Lucinda McStrange - Mládě

24. ledna 2012 v 18:01 |  Profily

Jméno:Lucinda McStrange
Datum narození:4.6.2015
Původní bydliště:Cranleigh,městečko poblíž Londýna
Popis:Lucinda má tmavě hnědé vlasy a snědou kůži.Má taky hnědé oči a štíhlou postavu.Nemá moc ráda vypasovaná trika a minisukně,dává přednost obyčejným trikům a riflím.Není sice moc optimistka,ale fantazii má obrovskou.Není potom divu,že na hodně věcí zapomíná,když má hlavu v oblacích.Má taky ráda magii,zajímá se o ni a má o ní strašně hodně knih.Má velké množství vonných tyčinek a svíček.


Zájmy:Lucinda strašně hodně čte,některé knihy i vícekrát.Taky přímo miluje zpěv.Její rodina a učitelka zpěvu jí říkaly,že má nádherný hlas,ale ona sama tomu moc nevěřila.Ale vždycky si potají někde zpívá a musí uznat,že svůj hlas by nevyměnila za žádný jiný!
Povaha:Je spíš samotářka a moc přátel nikdy neměla. Vždy nejdříve myslí,pak jedná.Ale ať už je situace jakkoli nebezpečná,je ochotná pomoct každému(i když je samotářka).Je ale strašně stydlivá, proto,když na ni kdokoli promluví,zčervená a je vcelku magnet na trapasy.A to zejména na takové,které se lidem stávají v ty nejnevhodnější chvíle.
Životopis:Její rodina byla blázen do koček a není divu,že jim přezdívali "kočičí rodina".Už od jejich 4 let měli doma kočky.Vlastně měli nejprve 2 kočky,ale později zachránili malé,asi tak třídenní koťátko.Měla starší sestru Nancy,která se taky hodně zajímala o magii,ale zdaleka ne tak,jako Lucinda.Když už se konečně ve svých 10 letech odvážila chodit do nějakého kroužku,vybrala si zpěv,ve kterém zpívala sama.Na koncertech ale zpívala tiše a proto tam přestala chodit.Místo toho začala chodit do sborového zpěvu,který se zavedl na její škole.Tam chodila až do svých 15,než jí označily.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama