Kelly Samantha Goldman - Mládě

10. ledna 2012 v 20:39 |  Profily

Jméno: Kelly Samantha Goldman
Datum narození: 13.4.2013
Původní bydliště: USA, Massatchusetts, Lowell
Popis: Kelly má menší postavu. Její pleť je bledá až moc na to, že bydlí v přímořském státě. Je štíhlá, ale boky má trochu oplácané, takže není úplně vychrtlá a má svaly na nohách. Nemá na sobě žádná mateřská znamínka a přijde si tím ještě víc odlišná od ostatní, protože Lucy a ostatní je mají, jenom ona je úplně "čistá".
Akorát jí vadí, že má trochu širší ramena a nesnáší svůj velký kulatý nos. Barva jejích očí je temně šedá, jakoby od zorničky nejtmavší a u kraje duhovky světlejší, ale celou duhovku pak rámuje černý kruh. Kellyin obličej má ostré rysy ovšem její zakulacená brada a mírně nafouklé tvářičky ho zjemňují. Barvu vlasů má černou s nafialovělým odleskem, ale původně byly středně hnědé a na vlasy používá šampón, který voní po jablkách a na tělo zase šampón, který voní po čokoládě. Obléká se do rockového stylu a její oblíbená barvy jsou fialová, královsky modrá a černá.Nedává si na obličej žádný make-up, jen si maluje oči vždy do tmavých odstínů. Má ráda šachovnicové vzory. Ráda leze po stromech a její nejoblíbenější je právě ořech, protože ten je na šplhání nejlepší.


Zájmy: Určitě sem bude patřit poslouchání hudby, hlavně rock a punk-rock, poslouchá spíše ty skupiny a zpěváky staré už pár let. Kelly také hraje na kytaru a zpívá. Umí si složit i vlastní písničky, ale nikde se s tím ještě nechlubila. Věnuje se také kreslení s podle jejího jsou její obrázky nádherné, ale nikomu je moc neukazuje spíš si je z nudy načmárá vždycky do sešitu při hodině matiky. Moc nesportuje, říká, že tělocvik ve škole jí vždycky bohatě stačil. Také tancuje moderní tance a vždycky, i když měla školu tak si na všechno dokázala udělat čas, tedy kromě učení a to se jí nevyplatilo. Naučila se i znakovou řeč kvůli svému staršímu bratranci Ianovi, který je hluchý a někdy když s nikým nechce mluvit, tak ji používá. Zájmů má stále málo, ale vždy, když si najde něco nového nevydrží u toho dlouho. Jen na svoji kytaru si zvykla a občas o ní mluví jako o své lásce.
Povaha: Je to trošku šílené děvče, co zatím nemá jasno v tom, co chce. Bývá většinou milá a snaží se pomáhat. Jenže u ní to není tak vždycky. Když je smutná většinou nenávidí celý svět. Když je naštvaná ukápne jí i nějaká ta slza, ale mívá taky menší záchvaty. Začne mlátit do všeho pěstmi a musí se držet, aby někomu neublížila nebo něco nerozbila. Když chce, umí být hodně drzá a nepříjemná, ale pak ji to mrzí, jenom pokud toho člověka má ráda. Většinou líná se něco učit nebo dělat. Když pracuje ve skupině, tak většinou svůj názor ani nesděluje, jelikož s tím má blbé zkušenosti, i když její názor by byl třeba lepší než ostatních nechává si ho už pro sebe.
Přátele si nedokazála získat snadno, ale pár přátel má, ovšem nebaví se s každým na potkání a hluboké myšlenky a pocity svěřuje jen své nejlepší kámošce, kterou měla jenom jedinou mezi holkami, ta ji párkrát zavrhla, ale nikdy nic nikomu nevyžvanila. Od pohledu nesnese holky stylu "Já jsem Barbie". Je skoro alergická na krásné blondýny. Nejspíš je to její závistí, že ty bohaté krásky mají, co chtějí. Občas si nedokáže pomoct, když má někdo nějakou hezkou věc, co ona ne tak si ji vezme. Strašně se za sebe stydí, ale musí o tom pomlčet, nechce mít ještě víc nepřátel než má. Naopak velmi stojí o přátele. Nejzvláštnější na Kelly je to, že si nechává říkat Ritha a ne Kelly dokonce se tak i představuje.
Životopis:Narodila se v Americe ve Spojených státech ve státě Massatchusetts ve městě Lowell, kde chodila na základní školu a chvíli i na střední. Kellyini rodiče jsou stále spolu. Jak zná své spolužáky většinou jsou jejich rodiče rozvedení, nikdy to moc nechápala, jak se může někdo rozvést kvůli pitomé hádce, ale později zjistila, že nejsou jenom hádky kvůli čemu se lidi rozvádějí.Hra na kytaru začala, když měla devět let. Dostala ji na Vánoce od strýčka z Anglie, protože nebyli moc bohatí měla z ní obrovskou radost a pořád na ni hrála a tu kytaru má do dnes, i když už trochu ošoupanou s vybledlou nálepkou Coca Cola a pusou s vyplazeným jazykem. Ve škole nebyla moc oblíbená asi kvůli tomu, že byla chudobná dokonce i nějaké věci spolužákům ukradla, protože doma jí na ně nikdo nedal peníze a dovolili to nemohla a určitě by jí nikdo nepučil svoji novou mp3. Měla jenom jedinou nejlepší kamarádku Lucy a pak se s ní bavili trochu holky ze starších ročníků. Ovšem s klukama se bavila víc.Chodila si s nimi zapálit za školu a někdy popít, ale byla ráda, že ji chtějí jenom za kámošku, protože výběr mezi jejími spolužáky nebyl vůbec velký a stejně všichni chtěli Wendy. Byla bohatá a blonďatá a tady asi vznikla její alergie na blond princezny. Jenomže Kelly nebrala všechny kluky jako kamarády. Měla i svou lásku (a nebyla to kytara) , a má ji pořád a do dnes nikdo o nich neví. Je to spíš volný a zároveň tajný vztah, ale Kelly nikdy nemilovala nikoho víc než Jasona. I když byla s někým jiným byla zároveň i s ním. Na školu v té době kašlala a omluvenky se ani nenamáhala psát, jenže jí na to přišli a měla z toho vážně průšvih. A pak se jí ještě narodila malá sestřička Becky, kterou občas musela s nechutí hlídat, ale občas jí s tím přišle pomoct Jason. Kromě problémů ve škole a hlídání Rebeccy jí přibyly do života i blbé pomluvy! Nejdřív myslela, že za to Wendy zabije! Prý, že je těhotná a je to hrozná děvka a dokonce Wendy prý zmlátila. Což teda ani jendo nebyla pravda….Možná to druhé, ale to Kelly asi moc pila. Jinak rozhodně Wendy nikdy neublížila, i když chtěla. Jí teda rozhodně ne! Jenom spolužačku Jessicu trošku škrábla nůžkami. Kellyina mamka se ty pomluvy na Kelly dozvěděla, ale prvně jí nechtěla věřit až když se sesypala na zem v pláči a řvala, že to není pravda, tak potom. Pár měsíců měla klid od všech, protože se to jaksi moc začalo řešit na škole a taky se to vyřešilo, že Kelly za nic nemůže. Ale potom to znovu začalo. Kelly přestala chodit do školy úplně a zůstávala u Jasona nebo u svých kluků a někdy nepřišla ani domů. Mobil neměla, takže o ni máma měla strach. Kelly už to bylo jedno, kdo o ni má starost a kdo ne. Jenže pak ji označili, když se pohádala s mámou a šla v noci k Jasonovi…Musela se sbalit a s velkým smutkem opustit Jasona a Lucy (a s malou radostí) Becky a mámu s tátou. Ale byla šťastná, že se zbavuje Wendy, Nelly a Jessicy! Jenže teď je zvědavá, co se bude dít na její nové škole.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama