Ariana Darkaia - Mládě

20. ledna 2012 v 18:51 |  Profily
Jméno: Ariana Darkaia
Datum narození: 5. 8 2015
Věk: 15
Původní bydliště: Zaragoza, Španělsko
Popis: Když se na Arianu podíváte řekli by jste že je velmi hezky opálená ale ona se nikdy neopaluje. Její kůže má takovéto zbarvení již od doby kdy se narodila. Celkově je menšího vzrůstu přibližně 156 cm a má štíhlou sportovní postavu. Má kulatý obličej do kterého jsou zasazeny její smutné šedo-modré oči, na její vkus trochu moc velký nos a ústa na kterých je pořád vidět mírně rošťácký úsměv který kazí její vážný výraz. Její obličej lemují vlnité, po pas dlouhé hnědo-zrzavé vlasy které má ve předu sestříhané a tudíž o trochu kratší než vzadu. Na pravém předloktí a levém kotníku má jizvy kterými se raději nechlubí a skrývá je.Nejraději chodí oblečená v khaki tričku s obrázkem černé sedící kočky vepředu přes které nosí šedou mikinu s kapucí kterou často nosí staženou hluboko do čela, černých zvonových džínách a v černo-šedých teniskách. Nikdy nenosí náušnice i když má propíchnuté uši, jediným šperkem který nosí je stříbrný řetízek s vlkem.


Zájmy: Ariana velmi ráda sportuje což se také podepsalo na její postavě. Ráda běhá, jezdí na kole, na koni nebo cvičí někde v tělocvičnách, jen míčovým hrám se vyhýbá jak jen může protože ji nijak nejdou. Také velmi ráda poslouchá hudbu, prochází se jen tak po lesích a poslouchá tichou píseň kterou vytváří vítr hrající si s listím, tráví čas někde mezi zvířaty nebo je zalezlá někde v knihovně a čte si.
Povaha: Ariana je v celku klidný a tichý človíček který se snaží vyhýbat všem konfliktům, pokud se mu ale nemůže vyhnou tak se mu postaví čelem a ne vždy to pak pro jejího protivníka skončí dobře. Většinou se všem lidem snaží vyhýbat a když se s ní snaží spřátelit chová se chladně a odmítavě. Někdy se ale stane že i přesto se s ní ta daná osoba chce spřátelit a tak to Ariana vzdá a začne se chovat normálně což znamená přátelsky a mile. Získat si její důvěru není snadné, ale když už ji získáte, máte jistotu že když budete mít problémy že Ariana se vás zastane a nepodrazí vás. Občas je náladová.
Životopis: Ariana žila spolu s matkou a dvěma staršími bratry Ricardem a Ignaciem ve městě Zaragoza ve Španělsku. Otce nikdy nepoznala a matka o něm nikdy nechtěla mluvit. Jako malé miminko byla svými bratry rozmazlována víc než svou vlastní matkou což také nejspíš způsobilo že se ji matka tak trochu odcizila. Její dětství bylo prožito v klidném a přátelském prostředí jenž ji vytvořili především její bratři. Když ji bylo 7 let tak uprosila svou starostlivou matku a začala se učit jezdit na koních jenž se stali její vášní a která ji dala nápad začít aktivně sportovat. Půl roku po tom co se začala učit jezdit se ji o prázdninách na výletě z neznámého důvodu splašil kůň a ona z něj spadla, jako naschvál se kvůli tomu kůň vzepjal a předními kopyty dopadl přímo na její pravou ruku což způsobilo že ji tam pak po zhojení zbyla nehezká dlouhá jizva která se táhne od zápěstí až do poloviny předloktí a nějakou dobu se bála ke koním přiblížit. V 9 letech začala aktivně sportovat a začala zase pomalu důvěřovat koním a tudíž na nich i zase jezdit. Když ji bylo 13 let zúčastnila se běžecké soutěže, přibližně v polovině trati ale velmi ošklivě zakopla a poranila si levý kotník. Zranění nebylo vážné ale na kotníku ji zbyla malá jizva která ji ale nijak nebrání i nadále sportovat. Když ji bylo 15 let jednou když šla s kamarády do stáji aby se mohly projet na koních ji označily. Nešťastná tedy odešla domů, sbalila si věci, rozloučila se s matkou a bratry a odcestovala do Tulsy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama