Alexandra Elizabeth Mongad - Mládě

27. září 2011 v 16:59 |  Profily


JMÉNO - Alexandra Elizabeth Mongad

DATUM NAROZENÍ - 8.5.2015

VĚK - 15let

PŮVODNÍ BYDLIŠTĚ - Alex se narodila v Miami na Floridě ve Spojených státech amerických . Po nehodě svých rodičů se Alex stěhuje ke své tetě do New Jersey , kde stráví rok , dokud jí neoznačí .

ZÁJMY - Alex už odjakživa snívá o tom , že se stane herečkou . Dělá všechno proto aby se jí sen splnil . Alexis ve svém volném čase (kterého moc nemá) ráda čte , poslouchá hudbu , tancuje (na základní škole v Miami , když byla ještě ve třetí třídě chodila do týmu roztleskávaček ) nebo si zajde zaběhat . Alex je zkrátka strašně akční a všecno ji baví.

POVAHA - I když se zdá Alex na první pohled namyšlená , opak je pravdou . Je spíše samotářka uzavřená do sebe , ale když se s někým lépe pozná je přátelská , obětavá a otevřená .Od doby kdy ji zemřeli rodiče , nemá ráda když se jí někdo plete do života , poučuje ji , a přitom o ní nic neví . Nemá ráda lži , pomluvy a lidi co se bezdůvodně uráží. Ovšem sama je velice náladová a umí se dobře přetvařovat , takže na ní skoro nikdy nepoznáte její pravé emoce .Ráda si hraje a flirtuje s klukama , ale když dojde na hezkého , milého a chytrého kluka , který si jí líbí , dokáže být milá , upřímná a umí dát své city na jevo.POPIS - Alex na svůj věk vypadá starší . Možná to dělají její krásné blond vlasy , nebo její mléčně čokoládové oči , které vás okamžitě uchvátí . Alex je střední hubené postavy . Její tvář je bez jediné chybičky . Má krásné velké rty na kterých je vždy světle růžový lesk . Alexis se ráda maluje a obléká . Módu miluje a vždycky ví co se nosí , co se k sobě hodí a jak upoutat pozornost.

ŽIVOTOPIS - Alexandra vyrůstala v bohaté a vysoce postavené rodině . Odmalička byla zahrnuta luxusem , na který si brzy zvykla . Ve 4letech začala mluvit o tom , že by chtěla být herečkou . Rodiče neváhali a přihlásili jí do různých hereckých kroužků.Postupem času se Alex zlepšovala a zlepšovala , až rodiče začínali věřit , že by se mohl její sen vyplnit a stát se úspěšnou herečkou.Ve 14letech se však Alexin život otočil vzhůru nohama . Po strašné autonehodě svých rodičů , bratra a babičky , kterou nikdo nepřežil , zůstala Alex úplně sama. Její jediná žijící rodina byla teta v New Jersey za kterou se musela Alex po autonehodě přestěhovat. ovšem tímhle to nekončí. Po roce co u ní Alex stráví se rozhodne říct jí pravdu o tom že je adoptovaná a její skuteční rodiče zemřeli , když jí byly 2roky .Alex je v šoku a aby toho nebylo málo , tak přišel další šok v podobě označení . O upírech neměla Alex do té doby ani tušení . Dlouho protestovala , že to není možné a do žádné upíří školy nepůjde , ale jednoho dne se jí udělalo zle a kdyby jí teta neodvezla do školy Noci , zemřela by .....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama