Teressa Magne - Mládě

10. ledna 2012 v 20:36 |  Profily

Teressa Magne
Datum narození: 15. 12. 2014
Věk: 16
Původní bydliště: Paříž, Francie
Popis: 167cm vysoká dívka, štíhlá. Má dlouhé červené vlasy, které nosí buď ve volném copě nebo ojediněle rozpuštěné. Na první pohled zaujmou modré oči. Má rovný nos a drobné rty.
Na levém rameni má drobnou jizvu - spáleninu. Nosí volné oblečení, většinou tmavé barvy, boty z jemné kůže nebo sandály v létě.
Na krku nosí buď ručně vyplétané indiánské kolečko anebo řetízek s přívěškem netopýra. Má propíchlé uši a v nich polodlouhé naušnice zakončené černým onyxem.
Maluje se tmavými barvami, vyniká na ní kouřové líčení, linky, řasenka a rtěnka nebo lesk.
Voní po louce po dešti a slunci.


Zájmy: Tessa má ráda přírodu, zbožňuje procházky nebo jízdu na koni. Také ráda tančí, plave a kreslí.
Povaha: Tessa je většinou tichá, ale když má co říct, tak si umí prosadit slovo. Je dobrá posluchačka a umí se vcítit do pocitů jiných - je přírodní empatik. Ovšem její stinnou stránkou je její výbušnost a přehnaná zuřovist, když se nahněvá.
Směje se málo, a když ano, většinou to jsou shovívavé úsměvy nebo úsměvy pro sebe.
Má několik zlozvyků, mezi které patří například neustálé klikaní tužkou, proto nosí do školy pera bez cvakátek, dále si pořád hraje s pramínkem vlasů a taky se zapomíná a brouká si i v místnosti plné lidí.
Životopis: Tessa se narodila v zimě jako jediné dítě šlechticům. Když jí bylo sedm let, její rodiče tragicky zemřeli při havárii letadla, když letěli domů z obchodní cesty. O Tessu se od té doby starala její teta z otcovy strany, která sama děti neměla. Bydleli pět let v Paříži a poté se Tessina teta provdala za vlivného obchodníka a přestěhovali se z Paříže do Ameriky. V patnácti letech se narodil její bratranec a Tessa si pořídila kaloně zlatého, Taka. Nastala doba, kdy se jí na čele objevil půlměsíc a nastal čas, aby byla poslána do Tulsy, protože na sebe přitahovala nechtěnou pozornost. Její zbývající rodina ji i nadále má ráda a kdykoli může za ní přijet, když to potřebuje.
Zvíře: Kaloň zlatý jménem Tako. Jelikož Tako patří mezi druh, který je silně ohrožený, bylo jeho získání docela těžké. Tessa ho spatřila v jednom ZOO, kde se jí tito netopýři zalíbili. Trvalo tři měsíce, než za pomocí svého majetku po rodičích získala malého Taka.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama