Katarína Kathrine Blood - Mládě

10. ledna 2012 v 20:37 |  Profily
Jméno: Katarína Kathrine Blood
Datum narození: 17.2.
Věk: 16 let
Původní bydliště: Atheny, Řecko
Popis: Je asi 170 metrů vysoká, štíhlá. Její vlasy jsou blond, dlouhé asi po pas. Kat je čistá blondýnka. Její oči jsou jasně modré. A středně velké. V podstatě to první co vás na ni zaujme jsou její oči. Řasy má dlouhé a tmavě černé. Vždy si jemně maluje řasy a tím vyniknou její oči. Obočí je trošku světlejší, ale není husté. Pusu má středně malou a růžovou. Nosí stříbrné naušnice. Stříbro má velmi ráda. Také nosívá dlohé náhrdelníky. Obyčejné, žádné drahé cetky. Má dlouhé štíhlé nohy.


Zájmy: Velmi ráda čte. Někdy přečte i několik knížek za den, když se nudí. Také ráda hraje. Kdysi hrále ve školním divadle. Ráda se stýká s kamarády a podniká nové a nové zábavné věci. Jedna z jejich oblíbených činností je i poslouchání hudby. Vždy sebou nosí MP4 a poslouchá muziku. Ráda se také učí o své rodné zemi a hlavně mýtologii.
Povaha: Je milá, přívětivá a hodná. Velmi podnikává a veselá, naslouchající i organizovací typ. Jenže dokáže být i pěkně tvrdohlavá. Jakmile si něco vezme do hlavy za každou cenu si to bude chtít dokázat.
Životopis: Narodila se v Athenách v Řecku. Svou rodnou zemi miluje ze všech stránek a je pyšná na její historiii. Narodila se jako prostřední dítě. Má starší sestru Nikki a mladší sestru Bellu. Její matka Kathrine ji nemá příliž v lásce. Otec, který ji miloval a ona ho se ztratil před třemi roky. Tato ztráta ji velmi poznamenala. Od té doby se o ní stará většinou její sestra Nikki. Ovšem i ta pořád chodí do školy a tak bývala doma většinou sama. I když její výsledky ve škole byly výborné a vše zvládala na jedničku, chyběl ji někdo kdo by ji pochopil. Nikdo se s ná nechtěl bavit, protože pro ostatní spolužáky byla jen ta šprtka. Proto se uzavírala.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama