Celliste Morte - Mládě

19. února 2012 v 12:04 |  Profily

Jméno - Celliste Morte
Datum narození - 15.2.2014
Věk - 16
Původní bydliště - Mensí vesnička Velvië
Popis - Celliste je menší postavy, má dlouhé jemně vlnité hnědé vlasy. Má světle modré oči, rty má uzké a světlé. Na první pohled je to nenápadná dívčina. Od levé strany krku má tenkou jizvu, která končí někde na rameni. Když se na ní člověk podívá zblízka, uvidí že má na levém uchu tři stříbrné naušnice. Vždycky nosí stříbrný řetízek, který si většinou schovává pod tričko. (Památka na jejího prvního kluka který zemřel na rakovinu). Nemá ráda vyzívavé oblečení, ráda nosí dlouhé jemné sukně a jednoduché bílé halenky.


Zájmy - Mezí její zájmy patří hlavně snění, vymýšlení životů po smrti. Je to takový snílek.
Povaha - Je to milá dívka, kterou lze často spatřit s jemným úsměvem. Nedokázala by ublížit ani mouše. Často je bezdúvodně zakřiknutá. Nemá ráda když se jí někdo posmívá, to pak dokáže oplatit. Často se ale stává že když se jí někdo moc vyptává na minulost, tak na něj vztáhne ruku, a dost bolestivě.
Životopis - Narodila se do chudé rodiny, často si vystačila pouze sama se sebou (i když se jí moc prostoru nedostávalo, kůli hlučným bráškům) Je nejstarší a jediná dívka z rodiny (kromě matky samozřejmě). Často trávila celé dny tím že trhala na louce květiny a pletla si z toho věnečky. Ale také se stávalo že využila samoty a chodila se na celé hodiny procházet do nebezpečných zákoutí lesa. Když jí bylo 12 let, její otec jí už nemohl vytrpět (stejně jako zbytek rodiny) a odstěhoval se. Od té doby žila jen s matkou a bratry. Nepřestávala chodit do lesa a když na to matka přišla, měla z toho pořádnej průšvich. Jednou se dosatala do styku s vlkem, ze kterého unikla jen s jizvou (naštěstí).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama