Simon Michael Dinster - Mládě

19. ledna 2012 v 20:29 |  Profily

Jméno - Simon Michael Dinster
Datum narození - 23.5.2014
Věk - 17
Původní bydliště - Švýcarsko, Bern
Popis -Simon je průměrně vysoký mladý muž (měří necelých šest stop), je štíhlé postavy, ovšem dobře osvalený. Je hbitý a nečekaně pružný, dokáže obratně šplhat a rychle běhat, avšak není příliš vytrvalý. Rysy v jeho tváři jsou celkem ostré - má vystouplejší lícní kosti a nadočnicové valy, obličej má oválný, skoro až kulatý. Jeho vlasy jsou tmavě hnědé. Nosí vlasy celkem krátce střižené, zhruba palec dlouhé, a příliš se nezdržuje česáním - většinou by se jeho účes dal přirovnat k vrabčímu hnízdu. Simon se na svět dívá světlýma, hnědýma očima, které se skrývají pod tmavým obočím. Nos má trošku pozvednutý do "pršáku", tudíž připomíná bambulku, avšak je takový, který přímo pasuje do obličeje, a ústa světle růžová, naprosto obyčejná a nezajímavá. Pokud se usměje, odhalí bělostné a překvapivě rovné zuby, o které zřejmě pečlivě pečuje. Na levé noze má jizvu od psa, který ho pokousal.
Co se doplňků týče nosí na pravé ruce asi deset gumovích náramků barvy černé a bílé a dva prstýnky. Jeden na palci a druhý na malíčku.
Jako oblečení nosí volná trika, většinou barvy černé a s nějakým nápisem, modré boty a nějaké tenisky.


Zájmy - Jeden z jeho největších zájmů je fotbal, který začal hrát v devíti letech. Druhý, florbal, který začal hrát o dva roky později. Dále knihy, které čte jen ve volném čase. Hra na elektrickou kytaru, a hra na bubny. A jako v neposlední řadě je plavání.
Povaha - Jací rodiče takové dítě. Často se to říkává a tady je to zřejmě skutečná pravda. Michael je dobrácké povahy po rodičích. Zbytečně nevyhledává problémy, ať už jsou jakéhokoliv typu. Má rád společnost dobrých lidí, rád si poslechne hezký příběh nebo si popovídá s lidmi, kteří o to stojí. Když je v neznámé společnost bývá tichý, skoro až odtažitý a rád jen mlčky sleduje dění kolem, aby si udělal obraz o přítomných. Když ale člověka pozná, chování se mění a je takový jako vždy. Stejně jako má rád humor a příjemnost společnost těžce nese namyšlené a zlé lidi. Sám několikrát poznal co je to výsměch dětí, které mu nadávali do "cizáků" a jako malý si to bral hodně k srdci. Proto je pro něj hrubost a výsměch nepříjemný. Několikrát ho to přivedlo do problémů, když pomáhal tam, kde neměl co dělat.
Životopis - Narodil se v hlavním městě Švýcarska v Bernu do bohaté rodiny. Na cokoliv ukázal to dostal takže už od malička byl rozmazlován. Když mu rodiče nechtěli koupit danou věc začal brečet a nepřestal dokuď hračku nebo sladkost nedostal. Později už přestal tak vyvádět, protože si ho ostatní děti ubírali jak se chová a že je tak rozmazlený. Když mu bylo sedm vyrazil na procházku a se svou chůvou narazil na psa, který ho ošklivě kousnul do nohy. Od té doby tam má jizvu. Když mu bylo devět začal chodit na fotbal, který mu šel velmi dobře. Ve volném čase se učil různé jazyky(doma na něj hovořili německy a proto se začal učit anglicky a francouzky. Později i rusky.). V deseti si založili s jeho kamarádama kapelu a on hrál na kytaru a na bicí. V jedenácti začal chodit na florbal tak že měl volného času zas o moc méně. V tom malém zbytku volného času začal chodit plavat a i rád čte knihy. Když ho poté označili odcestoval do Tulsy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pavlína pavlína | 26. srpna 2013 v 11:21 | Reagovat

miláček

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama