Jeremy Cromley - Mládě

15. ledna 2012 v 15:28 |  Profily

Jméno: Jeremy Cromley
Datum narození: 28.10. 2014
Věk: 16 let
Původní bydliště: Londýn
Popis: Jeremy má krátké černé, rovné vlasy, které mu padají do čela, ale on si je vždy nageluje. Oči má modré, jako průzračná voda a většina holek při pohledu do nich málem omdlívá. Nos i pusu má normální. Nebo spíš dokonalé. Jeho tvář má jemné, někdo říká, že až ženské, rysy. Jeho postava je perfektně vysportovaná, hlavně nohy a břicho. Pleť má dokonale snědou, ale na čele, které mu někdy zakrývají vlasy má tenkou táhlou jizvu. Jednou když byl malý spadl z koně a narazil hlavou na kámen. Mezi jeho nejoblíbenější oblečení patří rovné džíny s Converskami. K tomu nějaké tričko. Žádné šperky nenosí, jen kolem krku má "vojenský" přívěšek. Jeho oblíbená barva je modrá.Záliby: Jer miluje koně, zvířata a vše co se jich týká. Vyniká také ve zpěvu. Dříve hrál na kytaru, ale teď většinu času jen zpívá. Miluje sport, celých 5 let dělal atletiku a byl v tom opravdu dobrý. Rád si jde třeba jen tak do lesa zaběhat.
Povaha: Je rozesmátý, vtipný, ukecaný. Do jeho špatných vlastností se dá zařadit i to, že je nafoukaný. Ví o sobě, že má pěknou postavu a dokáže holky oslnit a velmi často toho využívá. Je hlučný a rychle si získává přátele, ale povaha mu směřuje spíše k cholerikovi. Jeho kouzlo osobnosti se skrývá v tom, že dokáže kohokoliv, kdekoliv a kdykoliv rozesmát. Vždy když mluví, máchá kolem toho rukama a vše musí k tomu předvést. Je skvělý herec.
Životopis: Jeremy je jedináček a pochází z celkem bohaté rodiny z Londýna. Má dvě tváře, jednou je to městský chlapeček, který má samé značkové oblečení a holky na něj letí. Druhá tvář se probere vždy u strýčka na venkově. Miluje koně, zvířata a všechno kolem nich. Na škole král fotbal, takže byl vlastně ,,slavný" a už tehdy byl trochu nafoukaný. Poté studoval na soukromém jazykovém gymnáziu, kde se učil francouzsky, italsky a čínsky. Mezitím také začal dělat atletiku a dosáhl mnoho úspěchů. Když ho označili, nijak mu to nevadilo, těší se až pozná nové tváře. Kamarády i holky.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama