Nicolas Byrne - Mládě

12. ledna 2012 v 17:47 |  Profily

Jméno: Nicolas Eoin Byrne
Datum narození: 13. 8.
Věk: 17
Původní bydliště: Tulsa, Oklahoma
Popis: Nicolas je vysoký kluk s vysportovanou postavou. Pokožku má spíše světlejší.
Rysy v obličeji má ostřeji řezané. Oči spíše užší, ale mají příjemnou modro-zelenou barvu. Nad nimi se klene hustší obočí a pod nimi je obyčejný a průměrný nos. Spodní ret má o maličko plnější než ten horní. Pokud má čemu, tak se usmívá. Vlasy má světlejší hnědé barvy a každý den jinak učesané, protože převážně je nechává v takovém stavu, v jakém jsou po probuzení.
Když ho potkáte, nejspíše ho uvidíte oblečeného ve sportovním oblečení. Občas na sebe ale navlékne i džíny a tričko s košilí. Všechno má tmavší barvy.
Kromě stříbrného prstýnku, obyčejného kroužku, na pravém malíčku nenosí žádné šperky. Ale na pravé paži ze zadu má vytetované čínské znaky a na levém zápěstí nápis "You Me".


Zájmy: Jeho největším koníčkem je sport v jakékoliv podobě. Rád běhá, posiluje, plave, hraje šipky i cokoliv jiného. Rád ale také hraje na klavír, ačkoli v poslední době ho spíše vyměnil za elektrickou kytaru. Čtení moc nedá, zato se ale zajímá o letadla. Pokud byste vešli do jeho pokoje, který má doma, našli byste kromě dresů různých baseballových týmů také modely letadel.
Povaha: Nicolas je kluk milý a přátelský. Rád si povídá, ale onen člověk, se kterým vede konverzaci, mu musí být sympatický. Ochotně pomůže ostatním lidem a je vcelku naslouchavý. K dospělým i starším se chová slušně, přesně tak jak má. Díky své dobré výchově se ve společnosti chová vždy tak, jak se sluší a patří. Na druhou stranu dokáže být ale i arogantní a někdy se chová velmi povýšeně. Když zrovna nemá náladu se bavit, dokáže člověka i velmi neslušně odpálkovat.
Životopis: Nico se narodil jako mladší z bratrů do rodiny bohatého architekta a ženy, která měla svou cateringovou společnost a pomáhá s večírky těm nejbohatším. Jejich dům se nacházel na okraji Tulsy. Byl velký, prostorný s obrovskou zahradou, která často sloužila jako herní plocha pro něj a jeho bratra Jonathana.
Matka ani otec na ně oba neměli čas, proto Nic chodil do školy i do školy. Učení ho moc nebavilo, přesto mu škola vcelku šla. Raději se ale věnoval sportu. Už jako malý začal navštěvovat karate a později si vytříbil vlastní vkus na posilování, baseball a podobné sporty. Ty mu zahlcovaly všechen volný čas, přesto si ale vždy udělal čas na svého bratra, se kterým nikdy neměl špatný vztah.
Všechno změnilo, když Jona označili. To bylo Nicovi dvanáct let. Jon se od rodiny úplně distancoval. Přestal komunikovat s každým, i se svým bratrem. Nic to nesl velmi těžce, ale po pár měsících si zvykl.
Dál žil v poklidu se svými rodiči a nově pořízeným mazlíčkem - labradorem Charliem. Ten se pro něj stal věrným přítelem. Nic ho brával s sebou běhat, všude.
Když po třech letech přišla ta zpráva, že Jon nepřežil přeměnu, Nico se úplně uzavřel do sebe a trvalo mu dlouho, než alespoň znovu začal komunikovat se světem, se svými přáteli. Když se tak stalo, uviděl u svého auta stát upíra. Ten ho označil a Nicovi tak zhatil úplně celý svět.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 hanca hanca | E-mail | 26. listopadu 2012 v 21:05 | Reagovat

chci.vic.fotek.prosim.postele.na.Email.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama