Matthew Thomson - Mládě

17. září 2011 v 19:42 |  Profily
méno - Matthew Thomson
Datum narození - 9. 8. 2013
Věk - 17 let
Původní bydliště - Florida, Miami

Popis - Neposedné tmavě hnědé vlasy dlouhé asi po ramena lemují jeho většinou vážný obličej. Jen v dobré společnosti se jeho výraz změní v usměvavý. Kromě překrásných tmavě hnědých očí, které spíše vypadají, jako černé jeho obličej zdobí vystouplé lísní kosti, rovný nos a hříšně plné rty. Díky několika rokům tvrdého cvičení, posilovaní a trénování boje má teď velmi svalnatou postavu. Nejraději nosí tmavé džíny a obyčejná trička, které mu obepínají svaly, ale občas sáhne i po kostkované košili. Na jeho pravé ruce - od ramena směrem k loktu - se táhne velká jizva, kterou získal při jednom z mnoha výcviku boje.


Zájmy - Rád sportuje a je mu jedno, jaký druh sportu to je. Nejradši má posilování, běhání, ale jeho největší vášní je bojové umění, kterému se věnuje od 11let. Je v něm dobrý, ať už se to týká obraného nebo útočného boje. Někdy ovšem musí ubrat, proto jednou za čas prospí třeba několik dní, kdy nabere síly na další trénink. Rád poslouchá hudbu, i když sám na žádný hudební nástroj nehraje.

Povaha - Matthew nenávidí, když je jeho jméno zkracováno. Na cizí lidi může působit až nedostupně. To kvůli jeho všudy přítomnému vážnému výrazu. Ovšem, když najde lidi, s kterými stojí za to se bavit, je velice společenský. Taky je velice upřímný, když se mu něco nelíbí, tak to prostě řekne.

Životopis - Když mu bylo 5let jeho rodiče byli zavražděni. Od té doby bydlel s prarodiči a teprve tříměsíční sestrou Alice. V 11letech, po smrti dědečka, se začal učit boji, aby dokázal ochránit sebe i rodinu v čele s jeho nejmilovanější sestrou. Zezačátku chodil do výcviku, kde byli chlapci i o několik let starší než on. Po krátké době se dostal mezi elitu. Díky tomu se věkový rozdíl dokonale vyrovnal. Tam si jeho talentu všiml jeden z nejlepších učitelů. Vzal si Matthewa na starost a učil ho všemu co uměl a znal. Když ho označili, musel opustit babičku i sestru a odejít do Tulské školy noci.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama