Megan Stewartová - Mládě

29. ledna 2012 v 19:18 |  Profily

Jméno: Megan Stewartová
Datum narození: 31.7.2015
Věk: 15
Původní bydliště : Londýn, Velká Británie
Popis : Megan je dívka na první pohled vystrašená a uzavřená, ale zdání může klamat, jakmile má kolem sebe dobré kamarády a lidi, se kterými si rozumí, přímo se blýskne. Je střední postavy, a štíhlým tělem, vysoká asi 168 cm. Má světle hnědé vlnité vlasy, které jí splývají do poloviny zad. Má zelenohnědé oči, které nejsou moc velké, ale to napravují dlouhé husté černé řasy. Má plné rty, se kterými by mohla dělat reklamu na rtěnky. Většinou nosí volná trička s Americkou vlajkou, která jí spadají z jednoho ramene. Upnuté džíny, nebo krátké šortky, většinou podle počasí. Je to milovnice nadkolenek a podvazků a často ji uvidíte takto oblečenou, když vyráží do města nebo na nákupy. V botách si hodně vybírá, je to přece jen holka z Londýna a tudíž má smysl pro módu. Většinou sází na conversky, ale když jde o něco v lepším stylu, nebrání se botám na jehlách. Náušnice si vezme, jen když si vzpomene, jinak jediný šperk , který má pořád u sebe, a nosí jej na krku, je náhrdelník s přívěskem andělských křídel.


Zájmy : Megan se už od malička věnuje hip hopu a street dance. Tanec je pro ni něco jako druhý svět. Jezdí na soutěže a v roce 2029 vyhrála titul mistryně Evropy. Mezi její koníčky patří také týmové hry, běhání a hlavně zábava s přáteli, u které se vždy dobře pobaví. Má ráda hudbu, když má možnost, tak si nasadí sluchátka a jde se projít třeba po lesích, nebo někam na odlehlá místa, kde najde trochu klidu, když je toho na ni moc. Ale miluje čtení a tak ji hodně často najdete třeba v knihovně, nebo někde skrčenou v rohu, jak hltá nějaký dlouhý tlustý román.
Povaha : Megan je trochu buřička a pařmenka, i když se to na první pohled zdá jako úplný opak, vymetá jeden večírek za druhým. Je milá a přátelská, i když je těžké se získat její důvěru a při pokusech o seznámení , působí chladně a uzavřeně. Ale jakmile začne někomu věřit, hned se z ní stává milá a otevřená holka a máte jistotu, že se vás zastane a nepodrazí vás. Vyhýbá se konfliktům, ale když už se s nějakým setká, tak se mu postaví čelem a ne vždy to pro protějšek dopadne zrovna dobře. Je to optimistka a veškeré věci bere s nadhledem. Není urážlivá ani náladová.
Životopis: Meg je z rozvedené rodiny a žije matky. Žije v Londýně ve Velké Británii. Její rodiče se rozvedli, když jí bylo 5, takže to nikdy moc neřešila, protože si to nepamatuje. A na to, že žije s matkou, už si zvykla. Otec bydlí v Americe v Seattlu, a naposledy ho viděla, když jí bylo 7. Teď si s ním jen píše nebo volá přes skype, protože není tak bohatá, aby si mohla dovolit koupit letenku do Ameriky a navštívit ho, nebo naopak on ji. Megan před rokem nastoupila na střední školu zameřenou na módní návrhářství. Vždycky snila o tom, že se z ní stane módní návrhářka, vydá svou kolekci a bude mít vlastní přehlídku. Ale když ji označili, tak se svého snu musela vzdát, alespoň prozatím. Nástup na školu noci brala docela těžce, hlavně kvůli své nejlepší kamarádce, se kterou se musela rozloučit, protože se musí držet v blízkosti dospělých upírů.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama