Cassie Chase - Mládě

27. září 2011 v 17:00 |  Profily


Jméno: Cassie Chase
Datum narození: 11.9.
Věk: 16
Původní bydliště: Andorra
Popis: Cass je dívka s delšími hnědými vlasy které má asi tak po lopatky. Oči má kaštanově hnědé. Je velmi pohledná proto se kolem ní motá spousta chlapců. Její obličej je jemně vytvarovaný a lícní kosti jsou trochu výraznější. Její kůže není ani bledá ani černá, je to něco mezi tím. Nos má trochu menší ale rty má plné. Její pokožka je velmi jemná a velmi příjemná na dotyk.


Zájmy: Cass už od mala ráda sportuje. Nejraději však plave nebo běhá. Velmi ráda také čte ať už je to cokoliv ale musí jí to bavit. Miluje muziku, u které nejraději relaxuje.
Povaha: Je velmi přátelská a ráda si hledá nové přátele. Je docela zvědavá což je někdy i nevýhoda ale také je docela moudrá. Možná jednou z jejích vlastností pro někoho nepříjemnou je že není moc důvěřivá. Někdy ale jen málo kdy bývá trochu vznětlivá. Možná pro ní dobrou věcí je že když se jí někdo pokusí urazit tak jí to nevadí, buď to ignoruje nebo se to s tím dotyčným pokusí nějak vyříkat. K jejím nejhorším teda jak pro koho patří také to, že je pomstychtivá.
Životopis: Narodila se v Andoře, kde vyrůstala jen s matkou, protože otec zemřel při nehodě. Její matka se když jí byli tři roky vdala za nějakého bohatého muže. Cass ho neměla moc ráda ale když byla její matka šťastná tak jí to nechtěla kazit. Jelikož nebyla jedináček tak byla chvilku šťastná i ona. Měla totiž mladší sestru a spoustu přátel, kteří stáli při ní. Avšak když jí jednoho dne označil upír tak se jí její přátelé začali vyhýbat a jak její matka tak ona usoudili, že se musí co nejdříve dostat so školy pro upíry takže kam se také dostala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama