Teressa Magne - Mládě

17. září 2011 v 19:50 |  Profily


Teressa Magne

Datum narození: 15. 12. 2014

Věk: 16

Původní bydliště: Paříž, Francie

Popis: Středně vysoká dívka, štíhlá. Má dlouhé červené vlasy, které nosí buď ve volném copě nebo ojediněle rozpuštěné. Na první pohled zaujmou modré oči. Má rovný nos a drobné rty.

Na levém rameni má drobnou jizvu - spáleninu. Nosí volné oblečení, většinou tmavé barvy, boty z jemné kůže nebo sandály v létě.

Na krku nosí buď ručně vyplétané indiánské kolečko anebo řetízek s přívěškem netopýra. Má propíchlé uši a v nich polodlouhé naušnice zakončené černým onyxem.

Voní po louce po dešti a slunci.

Zájmy: Tessa má ráda přírodu, zbožňuje procházky nebo jízdu na koni. Také ráda tančí, plave a kreslí.Povaha: Tessa je většinou tichá, ale když má co říct, tak si umí prosadit slovo. Je dobrá posluchačka a umí se vcítit do pocitů jiných - je přírodní empatik. Ovšem její stinnou stránkou je její výbušnost a přehnaná zuřovist, když se nahněvá.

Směje se málo, a když ano, většinou to jsou shovívavé úsměvy nebo úsměvy pro sebe.

Má několik zlozvyků, mezi které patří například neustálé klikaní tužkou, proto nosí do školy péra bez cvakátek, dále si pořád hraje s pramínkem vlasů a taky se zapomíná a brouká si i v místnosti plné lidí.Životopis: Tessa se narodila jako jediné dítě šlechticům. Když jí bylo sedm let, její rodiče tragicky zemřeli při havárii letadla, když letěli domů z obchodní cesty. O Tessu se od té doby starala její teta z otcovy strany, která sama děti neměla. Bydleli pět let v Paříži a poté se Tessina teta provdala za vlivného obchodníka a přestěhovali se z Paříže do Ameriky. V patnácti letech se narodil její bratranec a Tessa si pořídila kaloně zlatého, Taka. Nastala doba, kdy se rozhodla jít na školu do Tulsy a nechat své pěstouny plnit povinnosti vůči jejich jedinému potomkovi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama