011 v 19:47 Profily

Meno : Roxy Forest
Dátum narodenia : 16.1.2013
Vek : 17
Pôvodné bydlisko : Najprv žila v Mníchove v Nemecku, neskôr v Berlíne.
Popis : Roxy je vysoké dievča. Má štíhlu postavu, kvôli ktorej denne cvičí aby si ju udržala. Boky nemá veľmi široké ani príliš úzke, tak stredne široké. Za to oblasť hrudníka má pekne rozvinutú, ale nejak sa tým nepýši. Jej lícne kosti nie sú výrazné. Ale jej zeleno - hnedé oči skrášľujú jej tvár. V jej kozmetickej taštičke nájdete len čierne ceruzky, riasenky a lesk na pery. Make - up využíva len na výnimočné situácie. Na zvýraznenie svojich očí takej trávovej farby využíva čierne ceruzky. Keďže má veľmi dlhé riasy, riasenku využíva len na zvýraznenie. Na svoje ružové plné pery si nanáša lesk. Zuby má biele, vďaka závislosti na umývaní zubov. Jej trojky (To sú zuby, tak tomu hovorí naša zubárka) má špicatejšie ako normálny človek. Nevie to pochopiť, ale je na ne pyšná.
Jej vlasy sú hnedej farby. Jej vlasy vyzerajú, ako by mali melír. Strieda sa tam svetlo hnedá a tmavo hnedá farba.
Jej šatník obohacujú šaty. Nechýbajú tam nohavice všetkého druhu, tričká so všelijakými motívmi a všetkých farieb. Je veľmi módne založená.
V ušiach má vždy náušnice najčastejšie tie veľké s rôznymi motívmi. Nosí však aj malé guličky či "diamanty". Keď okolo vás prejde, zacítite jemnú vôňu kokosu.

Nicolet Spears - Mládě

17. září 2011 v 19:45 Profily

Meno - Nicolet Spears
Dátum narodenia - 14.8.1994
Vek - 17
Pôvodné bydlisko - Paríž
Popis - Nicolet Spears má krásne dlhe očarujuce vlasy, ktore jej
siahaju po prsia. Má štíhlu vyšportovanú postavu a dlhé nohy. Na
zvýraznenie svojich modrých očí používa hrubú vrstvu čiernej
ceruzky a maskaru. Je emo štýl. Pod jej blond vlasmi sa skrývajú
čierne pramene. Rada nosí legíny, minišaty a roztrhané rifle.
Vonia za malinami.

Michell Elis Kimberly - Mládě

17. září 2011 v 19:43 Profily

Jméno postavy- Michell Elis Kimberly
Datum narození- 1.května 2015
Věk postavy- 15 let.
Původní bydliště- Kérkyra v Řecku, Heraklion na Krétě.
Popis- Elis jak jí většina lidí říká je vysoká a hubená díky roztleskávání, které dělala na své minulé škole.Má hnědo-zrzavé vlasy dlouhé asi po pás.Nerada zkouší nové věci, protože se jich bojí a tak nikdy neměnila střih vlasů.Zelené oči jsou lemovány hustými řasami.Nad levím obočím má malou jizvu.Nepamatuje si jak k ní přišla, ale ví, že jí má už od malička.Přes celý obličej jí ční spousty malých pih.Na její plné rty barvy lesních jahod je velice pyšná.Nikdy se příliš nemalovala jen lehce zvýrazňovala svoje řasy.Elis nejraději nosí kraťasy a tílka s potiskem.Na rukou má většinou spoustu korálkových náramků z dětství a vlasy stažené do drdolu.Elis je usměvavá a velice chytrá.Bojí se koní jelikož jí jeden ze sebe schodil když byla malá a naopak má velice kladný vztah velkým psům.

Matthew Thomson - Mládě

17. září 2011 v 19:42 Profily
méno - Matthew Thomson
Datum narození - 9. 8. 2013
Věk - 17 let
Původní bydliště - Florida, Miami

Popis - Neposedné tmavě hnědé vlasy dlouhé asi po ramena lemují jeho většinou vážný obličej. Jen v dobré společnosti se jeho výraz změní v usměvavý. Kromě překrásných tmavě hnědých očí, které spíše vypadají, jako černé jeho obličej zdobí vystouplé lísní kosti, rovný nos a hříšně plné rty. Díky několika rokům tvrdého cvičení, posilovaní a trénování boje má teď velmi svalnatou postavu. Nejraději nosí tmavé džíny a obyčejná trička, které mu obepínají svaly, ale občas sáhne i po kostkované košili. Na jeho pravé ruce - od ramena směrem k loktu - se táhne velká jizva, kterou získal při jednom z mnoha výcviku boje.