Leden 2012

Zápis předmětů

31. ledna 2012 v 16:32 Nástěnka
- Každý, kdo chce projít třetím ročníkem (prvním na Škole noci), si musí zapsat povinnou Upíří sociologii a minimálně další dva předměty. Podmínkou je splnění všech požadavků, které si profesor či profesorka daného předmětu určují sami.
- Pro pokračování do dalšího ročníku může student propadnout pouze z jednoho předmětu, který má navíc. Pokud nemá navíc žádný předmět, musí ve všech prospět.
- Pokud student nesplní výše uvedené požadavky a požadavky, které mu na první hodině sdělí profesor či profesorka, je povinnen zopakovat ročník.
Na předměty se přihlásíte tak, že do komentářů napíše vaše jméno a pod to předměty, které jste si vybrali pro studium.
- Zápis bude ukončen přibližně 8. února. Do té doby prosím profesory, aby mi zasílali své první, v lepším případě i druhé, hodiny.

Školní rok 2031 - 2032

29. ledna 2012 v 19:28 Nástěnka
V tomto školním roce je otevřeno 9 předmětů, z toho jeden povinný, ostatní nepovinné.
Je zde 8 professorů:
  • Abelia Melisert
  • Aellai Karydi
  • Amel Trip
  • Bacelona Sweat
  • Carmelia Kellen
  • Irime Gowan
  • Leslie Wanhood
  • Margareth Simpson
Velekněžkou Školy noci je Aellai Karydi.
Nachází se zde jeden Erebův syn - Amel Trip.
NON RPG probíhá školní rok ve dnech 2. 2. 2012 - 29. 6. 2012.
Úplňkové rituály připadají na 25. 2., 14. 4. a 9. 6.
Registrace studentů byla uzavřena dne 29. 1. 2012.
Na školní rok bylo, bez úplňkových rituálů, naplánováno 7 akcí.

Megan Stewartová - Mládě

29. ledna 2012 v 19:18 Profily

Jméno: Megan Stewartová
Datum narození: 31.7.2015
Věk: 15
Původní bydliště : Londýn, Velká Británie
Popis : Megan je dívka na první pohled vystrašená a uzavřená, ale zdání může klamat, jakmile má kolem sebe dobré kamarády a lidi, se kterými si rozumí, přímo se blýskne. Je střední postavy, a štíhlým tělem, vysoká asi 168 cm. Má světle hnědé vlnité vlasy, které jí splývají do poloviny zad. Má zelenohnědé oči, které nejsou moc velké, ale to napravují dlouhé husté černé řasy. Má plné rty, se kterými by mohla dělat reklamu na rtěnky. Většinou nosí volná trička s Americkou vlajkou, která jí spadají z jednoho ramene. Upnuté džíny, nebo krátké šortky, většinou podle počasí. Je to milovnice nadkolenek a podvazků a často ji uvidíte takto oblečenou, když vyráží do města nebo na nákupy. V botách si hodně vybírá, je to přece jen holka z Londýna a tudíž má smysl pro módu. Většinou sází na conversky, ale když jde o něco v lepším stylu, nebrání se botám na jehlách. Náušnice si vezme, jen když si vzpomene, jinak jediný šperk , který má pořád u sebe, a nosí jej na krku, je náhrdelník s přívěskem andělských křídel.

Victor Poor - Mládě

29. ledna 2012 v 19:16 Profily

Jméno: Victor Poor
Datum narození: 1.2. 2013
Původní bydliště: Massetchusetts, Lowell
Popis: Vick je středně vysoký kluk s blond vlasy, která má většinou načesané do strany, ale nahoře se mu vždycky roztřepí . Barva jeho očí je světlá, konkrétněji šedomodrá s nádechem do fialova. Vick nepatří k velkým sportovcům a proto jeho postava nemá vyrýsované svaly. Ovšem není ani úplně hubený. Prostě normální kluk. Na koleni má jizvu po jedné honičce s policajtama. Jediné, co by se na něm dalo považovat za dokonalé je jeho nos. Z boku hezky rovný a na konci zakulacený. Jeho ruku zdobí vždy jenom jeden stříbrný prstýnek, není na něm nic vidět, ale z vnitřní strany je vyryté jeho celé jméno. Skoro nikdy ho nesundává. Ve stylu oblékání se nedrží trendů, je stále svůj. Jednoduše na sebe hodí džíny a košili a někdy když je zima odhodlá se a nasadí si i čepici, ale přesto, že je takový obyčejný a nešílí po každém drahém kusu oblečení jako holka strašně zbožňuje svou černou koženou bundu, kterou nos hlavně na jaře a na podzim, ale odváží si ji vzít i v jiných ročních obdobích. Také by se nevzdal sluchátek, které si vždy nasadí do uších, když už nechce nic poslouchat. Svou hysterickou matku a naštvaného otce a svoji malou uplakanou sestru Vinckey.

Zahajovací slavnost

25. ledna 2012 v 21:01
Slyšte, slyšte!

Srdečně vás tímto všechny zveme na zahajovací slavnost, která se koná ku příležitosti nového školního roku.
Akce to bude neformální, jedná se spíše o přátelské setkání, seznámení se s profesory, novými spolužáky.
Je vyžadováno mít na sobě alespoň jeden kus školní uniformy, na které se nachází znak vašeho ročníku. Cjování je vyžadováno slušné, přiměřené.
Užijeme si spoustu zábavy, čeká nás jídlo, pití, tanec, hry...

Sejdeme se 1. 9. 2031 ve večerních hodinách v tanečním sále. Nepotřebujete nic, kromě dobré nálady a úsměvu na rtech.

(NON RPG čtvrtek 2. 2. v 19:00 v tanečním sále)

Lucinda McStrange - Mládě

24. ledna 2012 v 18:01 Profily

Jméno:Lucinda McStrange
Datum narození:4.6.2015
Původní bydliště:Cranleigh,městečko poblíž Londýna
Popis:Lucinda má tmavě hnědé vlasy a snědou kůži.Má taky hnědé oči a štíhlou postavu.Nemá moc ráda vypasovaná trika a minisukně,dává přednost obyčejným trikům a riflím.Není sice moc optimistka,ale fantazii má obrovskou.Není potom divu,že na hodně věcí zapomíná,když má hlavu v oblacích.Má taky ráda magii,zajímá se o ni a má o ní strašně hodně knih.Má velké množství vonných tyčinek a svíček.

Amel Trip - Profesor, Erebův syn

21. ledna 2012 v 17:38 Profily

Jméno: Amel Trip
Datum narození: 13. 11. 1974
Věk: 57, vypadá přibližně na 30
Původní bydliště: Miami, Florida
Popis: Amel je vysoký a statný muž s trochu tmavší pokožkou. Jeho postava je štíhlá, ale velmi vypracovaná, takže je vidět, že hodně času tráví sportem.
Jeho obličej je oválného tvaru. Oči má menší, zvláštní zelené barvy a nad nimi se klene husté tmavé obočí. Nos má přiměřený, stejně jako ústa. Tvář mu téměř vždy zdobí asi čtyřdenní strniště. Jeho vlasy jsou tmavé, téměř černé, kratší a rovné. Většinou je nechává tak, jak se vzbudí, občas je ale učeše a trochu nageluje.
Oblékaný chodí nejčastěji v tmavých džínsech a k nim nosí různé košile nebo jednobarevná trička.
Na levém rameni má vytetovaný jakýsi zvláštní znak, což ale není moc vidět.
Jeho znamení se táhne podél očí až na tváře. Vypadá jako dvě šavle obmotané trnitými úponky.

Ariana Darkaia - Mládě

20. ledna 2012 v 18:51 Profily
Jméno: Ariana Darkaia
Datum narození: 5. 8 2015
Věk: 15
Původní bydliště: Zaragoza, Španělsko
Popis: Když se na Arianu podíváte řekli by jste že je velmi hezky opálená ale ona se nikdy neopaluje. Její kůže má takovéto zbarvení již od doby kdy se narodila. Celkově je menšího vzrůstu přibližně 156 cm a má štíhlou sportovní postavu. Má kulatý obličej do kterého jsou zasazeny její smutné šedo-modré oči, na její vkus trochu moc velký nos a ústa na kterých je pořád vidět mírně rošťácký úsměv který kazí její vážný výraz. Její obličej lemují vlnité, po pas dlouhé hnědo-zrzavé vlasy které má ve předu sestříhané a tudíž o trochu kratší než vzadu. Na pravém předloktí a levém kotníku má jizvy kterými se raději nechlubí a skrývá je.Nejraději chodí oblečená v khaki tričku s obrázkem černé sedící kočky vepředu přes které nosí šedou mikinu s kapucí kterou často nosí staženou hluboko do čela, černých zvonových džínách a v černo-šedých teniskách. Nikdy nenosí náušnice i když má propíchnuté uši, jediným šperkem který nosí je stříbrný řetízek s vlkem.

Carmelia Kellen - Profesorka

20. ledna 2012 v 14:58 Profily

Meno: Carmelia Kellen
Dátum narodenia: 20.3.1984
Vek: 46, ale vyzerá na niečo okolo 25, 30
Pôvodné bydlisko: Santa Cruz, ostrov Madeira
Popis:
Carmelia je hneď na prvý pohľad herečka. Jej vysoká a štíhla postava robí divy pri hereckých výkonoch. Jej tvár je však obyčajná. Je bledá, čo by bolo čudné, keďže pochádza zo slnečného ostrova, no je upír, preto je bledá. Na bledej tvári jej svietia prenikavo zelené oči. V nich sa počas každého dňa objavujú iskierky energie a dramatickosti. Jej pery sú slabo červenej farby a nos je pomerne malý. Celú tvár jej lemujú slamovožlté vlasy, ktoré sú poznačené slnkom. Na ušiach sa jej každý deň hompáľajú iné náušnice. Tiež na nej často vidieť šperky. Oblieka sa najmä do šiat, ale tiež nepohrdne každodennými riflami a tričkom. Má svojský štýl obliekania a vyžaruje z nej akási sila..

Simon Michael Dinster - Mládě

19. ledna 2012 v 20:29 Profily

Jméno - Simon Michael Dinster
Datum narození - 23.5.2014
Věk - 17
Původní bydliště - Švýcarsko, Bern
Popis -Simon je průměrně vysoký mladý muž (měří necelých šest stop), je štíhlé postavy, ovšem dobře osvalený. Je hbitý a nečekaně pružný, dokáže obratně šplhat a rychle běhat, avšak není příliš vytrvalý. Rysy v jeho tváři jsou celkem ostré - má vystouplejší lícní kosti a nadočnicové valy, obličej má oválný, skoro až kulatý. Jeho vlasy jsou tmavě hnědé. Nosí vlasy celkem krátce střižené, zhruba palec dlouhé, a příliš se nezdržuje česáním - většinou by se jeho účes dal přirovnat k vrabčímu hnízdu. Simon se na svět dívá světlýma, hnědýma očima, které se skrývají pod tmavým obočím. Nos má trošku pozvednutý do "pršáku", tudíž připomíná bambulku, avšak je takový, který přímo pasuje do obličeje, a ústa světle růžová, naprosto obyčejná a nezajímavá. Pokud se usměje, odhalí bělostné a překvapivě rovné zuby, o které zřejmě pečlivě pečuje. Na levé noze má jizvu od psa, který ho pokousal.
Co se doplňků týče nosí na pravé ruce asi deset gumovích náramků barvy černé a bílé a dva prstýnky. Jeden na palci a druhý na malíčku.
Jako oblečení nosí volná trika, většinou barvy černé a s nějakým nápisem, modré boty a nějaké tenisky.

Facebook

17. ledna 2012 v 20:40 Novinky
Určitě ho každý znáte, určitě na něm většina či každý z vás má vytvořený svůj profil. Žijeme v moderní době, takže se není vůbec čemu divit.

I naše postavy, naše "druhá já" žijí v takovém mdoerním, ba ještě o trochu modernějším, světě, kde motebooky či počítače nejsou nic zvláštního. Napadlo vás, někdy, že byste i své postavě zařídil facebook?
Jde o to, že každý kdo chce, by si zařídil svůj vlastní profil na facebooku, teda profil své postavy. Přidali byste si fotky vaší postavy, protože mít jen jednu fotku v profilu je i vám určitě přijde zvláštní, když vaše postava měla nějkou minulost a jinak vypadala, vypadá. Psali byste statusy a každý by věděl, jak se vaše postava zrovna cítí. Přidávali byste oblíbenou muziku... Možností je spousta.

Samozřejmě, že všechno má svá pravidla a nijak jinak tomu není ani tady. Váš facebook rozhodně nebude sloužit k tomu, abyste do něho míchali realitu. RPG svět a reálný svět jsou dvě různé složky, které není třeba míchat. Pokud chcete vědět, s kým v reálném životě hrajete, zeptejte se ho, ale rozhodně si ho jako postava nepřidávejte mezi své přátelé. Jako svoje přátelé budete mít pouze další RPG postavy a to postavy z této stránky. Důležitým upozorněním je i to, že facebook neslouží jako herní místo. Tudíž se tam v chatu nebude odehrávat žádná RPG hra, nebudou tam domlouvané vztahy, řešené problémy apod. Všechno se odehrává na téhle stránce a herních knihách jí příslušících!
Pokud vám to připadá jako dobrý nápad a vy své postavě založíte facebookový profil, napište odkaz na něj do komentářů.


Jeremy Cromley - Mládě

15. ledna 2012 v 15:28 Profily

Jméno: Jeremy Cromley
Datum narození: 28.10. 2014
Věk: 16 let
Původní bydliště: Londýn
Popis: Jeremy má krátké černé, rovné vlasy, které mu padají do čela, ale on si je vždy nageluje. Oči má modré, jako průzračná voda a většina holek při pohledu do nich málem omdlívá. Nos i pusu má normální. Nebo spíš dokonalé. Jeho tvář má jemné, někdo říká, že až ženské, rysy. Jeho postava je perfektně vysportovaná, hlavně nohy a břicho. Pleť má dokonale snědou, ale na čele, které mu někdy zakrývají vlasy má tenkou táhlou jizvu. Jednou když byl malý spadl z koně a narazil hlavou na kámen. Mezi jeho nejoblíbenější oblečení patří rovné džíny s Converskami. K tomu nějaké tričko. Žádné šperky nenosí, jen kolem krku má "vojenský" přívěšek. Jeho oblíbená barva je modrá.

Agatha Caelia Inncy - Mládě

15. ledna 2012 v 15:10 Profily

Meno: Agatha Caelia Inncy
Dátum narodenia: 16.7. 2017
Vek: 16
Pôvodné bydlisko: Ženeva
Popis: Na prvý pohľad z nej môžete mať zmiešané pocity. Buď vás pohorší alebo pobaví. Má bledú pleť a plné červené pery. Na bledej pleti sa ostro vynímajú veľké modré oči, ktoré sú obrúbené tmavými mihalnicami. Tvár jej lemujú vlasy slamovej farby, ale sú pospletané do rôznych vrkôčikov a dredov. V nich nájdete rôzne koríliky, farebné gumičky a veľa ďalších vecí. Jej postava nie je ničím výnimočná. Je nízka a útla. V dave vyniká jedine svojím výzorom. Často sa odieva do veľmi zvláštneho šatstva. Má celkom osobitný asvojský štýl. Často na nej vidieť rôzne doplnky, prstienky, korálky alebo náramky. Tiež nosí náušnice. Na uchu ich má viac než dosť. Menšie, väčšie, proste všelijaké... Jej neodeliteľnouo súčasťou je fotoaparát, ktorý nosí so sebou všade. Určite vo vás zanechá nejaké emócie..

Nicolas Byrne - Mládě

12. ledna 2012 v 17:47 Profily

Jméno: Nicolas Eoin Byrne
Datum narození: 13. 8.
Věk: 17
Původní bydliště: Tulsa, Oklahoma
Popis: Nicolas je vysoký kluk s vysportovanou postavou. Pokožku má spíše světlejší.
Rysy v obličeji má ostřeji řezané. Oči spíše užší, ale mají příjemnou modro-zelenou barvu. Nad nimi se klene hustší obočí a pod nimi je obyčejný a průměrný nos. Spodní ret má o maličko plnější než ten horní. Pokud má čemu, tak se usmívá. Vlasy má světlejší hnědé barvy a každý den jinak učesané, protože převážně je nechává v takovém stavu, v jakém jsou po probuzení.
Když ho potkáte, nejspíše ho uvidíte oblečeného ve sportovním oblečení. Občas na sebe ale navlékne i džíny a tričko s košilí. Všechno má tmavší barvy.
Kromě stříbrného prstýnku, obyčejného kroužku, na pravém malíčku nenosí žádné šperky. Ale na pravé paži ze zadu má vytetované čínské znaky a na levém zápěstí nápis "You Me".

Seznam bývalých studentů

12. ledna 2012 v 17:17
Zde najdete seznam studentů, kteří naši školu opustili.

Abelia Melisert - Profesorka

10. ledna 2012 v 20:43 Profily

Meno: Abelia Melisert
Dátum narodenia: 27.12.1997
Vek: 33 rokov, ale vyzerá na niečo cez 25
Pôvodné bydlisko: v detstve Colchester, neskôr New York (viac v životopise)
Popis:
V dave dokáže vyniknúť svojou výškou a tmavými, dlhými vlasmi, ktoré
majú červenkastý nádych. Jej pleť je bledá a smotanovej farby. Na nej
sa vynímajú veľké čierne oči, ktoré sú husto obrúbené mihalnicami. S
nimi ostro kontrastujú pery oranžovej farby. Od oka by ste jej mohli
tipnúť niečo okolo 160 cm. Na letmé preletenie, i keď to je pri
upíroch nemožné, vyzerá veľmi bezchybne, no pravdou je, že jedna jej
noha je kratšia ako tá druhá, čo pri rýchlej chôdzi spôsobuje menšie
krívanie. Nie je to však príliš okatá chyba, no tí najvnímavejší by si
ju isto všimli. Jej postava je štíhla a vysoká. Často na nej vidieť
rôzne doplnky. Či už sú to ozdoby vo vlasoch alebo náramky,
náhrdelníky a prstene. Nosí väčšinou jemné oblečenie z kvalitného
materiálu čiernej, bielej, striebornej, hnedej a tmavozelenej farby.
Takmer vždy ju vidieť ponorenú v nejakej knihe alebo len tak stáť a
pozerať niekam neurčito.

Margareth Simpson - Profesorka

10. ledna 2012 v 20:41 Profily

Jméno: Margareth Simpson
Datum narození: 31.1. 1996 (vypadá spíše na 20 let)
Původní bydliště: Irsko, Windgates-Cliff Manor
Popis: Trochu vyšší slečna, štíhlá s velmi jemnou pletí s porcelánovým odstínem. Má špičatou bradu a mírně propadlé tváře, ale z té jemně půvabné tváře vyčnívá její široký nos, ovšem z boku je krásně zakulacený a hladký. Oči má daleko od sebe a mají šedozelenou barvu se zlatými flíčky. Vlastní dlouhé blond vlasy, příliš světlé a na slunci skoro bílé barvy, nemají žádný odlesk a jsou buď hodně jemné a nebo se lámou. Původně je špinavý blond, ale nemohla se v té medové barvě s popelavým podtónem najít. Vždy se líčí, většinou do tmavých odstínů, ale na neděli si nechává svůj přirozený vzhled. Na tváři si dává i světlý make-up, který potom zapudruje. Dbá na to, aby vypadala dobře, protože často by potřebovala někoho s kým by mohla žít svůj život a někoho, kdo by se s ní staral o Lucille. Má svoji oblíbenou vůni, kterou má na sobě každý den a to skořicově-jablkovou. Nosí si ji vždy u sebe v malé tubičce a bez ní nevyjde z domu. Má oblíbenou barvu tmavě modrou, ale nevadí ji ani ostatní, jako je bílá, zelená, nebo světle modrá, jen nemusí moc růžovou a oranžovou. Obléká se střízlivě, ale ve výjimečných situacích se umí víc odvázat. Už totiž dospěla a ty doby, kdy nosila třpytivé trička a růžové sukýnky jsou pryč.

Kelly Samantha Goldman - Mládě

10. ledna 2012 v 20:39 Profily

Jméno: Kelly Samantha Goldman
Datum narození: 13.4.2013
Původní bydliště: USA, Massatchusetts, Lowell
Popis: Kelly má menší postavu. Její pleť je bledá až moc na to, že bydlí v přímořském státě. Je štíhlá, ale boky má trochu oplácané, takže není úplně vychrtlá a má svaly na nohách. Nemá na sobě žádná mateřská znamínka a přijde si tím ještě víc odlišná od ostatní, protože Lucy a ostatní je mají, jenom ona je úplně "čistá".
Akorát jí vadí, že má trochu širší ramena a nesnáší svůj velký kulatý nos. Barva jejích očí je temně šedá, jakoby od zorničky nejtmavší a u kraje duhovky světlejší, ale celou duhovku pak rámuje černý kruh. Kellyin obličej má ostré rysy ovšem její zakulacená brada a mírně nafouklé tvářičky ho zjemňují. Barvu vlasů má černou s nafialovělým odleskem, ale původně byly středně hnědé a na vlasy používá šampón, který voní po jablkách a na tělo zase šampón, který voní po čokoládě. Obléká se do rockového stylu a její oblíbená barvy jsou fialová, královsky modrá a černá.Nedává si na obličej žádný make-up, jen si maluje oči vždy do tmavých odstínů. Má ráda šachovnicové vzory. Ráda leze po stromech a její nejoblíbenější je právě ořech, protože ten je na šplhání nejlepší.

Katarína Kathrine Blood - Mládě

10. ledna 2012 v 20:37 Profily
Jméno: Katarína Kathrine Blood
Datum narození: 17.2.
Věk: 16 let
Původní bydliště: Atheny, Řecko
Popis: Je asi 170 metrů vysoká, štíhlá. Její vlasy jsou blond, dlouhé asi po pas. Kat je čistá blondýnka. Její oči jsou jasně modré. A středně velké. V podstatě to první co vás na ni zaujme jsou její oči. Řasy má dlouhé a tmavě černé. Vždy si jemně maluje řasy a tím vyniknou její oči. Obočí je trošku světlejší, ale není husté. Pusu má středně malou a růžovou. Nosí stříbrné naušnice. Stříbro má velmi ráda. Také nosívá dlohé náhrdelníky. Obyčejné, žádné drahé cetky. Má dlouhé štíhlé nohy.

Teressa Magne - Mládě

10. ledna 2012 v 20:36 Profily

Teressa Magne
Datum narození: 15. 12. 2014
Věk: 16
Původní bydliště: Paříž, Francie
Popis: 167cm vysoká dívka, štíhlá. Má dlouhé červené vlasy, které nosí buď ve volném copě nebo ojediněle rozpuštěné. Na první pohled zaujmou modré oči. Má rovný nos a drobné rty.
Na levém rameni má drobnou jizvu - spáleninu. Nosí volné oblečení, většinou tmavé barvy, boty z jemné kůže nebo sandály v létě.
Na krku nosí buď ručně vyplétané indiánské kolečko anebo řetízek s přívěškem netopýra. Má propíchlé uši a v nich polodlouhé naušnice zakončené černým onyxem.
Maluje se tmavými barvami, vyniká na ní kouřové líčení, linky, řasenka a rtěnka nebo lesk.
Voní po louce po dešti a slunci.